Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Thrillers & Spanning

Nederlandstalige Detective & Mysterie - Crime

Vind sneller wat je zoekt

  1. Nieuw verschenen
  2. Te reserveren
  3. In de media
  4. 1
    Top 10

2.147 resultaten

2.147 resultaten

  • Het vervolg op de Frieda Klein thriller Zondagochtend breekt aan - Nederlandstalige editie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (286)

    "De dag van de doden' is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French.De bladeren vallen van de… Meer

    6, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (38)

    Breng me terug is de nieuwe thriller van bestsellerauteur B.A. Paris, bekend van Achter gesloten deuren en Gebroken. Een jong stel… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (58)

    "Lisa Gardner is een geweldige schrijver. Haar verhalen zijn vanaf de eerste pagina verslavend.' -Karin Slaughter"Ik kon niet meer… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (113)

    Charlie Quinn is dertien wanneer twee gewapende mannen hun huis binnendringen om wraak te nemen op haar vader, een omstreden… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (113)

    Charlie Quinn is dertien wanneer twee gewapende mannen hun huis binnendringen om wraak te nemen op haar vader, een omstreden… Meer

    5, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 3,99

  • Een inspecteur Lynley-mysterie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    De burgers van het Engelse stadje Ludlow zijn diep geschokt als de plaatselijke diaken beschuldigd wordt van een ernstig misdrijf… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • Het vervolg op de Frieda Klein thriller Zondagochtend breekt aan - Nederlandstalige editie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (286)

    'De dag van de doden' is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French.De bladeren vallen van de… Meer

    20, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,95

    Ebook 6,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    De burgers van het Engelse stadje Ludlow zijn diep geschokt als de plaatselijke diaken beschuldigd wordt van een ernstig misdrijf… Meer

    14, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Wat als je ergste nachtmerrie je thuis wordt?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (155)

    Deel 3 in de bestsellerserie over Helen Grace Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,99

    Ebook 7,99

  • Een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde… Meer

    20, 99
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 09-10-2018.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (40)

    Wanneer FBI-agent Amos Decker en journaliste Alex Jamison op bezoek gaan bij Jamisons zus in Baronville, een stadje in… Meer

    14, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (55)

    ‘Het droomkoppel maakt alles waar: geheimen die alleen Clinton kan weten en Pattersons geniale vertelkunst maken dit dé politieke… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (55)

    ‘Het droomkoppel maakt alles waar: geheimen die alleen Clinton kan weten en Pattersons geniale vertelkunst maken dit dé politieke… Meer

    20, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,25

    Ebook 11,99

  • Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (22)

    "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' MargrietHet zijn… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,70

    Ebook 11,99

  • Een korte thriller over Helen Grace die zich afspeelt voor Iene miene mutte
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (1)

    De vijftienjarige Jodie arriveert bij haar derde weeshuis. Misschien is dit keer alles anders. Is ze veilig en wordt er goed voor… Meer

    0, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood…
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (22)

    "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' MargrietHet zijn… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 1 van de Beier-trilogie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (19)

    "Er is weer een Noors thrillertalent opgestaan. Wat een knap debuut!' ZinRechercheur Fredrik Beier wordt naar een uithoek van Oslo… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • literaire thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (26)

    In een caravan op het terrein van een boer worden de lichamen gevonden van een vrouw en een klein kind. Ze zijn met messteken om… Meer

    5, -
    1 - 2 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (229)

    Pelgrim is de codenaam van een man die niet bestaat. De geadopteerde zoon die uitgroeide tot een van de beste spionnen. De… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (233)

    Heks is de nieuwste thriller van Camilla Läckberg, een van de bestverkopende Zweedse thrillerauteurs. Wereldwijd zijn er al meer… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeHet… Meer

    15, 99
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 02-10-2018.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (123)

    Rizzoli en Isles onderzoeken een van de meest bizarre moorden die ze ooit hebben gezien: een jonge vrouw ligt op haar bed, haar… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (172)

    Een Holger Munch-thrillerIn De doodsvogel van Samuel Bjørk wordt Holger Munch op een nieuwe zaak gezet: een tienermeisje is… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,55

    Ebook 12,99

  • Wat als je ergste nachtmerrie werkelijkheid wordt?
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (155)

    Deel 3 in de bestsellerserie over Helen Grace Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com