Cadeaus

Nederlandstalige Kerstcadeaus

9 resultaten

  • Dezelfde recepten nu in een nieuw jasje
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (66)

    Dit boek bevat dezelfde recepten als het Jamie Oliver's Kerstkookboek van 2016 met de gele cover. Jamie Oliver helpt je met Jamie… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 18,00
  • bergen makkelijke recepten voor een onbezorgd (kerst)feest
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (28)

    Een romantische eerste kerst voor twee? Een lekker winters etentje? Of een kerst met uw complete schoonfamilie over de vloer? Met… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 20,95
  • Met kerst kunnen er bijzondere dingen gebeuren...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (11)

    Geestige en hartverwarmende feelgoodroman, speciaal voor de kerstdagen, voor de fans van Love Actually en The HolidayCharlies… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,00
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (6)

    In Heel Holland Bakt Kerst vind je de lekkerste baksels - zoet én hartig - voor de feestdagen. Van zelfgebakken kerstkoekjes voor… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,00
  • Club Geluk
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (5)

    Met Kleine kersttruien breien van Club Geluk brei je jezelf en anderen een gelukkig kerstfeest! Dit boek bevat 1 basispatroon,… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,70

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (3)

    Kerst in New York. Slenteren door een hagelwit Central Park, shoppen in de prachtig versierde straten, relaxen met de heerlijkste… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (2)

    Een kerstvertelling 1e druk is een boek van Charles Dickens uitgegeven bij Rainbow. ISBN 9789041712660 Kerstvertelling… Meer

    14, 95
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,00

    Ebook 4,99

  • in te kleuren met alle typen markers, gelpennen en kleurpotloden
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (2)

    Deze inspirerende handgetekende ontwerpen bevatten nog de karakteristieke,imperfecties van de originele krijttekeningen. Kleur ze… Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,25
    Goed zoet!
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (2)

    Geluk zit soms in een bakblik, zoveel is zeker. In het nieuwe bakboek van Bake Off Vlaanderen kun je je tegoed doen aan brood,… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com