Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Thrillers & Spanning

Nederlandstalige Detective & Mysterie - Paperback

Vind sneller wat je zoekt

  1. 1
    Top 10
  2. Best beoordeeld
  3. Meest bewaard
Millennium

Millennium

Hun eigenzinnige karakters, het ingenieuze plot, de journalistieke achtergrond, de scherpe dialogen en de enorme vaart maakten dit tot het meest gelezen boek in Zweden.

Bekijk alle Millennium artikelen

8.339 resultaten

8.339 resultaten

  • Het vervolg op de Frieda Klein thriller Zondagochtend breekt aan - Nederlandstalige editie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (208)

    "De dag van de doden' is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French.De bladeren vallen van de… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,00

    Ebook 8,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (4)

    ‘Het droomkoppel maakt alles waar: geheimen die alleen Clinton kan weten en Pattersons geniale vertelkunst maken dit dé politieke… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 11,99

  • Robert Langdon deel 5 (ook los te lezen) - Nederlandstalige editie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (814)

    Oorsprong is het nieuwe boek van Dan Brown, de populairste thrillerschrijver ter wereld. In Oorsprong houdt Robert Langdon zich… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 17,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (105)

    Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen.Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeHaar… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,75

    Ebook 11,99

  • een Amos Decker-thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (15)

    Deel 4 van de Amos Decker -serie van David Baldacci. Wanneer FBI-agent Amos Decker en journaliste Alex Jamison op bezoek gaan bij… Meer

    21, 99
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 28-06-2018.
    Nieuw en Tweedehands vanaf 20,00
  • De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (188)

    Deel 1 in de bestsellerserie over Helen Grace Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van… Meer

    7, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 5,99

  • Vader was niet thuis... Inspecteur Helen Grace krijgt te maken met een angstaanjagende seriemoordenaar
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (112)

    Deel 2 in de bestsellerserie over Helen Grace In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,25

    Ebook 7,99

  • Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' MargrietHet zijn… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,99

    Ebook 11,99

  • De wraak van een gekwetste vrouw zal genadeloos zijn…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (37)

    Niet eerder steeg een thrillerserie zo snel in waardering als deze van M.J. Arlidge Het zevende deel in de bestsellerserie over … Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,00

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (4)

    Cita's dochter Evi verblijft al een tijdje op het paradijselijke Bali. Wanneer blijkt dat Evi 48 uur wordt vermist, neemt Cita's… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,99

    Ebook 6,99

  • Wat als je ergste nachtmerrie je thuis wordt?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (133)

    Deel 3 in de bestsellerserie over Helen Grace Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,15

    Ebook 4,79

  • Wie zal de volgende zijn?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (129)

    Deel 4 in de bestsellerserie over Helen Grace Inspecteur Helen Grace heeft zoiets nog niet eerder meegemaakt: zes branden in… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,35

    Ebook 4,79

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (23)

    De wereld van de ambitieuze Duitse politica Annika Schaefer stort in elkaar wanneer wordt onthuld dat ze heeft gelogen over haar… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,99

    Ebook 6,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (87)

    Koen en Isabel hebben allebei een zeer verantwoordelijke en drukke baan. Wanneer de schoolvakantie aanbreekt moeten ze voor één… Meer

    7, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,00

    Ebook 6,99

  • Misdaad slaapt nooit. Net als detective Renée Ballard | VN Thriller van het jaar 2018
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (15)

    Michael Connelly is onovertroffen in het vlijmscherp neerzetten van geloofwaardige personagesEen spannende standalone met een… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,00

    Ebook 7,79

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (423)

    Deel 5 van de Millennium serie van Stieg Larsson. Vanaf deel 4 zijn de boeken geschreven door David LagercrantzLisbeth Salander… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,50

    Ebook 7,99

  • Robert Langdon deel 4 (ook los te lezen)
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (260)

    Dan Brown, Inferno 'Hoewel ik al tijdens mijn studie Dantes Inferno heb gelezen, heb ik pas onlangs, toen ik onderzoek deed in… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 9,99

  • Soms zou je liever sterven…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (110)

    Deel 5 in de bestsellerserie over Helen Grace Helen Grace heeft al genoeg persoonlijke tragedies meegemaakt, maar als het lijk… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,25

    Ebook 12,99

  • Helen Grace loopt een race tegen de klok. De inzet? Haar leven
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (91)

    Nog nooit werd het zo persoonlijk voor Helen Grace als in Wie niet weg is... Het zesde deel in de bestsellerserie over Helen… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 18,00

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (179)

    Deel 7 van Serie Q van Jussi Adler-OlsenZe zijn jong, knap, lopen in merkkleding en besteden dagelijks uren aan hun haar - en… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (17)

    In Marionet, het vervolg op bestseller Ragdoll van Daniel Cole, is er een copycat moordenaar aan het werk…Rechercheur Emily Baxter… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,50

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Breng me terug is de nieuwe thriller van bestsellerauteur B.A. Paris, bekend van Achter gesloten deuren en Gebroken. Een jong stel… Meer

    20, -
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 26-06-2018.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (7)

    "De veertiende kolonie' (The 14th Colony) van Steve Berry ("Het koningsbedrog' "De Lincoln mythe''Het patriottenspel') is opnieuw… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,00

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (82)

    Lilian en Dominique, twee Nederlandse studentes, gaan vakantie vieren op de Antillen waar de vader van Dominique een huisje heeft… Meer

    7, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,00

    Ebook 6,99