Populair in Detective & Mysterie

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

Nederlandstalige Detective & Mysterie - Crime

Vind sneller wat je zoekt

  1. Nieuw verschenen
  2. Te reserveren
  3. In de media
  4. 1
    Top 10

2.363 resultaten

  • Wat als jij eerder dan de politie weet waar de moordenaar zal toeslaan
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Bestsellerauteur M.J. Arlidge schrijft zijn eerste thriller buiten de Helen Grace-serieDe manier waarop Arlidge ogenschijnlijk… Meer

    19, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 02-04-2019.
  • een Holger Munch trhiller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    Ik reis alleen is het razend spannende thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Op de Mekongrivier in Thailand glijdt een primitieve kano door het water. De man die erin zit is de voormalige inspecteur Tom… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale zaken. Na de dramatische… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    "Geweldig. Ik ben jaloers.' Stephen KingSimon en Ingrid zijn wanhopig op zoek naar hun dochter Paige, die onder invloed van haar… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • een holger munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016

    In De doodsvogel van de Scandinavische schrijver Samuel Bjørk (van de bestsellerIk reis alleen) keert het politieduo Holger Munch… Meer

    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018

    Charlie Quinn is dertien wanneer twee gewapende mannen hun huis binnendringen om wraak te nemen op haar vader, een omstreden… Meer

    5, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 3,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Op de Mekongrivier in Thailand glijdt een primitieve kano door het water. De man die erin zit is de voormalige inspecteur Tom… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,75
  • Een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 12,99

  • Een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale Zaken. Na de dramatische… Meer

    Adviesprijs 13,99

    Je bespaart 29%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Een razend spannend moordverhaal, van de auteur van de Serie QWanneer de vrouw van Lars Hvilling hem plotseling verlaat, wordt… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,25

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Het kwaad in jou' (Monster in the Closet)… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,25

    Ebook 12,99

  • Een korte thriller over Helen Grace die zich afspeelt voor Iene miene mutte
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    De vijftienjarige Jodie arriveert bij haar derde weeshuis. Misschien is dit keer alles anders. Is ze veilig en wordt er goed voor… Meer

    0, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    Ik reis alleen is het internationaal succesvolle thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 4,99

  • Wat als je ergste nachtmerrie je thuis wordt?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Deel 3 in de bestsellerserie over Helen Grace Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    Charlie Quinn is dertien wanneer twee gewapende mannen hun huis binnendringen om wraak te nemen op haar vader, een omstreden… Meer

    3, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…Als het gemartelde lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een… Meer

    15, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 07-05-2019.
  • ik Vertrek-thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Op het moment dat Anne de envelop in een brievenbus laat vallen, weet ze dat ze nooit meer terug kan. Haar werk als chocolatier,… Meer

    17, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,65

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Special agent Atlee Pine is gestationeerd in het westelijk deel van de Verenigde Staten, waar de bevolking op zichzelf is, de… Meer

    Adviesprijs 14,99

    Je bespaart 33%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeHet… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    "Geweldig. Ik ben jaloers.' Stephen KingSimon en Ingrid zijn wanhopig op zoek naar hun dochter Paige, die onder invloed van haar… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Het kwaad in jou' (Monster in the Closet)… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Special agent Atlee Pine is gestationeerd in het westelijk deel van de Verenigde Staten, waar de bevolking op zichzelf is, de… Meer

    22, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 9,99