Cadeaus

Nederlandstalige Kerstcadeaus

11 resultaten

  • Maia's verhaal
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Na de plotselinge dood van hun vader komen Maia en haar zussen bij elkaar in hun ouderlijk huis, een prachtig landhuis aan het… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 9,99

  • een familiekroniek
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    Bekijk ook Dagboek van een getuige, het nieuwe boek van Astrid Holleeder.'Een valse hond sluit je op in een hok, of laat je… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,99

    Ebook 5,99

  • Dezelfde recepten nu in een nieuw jasje
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017

    Dit boek bevat dezelfde recepten als het Jamie Oliver's Kerstkookboek van 2016 met de gele cover. Jamie Oliver helpt je met Jamie… Meer

    34, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,90
  • bergen makkelijke recepten voor een onbezorgd (kerst)feest
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017

    Een romantische eerste kerst voor twee? Een lekker winters etentje? Of een kerst met uw complete schoonfamilie over de vloer? Met… Meer

    29, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,60
  • Met kerst kunnen er bijzondere dingen gebeuren...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Geestige en hartverwarmende feelgoodroman, speciaal voor de kerstdagen, voor de fans van Love Actually en The HolidayCharlies… Meer

    15, -
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,75
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017

    In Heel Holland Bakt Kerst vind je de lekkerste baksels - zoet én hartig - voor de feestdagen. Van zelfgebakken kerstkoekjes voor… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,95
  • Club Geluk
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Met Kleine kersttruien breien van Club Geluk brei je jezelf en anderen een gelukkig kerstfeest! Dit boek bevat 1 basispatroon,… Meer

    12, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,25

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017

    Kerst in New York. Slenteren door een hagelwit Central Park, shoppen in de prachtig versierde straten, relaxen met de heerlijkste… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017

    Een kerstvertelling 1e druk is een boek van Charles Dickens uitgegeven bij Rainbow. ISBN 9789041712660 Kerstvertelling… Meer

    14, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,50

    Ebook 6,99

    Goed zoet!
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018

    Geluk zit soms in een bakblik, zoveel is zeker. In het nieuwe bakboek van Bake Off Vlaanderen kun je je tegoed doen aan brood,… Meer

    24, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • in te kleuren met alle typen markers, gelpennen en kleurpotloden
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Deze inspirerende handgetekende ontwerpen bevatten nog de karakteristieke,imperfecties van de originele krijttekeningen. Kleur ze… Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,25