Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Kobo Plus

20.711 resultaten

20.711 resultaten

  • Jouw beste jaar ooit start nu!
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (150)

    Met het lezen van 365 dagen succesvol is het beste, succesvolste en gelukkigste jaar van je leven officieel van start gegaan! In… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (177)

    Heks is de nieuwste thriller van Camilla Läckberg, een van de bestverkopende Zweedse thrillerauteurs. Wereldwijd zijn er al meer… Meer

    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 35%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Het nieuwe boek van Astrid Holleeder
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (302)

    Na het verpletterende – en megasuccesvolle – boek Judas, komt Astrid Holleeder nu met een verrassend intieme opvolger: Dagboek van… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (52)

    Het gezin Fortuin, vader Fokke en dochters Wieke en Sigrid, heeft al zware stormen moeten doorstaan als Freddy, de tweede vrouw… Meer

    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 35%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (43)

    Als je op je achtentwintigste nog bij je zus in huis woont, uit verveling met je baas slaapt en een baan hebt waarbij je het… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • rust vinden in een drukke wereld
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (95)

    Koreaanse megabestseller over spirituele wijsheid en het belang om rust te vinden in een drukke wereld van een van de… Meer

    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 35%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • een familiekroniek
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (1133)

    Bekijk ook Dagboek van een getuige, het tweede boek van Astrid Holleeder.Een valse hond sluit je op in een hok, of laat je… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (8)

    Journalist Viljar Ravn Gudmundsson ontvangt een mail van iemand die aankondigt als scherprechter het leven van een vrouw te zullen… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (93)

    Rizzoli en Isles onderzoeken een van de meest bizarre moorden die ze ooit hebben gezien: een jonge vrouw ligt op haar bed, haar… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (30)

    In de lente van 1939 leidt de Joodse familie Kurc een redelijk normaal leven in Radom, Polen. Tot de oorlog uitbreekt. De vijf… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (322)

    Iedereen heeft een duistere kant. Ook Anne, Nederlands populairste televisiepresentatrice en journaliste. Als ze haar grote liefde… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (8)

    Kleurrijk verhaal van Superjuffie-auteur Janneke Schotveld, met illustraties van Annet SchaapBibi"s vader heeft een wolwinkeltje,… Meer

    10, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (330)

    Zondagochtend breekt aan is het spannende zevende deel van de achtdelige Frieda Klein-serie, geschreven door Nicci French.Het… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • het vervolg op Stieg Larssons Millennium-serie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (313)

    Deel 4 van de Millennium serie van Stieg Larsson. Vanaf deel 4 zijn de boeken geschreven door David LagercrantzMikael Blomkvist… Meer

    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • DWDD boek van de maand - april 2016
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (277)

    WINNAAR KIRKUS REVIEWS BOOK PRIZE SHORTLIST MAN BOOKER PRIZE: 'Een exceptioneel verhaal over wreedheid en de kracht van… Meer

    10, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • waarin de herinneringen van een kamerolifantje, de memoires van een oorlogstolk gehamerd op een...
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (135)

    Voor een Helmondse schoenmakersdochter, een Indische voormalige oorlogstolk en hun zoon bestaat er geen heden. Alleen een belast… Meer

    10, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De weg naar zelfacceptatie en geluk in relaties
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2009
    (153)

    In "Verslaafd aan Liefde" toont Jan Geurtz dat onze zoektocht naar liefde en erkenning voortkomt uit een fundamentele… Meer

    5, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (22)

    Er zijn nauwelijks onderwerpen waar zoveel onzin over ons is uitgestort als over ons gewicht, afvallen, en hoe we er uit zouden… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De dikke bende van De Korenwolf 1
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013
    (18)

    De kleine Nina, haar grote zus Eefie, haar technische broertje Joost én hun ondeugende oma vormen samen de bende van de Korenwolf… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (17)

    'Nog één keer feest' van de Australische schrijfster Liane Moriarty is een roman voor de fans van Nora Roberts, Tamara McKinley en… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De Japanse geheimen voor een lang, gezond en gelukkig leven
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (92)

    Waar kom jij ’s ochtends je bed voor uit? Ontdek de geheimen van het Japanse eiland Okinawa, waar het grootste aantal gezonde… Meer

    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 35%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (189)

    Begin maar vast met rennen. Joona Linna is terug! Deel 5 van de Joona Linna serie van Lars KeplerNa twee jaar te hebben… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (15)

    Het leven is een slechte film. Alleen daarom al is het zaak dat wij mensen er iets beters van maken.'Ik hou niet meer van je.' Met… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (8)

    Tess heeft haar droombaan gevonden als accountmanager bij het populaire pr-bureau Image House. De mooiste opdrachten stromen… Meer

    2, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.