Thrillers & Spanning

Populair in Detective & Mysterie

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

Nederlandstalige Detective & Mysterie - Paperback

Vind sneller wat je zoekt

  1. Nieuw verschenen
  2. Te reserveren
  3. In de media
  4. 1
    Top 10

8.350 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (24)

    In 1993 verdwijnt tijdens nieuwjaarsnacht de zestienjarige Johanna van Vliet op mysterieuze wijze. De politie staat voor een… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,75

    Ebook 7,99

  • Robert Langdon deel 5 (ook los te lezen) - Nederlandstalige editie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (928)

    In Oorsprong houdt Robert Langdon zich bezig met de vragen: Waar komen wij vandaan en waar gaan wij naartoe? Het verhaal speelt… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (21)

    Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale zaken. Na de dramatische… Meer

    Adviesprijs 20,99

    Je bespaart 10%

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,00

    Ebook 13,99

  • Een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (35)

    In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (8)
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 14,99

  • In het bos schuilt iets duisters
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (23)

    Het meest duistere deel van de serie tot nu toeEr waart iets dodelijks rond in het bos. Eerst moesten de wilde paarden eraan… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,19

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (14)

    Een verbijsterende moordEen bizarre rechtszaakEn de diepe wonden die ze slaan in een kleine gemeenschapPete Banning is een van de… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,85

    Ebook 7,99

  • De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (240)

    Deel 1 in de bestsellerserie over Helen Grace Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van… Meer

    7, 50
    Op voorraad

    Nu besteld, woensdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 7,99

  • thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (213)

    Ik reis alleen is het internationaal succesvolle thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (90)

    Bij een brutale roof uit de zwaarbeveiligde bibliotheek van de universiteit van Princeton worden vijf manuscripten van F. Scott… Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Nu besteld, woensdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,50

    Ebook 9,99

  • Vader was niet thuis... Inspecteur Helen Grace krijgt te maken met een angstaanjagende seriemoordenaar
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (139)

    Deel 2 in de bestsellerserie over Helen Grace In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Nu besteld, woensdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

  • een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (180)

    Een Holger Munch-thrillerIn De doodsvogel van Samuel Bjørk wordt Holger Munch op een nieuwe zaak gezet: een tienermeisje is… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • Wat als je ergste nachtmerrie je thuis wordt?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (168)

    Deel 3 in de bestsellerserie over Helen Grace Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,95

    Ebook 7,99

  • Een inspecteur Lynley-mysterie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (25)

    De burgers van het Engelse stadje Ludlow zijn diep geschokt als de plaatselijke diaken beschuldigd wordt van een ernstig misdrijf… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 18,49

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (99)

    Wanneer het misbruikte en levenloze lichaam van een elfjarig jongetje wordt gevonden, wijzen ooggetuigen en forensisch materiaal… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 19,00

    Ebook 12,99

  • soms zou je liever sterven...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (140)

    Snelheid, gruwel en een fijne plotHelen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Nu besteld, woensdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (196)

    Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeHaar… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,50

    Ebook 4,00

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (10)

    Deel 83 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in… Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Nu besteld, woensdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,00
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (28)

    De thrillers van Suzanne Vermeer staan bekend als de ideale vakantieboeken. Naast haar winter- en zomerthrillers heeft ze ook… Meer

    5, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 3,99

  • Het vervolg op de Frieda Klein thriller Zondagochtend breekt aan - Nederlandstalige editie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (298)

    'De dag van de doden' is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French.De bladeren vallen van de… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,40

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (128)

    'Toen het donker werd' is de nieuwe thriller van Simone van der Vlugt. Sascha wordt na een ongeluk blind. Kan ze het web van… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 9,99

  • In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (23)

    Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeHet… Meer

    Op voorraad

    Nu besteld, woensdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

  • Wie zal de volgende zijn?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (157)

    Deel 4 in de bestsellerserie over Helen Grace Inspecteur Helen Grace heeft zoiets nog niet eerder meegemaakt: zes branden in… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (60)

    ‘Het droomkoppel maakt alles waar: geheimen die alleen Clinton kan weten en Pattersons geniale vertelkunst maken dit dé politieke… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,90

    Ebook 11,99