Boeken

Nederlandstalige Boeken - Tot € 20

169 resultaten

169 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2014
    (13)

    De 100 jeugdgevangenen zijn inmiddels 21 dagen op de Aarde, maar hun nieuwe leven is allesbehalve gemakkelijk. De voorraad eten en… Meer

    10,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 10,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2015
    (7)

    De 100. ThuisDe honderd beginnen langzaam te wennen aan het leven op aarde. Maar alles wat ze zo zorgvuldig hebben opgebouwd,… Meer

    10,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 13,99

    Ebook 9,99

  • 1939-1942
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (14)

    Geschikt voor zowel jongere als volwassen lezers Voor liefhebbers van 'Haar naam was Sarah' en 'De jongen in de gestreepte pyjama'… Meer

    14,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,50

    Ebook 9,95

  • Winnaar Kinder en Jeugdjury - 14 jaar en ouder 2009
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014
    (18)

    Duitsland, 1939. Liesel is pas negen jaar oud wanneer ze door haar moeder naar een pleeggezin wordt gebracht. Een van haar… Meer

    15,00
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

  • Vuur en as 2
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (6)

    In Een Fakkel tegen het Duister, het tweede deel in de YA-serie Vuur en As van Sabaa Tahir, gaat de strijd van Elias en Laia… Meer

    19,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,79

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014
    (48)

    De Test is het eerste deel van de serie De Test-trilogie voor liefhebbers van De Hongerspelen en Inwijding De jonge, ambitieuze… Meer

    12,50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 5,43

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2007
    (80)

    Wanneer de Dood een verhaal vertelt, kun je maar beter luisteren. Het is het jaar 1939. Nazi-Duitsland. Het land houdt de adem in… Meer

    6,49
    Adviesprijs 6,99

    Je bespaart 7%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (6)

    Acht mensen komen op een zondag in een schoolgebouw samen voor de opnamen van een wetenschapsprogramma. Maar die worden nooit… Meer

    15,49
    Op voorraad. Nu besteld, woensdag in huis
    Verkoop door:
    internetboekhandel.nl

    Tweedehands vanaf 14,49

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (42)

    De studie is het tweede deel van De Test-trilogie Voor fans van De Hongerspelen en Inwijding!Malencia Vale heeft in deel 1 van De… Meer

    12,50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 5,43

  • gebasseerd op het waargebeurde verhaal van Ruth en Jack Gruener
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (14)

    Geschikt voor zowel jongere als volwassen lezers Voor liefhebbers van 'Haar naam was Sarah' en 'De jongen in de gestreepte pyjama'… Meer

    9,95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (1)

    Delph en ik hoorden dreunende hoeven op de grond, klapperende vleugels in de lucht en schrille kreten van onbekende schepsels. Ik… Meer

    14,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (1)

    Nog altijd even opwindend en tot nadenken stemmend als toen het in 1954 verscheen, schept 'Heer van de vliegen' een gewelddadig,… Meer

    15,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (12)

    The Cage van Megan Shepherd Wat doe je als je wakker wordt en de wereld zoals je die kent is verdwenen? Vijf tieners, drie jongens… Meer

    15,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,25

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (15)

    Nadat een mysterieus virus alle volwassenen heeft uitgeroeid, is Sicilië verworden tot een gigantische ruïne van verlaten steden,… Meer

    19,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,75

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2015
    (6)

    Limited edition met zwart op snee en rode folie op de voorkant.In Ketterdam is alles te koop, als je maar bereid bent om te… Meer

    19,50
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,95

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (13)

    GONE Plaag (deel 4) in vette midprice-uitvoering! Perdido Beach is al maandenlang afgesloten van de buitenwereld door een… Meer

    12,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 9,90

    Ebook 9,99

  • Deel 1 van de Loriënkronieken
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2012
    (21)

    We kwamen hier met ons negenen. We zien eruit als jullie. We praten als jullie. We leven net als jullie. Maar we zijn anders. We… Meer

    9,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,40

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2015
    (10)

    Vuur en As is een Young Adult fantasy-roman vol spanning, actie en avontuur. Het is de vertaling van het eerste deel van de… Meer

    19,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,90

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (80)

    Nazi-Duitsland, 1939. Liesel is negen jaar oud wanneer zij en haar broertje Werner naar een pleeggezin worden gebracht. Werner… Meer

    9,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,49

    Ebook 6,49

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014
    (15)

    Lekker lezen met de PrismaDyslexie-serie! Dit boek uit de serie PrismaDyslexie bevat het lettertype Dyslexie. De letters van dit… Meer

    12,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 17,49

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (2)

    Joppe is ontvoerd - en niet alleen hij. In het koude, afgelegen Borealis wachten honderdtachtig kinderen van over de hele wereld… Meer

    14,95
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (2)

    'Razendspannend... moordend tempo... dit boek is een popcorn blockbuster.' - The New York Times 'Een verslavende mix tussen James… Meer

    7,25
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (3)

    Het jaar 2099. De zestienjarige Ewa Capone is op de vlucht. Vier jaar geleden is haar vader om het leven gekomen bij een overval,… Meer

    17,50
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (14)

    Het is nu drie maanden geleden dat alle volwassenen en jongeren ouder dan vijftien jaar spoorloos verdwenen zijn. Het eten in de… Meer

    12,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,50

    Ebook 9,99