Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Thrillers & Spanning

Nederlandstalige Detective & Mysterie - Paperback

Vind sneller wat je zoekt

  1. 1
    Top 10
  2. Best beoordeeld
  3. Meest bewaard

8.163 resultaten

8.163 resultaten

  • Robert Langdon deel 5 (ook los te lezen) - Nederlandstalige editie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (579)

    Oorsprong is het nieuwe boek van Dan Brown, de populairste thrillerschrijver ter wereld. In Oorsprong houdt Robert Langdon zich… Meer

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,95

    Ebook 17,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (36)

    Psychologe Karin ter Duin krijgt op haar vijfendertigste te horen dat ze is geadopteerd. Haar biologische vader ligt op sterven en… Meer

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,50

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (352)

    Deel 5 van de Millennium serie van Stieg Larsson. Vanaf deel 4 zijn de boeken geschreven door David LagercrantzLisbeth Salander… Meer

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,08

    Ebook 14,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (153)

    Heks is de nieuwste thriller van Camilla Läckberg, een van de bestverkopende Zweedse thrillerauteurs. Wereldwijd zijn er al meer… Meer

    22, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,00

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (14)

    Mark, Todd en Zola zijn rechten gaan studeren om de wereld te verbeteren. Ze hebben zich alle drie zwaar in de schulden gestoken,… Meer

    21, 99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,65

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (20)

    Will Robie's baas, codenaam Blauwe Man, wordt vermist. Sinds hij op vakantie is gegaan in een afgelegen streek in de staat… Meer

    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 14,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (100)

    Wat als je zelfs je vrienden niet meer kunt vertrouwen? Kim Romeijn wordt bijna dertig en ze wil dit met haar vrienden groots gaan… Meer

    7, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,00

    Ebook 6,99

  • De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (157)

    Deel 1 in de bestsellerserie over Helen Grace Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van… Meer

    7, 50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,99

    Ebook 2,39

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    "De dag van de doden' is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French.De bladeren vallen van de… Meer

    20, -
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 10-04-2018.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (20)

    De thrillers van Suzanne Vermeer staan bekend als de ideale vakantieboeken. Naast haar winter- en zomerthrillers heeft ze ook… Meer

    5, -
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 3,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (85)

    Rizzoli en Isles onderzoeken een van de meest bizarre moorden die ze ooit hebben gezien: een jonge vrouw ligt op haar bed, haar… Meer

    19, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,25

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (4)

    Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen.Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeHaar… Meer

    16, 90
    1 - 2 dagen
    Verkoop door:
    internetboekhandel.nl

    Meer verkopers vanaf 15,00

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (82)

    In het Amerikaanse stadje Dooling, waar een vrouwengevangenis het enige gebouw van betekenis is, breekt een vreemde ziekte uit… Meer

    25, -
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,00

    Ebook 12,99

  • Helen Grace loopt een race tegen de klok. De inzet? Haar leven
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (42)

    Nog nooit werd het zo persoonlijk voor Helen Grace als in Wie niet weg is... Het zesde deel in de bestsellerserie over Helen… Meer

    19, 99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 12,99

  • Vader was niet thuis... Inspecteur Helen Grace krijgt te maken met een angstaanjagende seriemoordenaar
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (85)

    Deel 2 in de bestsellerserie over Helen Grace In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt… Meer

    10, -
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 7,99

  • Robert Langdon deel 4 (ook los te lezen)
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (249)

    Dan Brown, Inferno 'Hoewel ik al tijdens mijn studie Dantes Inferno heb gelezen, heb ik pas onlangs, toen ik onderzoek deed in… Meer

    10, -
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 9,99

  • Vijftien jaar geleden raakte Nap Dumas zijn broer kwijt. De geheimen van toen lijken nu pas boven water te komen.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (28)

    Het nieuwe boek van Harlan Coben - Lees hier alvast het eerste hoofdstuk! Vijftien jaar geleden werden er twee tieners dood… Meer

    19, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,95

    Ebook 12,99

  • je kent haar niet, maar ze weet precies wie je bent - VN Thriller van het jaar 2015
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (504)

    Bekijk ook het nieuwe boek van Paula Hawkins 'In het water'.Iedere ochtend neemt Rachel dezelfde trein. Elke dag hobbelt ze over… Meer

    15, -
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 4,99

  • Wie zal de volgende zijn?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (88)

    Deel 4 in de bestsellerserie over Helen Grace Inspecteur Helen Grace heeft zoiets nog niet eerder meegemaakt: zes branden in… Meer

    10, -
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,95

    Ebook 7,99

  • Wat als je ergste nachtmerrie je thuis wordt?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (98)

    Deel 3 in de bestsellerserie over Helen Grace Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe… Meer

    10, -
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 7,99

  • wanneer haar zoon tijdens zijn vakantie verdwijnt, gaat Liza op onderzoek uit. Haar zoektocht leidt naar het...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (118)

    Wanneer Liza Roozenboom te horen krijgt dat haar zoon Mark op het eiland Corfu vermist is geraakt, stort haar wereld in. Mark is… Meer

    15, -
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,42

    Ebook 4,99

  • Soms zou je liever sterven…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (79)

    Deel 5 in de bestsellerserie over Helen Grace Helen Grace heeft al genoeg persoonlijke tragedies meegemaakt, maar als het lijk… Meer

    19, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,00

    Ebook 12,99

  • De wraak van een gekwetste vrouw zal genadeloos zijn…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Niet eerder steeg een thrillerserie zo snel in waardering als deze van M.J. ArlidgeVroeg in de ochtend wordt het lichaam van een… Meer

    19, 99
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 17-04-2018.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (197)

    Pelgrim is de codenaam van een man die niet bestaat. De geadopteerde zoon die uitgroeide tot een van de beste spionnen. De… Meer

    12, 50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,95

    Ebook 4,99