Thrillers & Spanning

Nederlandstalige Detective & Mysterie - Crime

Vind sneller wat je zoekt

  1. Nieuw verschenen
  2. Te reserveren
  3. In de media
  4. 1
    Top 10

2.201 resultaten

  • Een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (18)

    In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 12,99

  • Een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (18)

    In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (17)

    Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale zaken. Na de dramatische… Meer

    Adviesprijs 20,99

    Je bespaart 10%

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,95

    Ebook 13,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 14,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (17)

    Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale Zaken. Na de dramatische… Meer

    13, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (50)

    Breng me terug is de nieuwe thriller van bestsellerauteur B.A. Paris, bekend van Achter gesloten deuren en Gebroken. Een jong stel… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (210)

    Ik reis alleen is het internationaal succesvolle thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 9,99

  • In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (16)

    Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeHet… Meer

    15, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

  • Het vervolg op de Frieda Klein thriller Zondagochtend breekt aan - Nederlandstalige editie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (297)

    "De dag van de doden' is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French.De bladeren vallen van de… Meer

    14, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een inspecteur Lynley-mysterie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (23)

    De burgers van het Engelse stadje Ludlow zijn diep geschokt als de plaatselijke diaken beschuldigd wordt van een ernstig misdrijf… Meer

    24, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 14,99

  • Een korte thriller over Helen Grace die zich afspeelt voor Iene miene mutte
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (1)

    De vijftienjarige Jodie arriveert bij haar derde weeshuis. Misschien is dit keer alles anders. Is ze veilig en wordt er goed voor… Meer

    0, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (126)

    Charlie Quinn is dertien wanneer twee gewapende mannen hun huis binnendringen om wraak te nemen op haar vader, een omstreden… Meer

    3, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Wat als je ergste nachtmerrie je thuis wordt?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (164)

    Deel 3 in de bestsellerserie over Helen Grace Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,99

    Ebook 4,99

  • een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (179)

    Een Holger Munch-thrillerIn De doodsvogel van Samuel Bjørk wordt Holger Munch op een nieuwe zaak gezet: een tienermeisje is… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (58)

    ‘Het droomkoppel maakt alles waar: geheimen die alleen Clinton kan weten en Pattersons geniale vertelkunst maken dit dé politieke… Meer

    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (23)

    De burgers van het Engelse stadje Ludlow zijn diep geschokt als de plaatselijke diaken beschuldigd wordt van een ernstig misdrijf… Meer

    14, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • een Holger Munch trhiller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (210)

    Ik reis alleen is het internationaal succesvolle thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (11)

    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Niets te vrezen' 'is wederom doorspekt… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,01

    Ebook 12,99

  • Het vervolg op de Frieda Klein thriller Zondagochtend breekt aan - Nederlandstalige editie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (297)

    'De dag van de doden' is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French.De bladeren vallen van de… Meer

    20, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,00

    Ebook 14,99

  • In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (16)

    Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeHet… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (129)

    Rizzoli en Isles onderzoeken een van de meest bizarre moorden die ze ooit hebben gezien: een jonge vrouw ligt op haar bed, haar… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (90)

    Bij een brutale roof uit de zwaarbeveiligde bibliotheek van de universiteit van Princeton worden vijf manuscripten van F. Scott… Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (11)

    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Niets te vrezen' 'is wederom doorspekt… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (27)

    "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' MargrietHet zijn… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 11,99