Thrillers & Spanning

Populair in Detective & Mysterie

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

Nederlandstalige Detective & Mysterie - Crime

Vind sneller wat je zoekt

  1. Nieuw verschenen
  2. Te reserveren
  3. In de media
  4. 1
    Top 10

2.235 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (47)

    Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale zaken. Na de dramatische… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,50

    Ebook 13,99

  • Een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (46)

    In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,50

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (3)

    Op de Mekongrivier in Thailand glijdt een primitieve kano door het water. De man die erin zit is de voormalige inspecteur Tom… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • Een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (46)

    In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • een Holger Munch trhiller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (221)

    Ik reis alleen is het internationaal succesvolle thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (137)

    Charlie Quinn is dertien wanneer twee gewapende mannen hun huis binnendringen om wraak te nemen op haar vader, een omstreden… Meer

    5, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 3,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (47)

    Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale Zaken. Na de dramatische… Meer

    13, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (27)
    22, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 14,99

  • thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (221)

    Ik reis alleen is het internationaal succesvolle thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Op de Mekongrivier in Thailand glijdt een primitieve kano door het water. De man die erin zit is de voormalige inspecteur Tom… Meer

    13, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • een holger munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (184)

    De doodsvogel van de Scandinavische schrijver Samuel Bjørk is het vervolg op zijn bestseller Ik reis alleen. Het politieduo Holger… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (27)

    Special agent Atlee Pine is gestationeerd in het westelijk deel van de Verenigde Staten, waar de bevolking op zichzelf is, de… Meer

    14, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Een razend spannend moordverhaal, van de auteur van de Serie QWanneer de vrouw van Lars Hvilling hem plotseling verlaat, wordt… Meer

    10, -
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 07-02-2019.
  • In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (27)

    Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeHet… Meer

    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Wat als je ergste nachtmerrie je thuis wordt?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (177)

    Deel 3 in de bestsellerserie over Helen Grace Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,75

    Ebook 7,99

  • een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (184)

    Een Holger Munch-thrillerIn De doodsvogel van Samuel Bjørk wordt Holger Munch op een nieuwe zaak gezet: een tienermeisje is… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,45

    Ebook 12,99

  • Wat als jij eerder dan de politie weet waar de moordenaar zal toeslaan
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019
    (1)

    Bestsellerauteur M.J. Arlidge schrijft zijn eerste thriller buiten de Helen Grace-serie'De manier waarop Arlidge ogenschijnlijk… Meer

    19, 99
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 02-04-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019
    (15)

    IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. ArlidgeDe film- en televisierechten… Meer

    15, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (14)

    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Niets te vrezen' 'is wederom doorspekt… Meer

    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een korte thriller over Helen Grace die zich afspeelt voor Iene miene mutte
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (1)

    De vijftienjarige Jodie arriveert bij haar derde weeshuis. Misschien is dit keer alles anders. Is ze veilig en wordt er goed voor… Meer

    0, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (137)

    Charlie Quinn is dertien wanneer twee gewapende mannen hun huis binnendringen om wraak te nemen op haar vader, een omstreden… Meer

    3, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (91)

    Bij een brutale roof uit de zwaarbeveiligde bibliotheek van de universiteit van Princeton worden vijf manuscripten van F. Scott… Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

  • Een Rönning & Stilton-thriller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (119)

    Op een nacht vindt de dakloze Muriel een huilend meisje midden in het centrum van Stockholm. Ze heet Folami en is een… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Bekroond met 4 sterren in de Vrij Nederland thrillergids 2013
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013
    (120)

    ' **** Voortreffelijk geschreven, loeispannende Zweedse thriller, met een ontknoping die juist de krachtigst mogelijke verknoping… Meer

    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.