Thrillers & Spanning

Nederlandstalige Detective & Mysterie - Paperback

Vind sneller wat je zoekt

  1. Nieuw verschenen
  2. Te reserveren
  3. In de media
  4. 1
    Top 10

8.346 resultaten

  • Een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (1)

    In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,99

    Ebook 12,99

  • Robert Langdon deel 5 (ook los te lezen) - Nederlandstalige editie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (921)

    In Oorsprong houdt Robert Langdon zich bezig met de vragen: Waar komen wij vandaan en waar gaan wij naartoe? Het verhaal speelt… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,75

    Ebook 12,49

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    In 1993 verdwijnt tijdens nieuwjaarsnacht de zestienjarige Johanna van Vliet op mysterieuze wijze. De politie staat voor een… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (232)

    Deel 1 in de bestsellerserie over Helen Grace Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van… Meer

    7, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,70

    Ebook 5,99

  • In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (5)

    Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeHet… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (10)

    Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale zaken. Na de dramatische… Meer

    Adviesprijs 20,99

    Je bespaart 10%

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 13,99

  • In het bos schuilt iets duisters
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Het meest duistere deel van de serie tot nu toeEr waart iets dodelijks rond in het bos. Eerst moesten de wilde paarden eraan… Meer

    19, 99
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 06-11-2018.
  • Een inspecteur Lynley-mysterie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (14)

    De burgers van het Engelse stadje Ludlow zijn diep geschokt als de plaatselijke diaken beschuldigd wordt van een ernstig misdrijf… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,99

    Ebook 14,99

  • Vader was niet thuis... Inspecteur Helen Grace krijgt te maken met een angstaanjagende seriemoordenaar
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (137)

    Deel 2 in de bestsellerserie over Helen Grace In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Een verbijsterende moordEen bizarre rechtszaakEn de diepe wonden die ze slaan in een kleine gemeenschapPete Banning is een van de… Meer

    21, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (1)

    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Niets te vrezen' 'is wederom doorspekt… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • Wat als je ergste nachtmerrie je thuis wordt?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (163)

    Deel 3 in de bestsellerserie over Helen Grace Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (180)

    Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen.Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeHaar… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (87)

    De Nederlandse vlogster Emma van Zomeren is aan de Franse Rivièra op vakantie als ze bevriend raakt met de Italiaanse tweeling… Meer

    15, -
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 25-10-2018.
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50
  • thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (208)

    Ik reis alleen is het internationaal succesvolle thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (38)

    Bij een afgelegen bosmeertje vindt de politie het dode lichaam van de vijftienjarige Annie Holland. Ze is volledig naakt, maar wel… Meer

    5, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

  • Wie zal de volgende zijn?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (149)

    Deel 4 in de bestsellerserie over Helen Grace Inspecteur Helen Grace heeft zoiets nog niet eerder meegemaakt: zes branden in… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

  • Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (24)

    "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' MargrietHet zijn… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (29)

    IK WEET HOE DE HEL ERUITZIET Ik ben een nabestaande.Ik ben de moeder van een kind dat werd doodgepest.Ik weet sinds die dag hoe de… Meer

    19, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,50

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (94)

    Wanneer het misbruikte en levenloze lichaam van een elfjarig jongetje wordt gevonden, wijzen ooggetuigen en forensisch materiaal… Meer

    24, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,99

    Ebook 12,99

  • een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (177)

    Een Holger Munch-thrillerIn De doodsvogel van Samuel Bjørk wordt Holger Munch op een nieuwe zaak gezet: een tienermeisje is… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 5,99

  • Het vervolg op de Frieda Klein thriller Zondagochtend breekt aan - Nederlandstalige editie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (294)

    'De dag van de doden' is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French.De bladeren vallen van de… Meer

    20, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,75

    Ebook 6,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (38)

    Zes moorden, drie continenten, een wereldwijde cultus en een verborgen manuscriptHet anders zo rustige Leiden schrikt op wanneer… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,99

    Ebook 13,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (3)

    Amsterdam, oktober 1634. Naast de Westerkerk wordt een lijk gevonden. In de verse sneeuw is een vreemd symbool getekend en de hand… Meer

    20, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,50