Populair in Detective & Mysterie

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

Nederlandstalige Detective & Mysterie - Paperback

Vind sneller wat je zoekt

  1. Nieuw verschenen
  2. Te reserveren
  3. In de media
  4. 1
    Top 10

8.446 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    In 1993 verdwijnt tijdens nieuwjaarsnacht de zestienjarige Johanna van Vliet op mysterieuze wijze. De politie staat voor een… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale zaken. Na de dramatische… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,75
  • Wat als jij eerder dan de politie weet waar de moordenaar zal toeslaan
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Bestsellerauteur M.J. Arlidge schrijft zijn eerste thriller buiten de Helen Grace-serie'De manier waarop Arlidge ogenschijnlijk… Meer

    19, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 02-04-2019.
  • Een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,50

    Ebook 12,99

  • Robert Langdon deel 5 (ook los te lezen) - Nederlandstalige editie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    In Oorsprong houdt Robert Langdon zich bezig met de vragen: Waar komen wij vandaan en waar gaan wij naartoe? Het verhaal speelt… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,20

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Op de Mekongrivier in Thailand glijdt een primitieve kano door het water. De man die erin zit is de voormalige inspecteur Tom… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,29
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Het kwaad in jou' (Monster in the Closet)… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,99

    Ebook 12,99

  • Een Cormoran Strike-thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    "Galbraith is op zijn best in dit web van mysteries en bewijst zich opnieuw als unieke schrijver.' **** NRC HandelsbladBilly, een… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 13,99

  • De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    Deel 1 in de bestsellerserie over Helen Grace Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van… Meer

    7, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,50

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Een razend spannend moordverhaal, van de auteur van de Serie QWanneer de vrouw van Lars Hvilling hem plotseling verlaat, wordt… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99

  • thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    Ik reis alleen is het internationaal succesvolle thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Zestig jaar na haar dood is de naam Blonde Dolly nog springlevend. Al decennia zoeken politiemensen en journalisten naar haar… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    22, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 14,99

  • In het bos schuilt iets duisters
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Het meest duistere deel van de serie tot nu toeEr waart iets dodelijks rond in het bos. Eerst moesten de wilde paarden eraan… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,00

    Ebook 12,99

  • Vader was niet thuis... Inspecteur Helen Grace krijgt te maken met een angstaanjagende seriemoordenaar
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    Deel 2 in de bestsellerserie over Helen Grace In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt… Meer

    10, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 7,99

  • Wat als je ergste nachtmerrie je thuis wordt?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Deel 3 in de bestsellerserie over Helen Grace Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,00

    Ebook 7,99

  • een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Een Holger Munch-thrillerIn De doodsvogel van Samuel Bjørk wordt Holger Munch op een nieuwe zaak gezet: een tienermeisje is… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,55

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Een verbijsterende moordEen bizarre rechtszaakEn de diepe wonden die ze slaan in een kleine gemeenschapPete Banning is een van de… Meer

    22, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,00

    Ebook 14,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Jochem Nijhoff is vermogend, drieënveertig, advocaat en een bal. Samen met zijn oud-jaargenoten van het Utrechts studentencorps… Meer

    15, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,99

    Ebook 7,99

  • soms zou je liever sterven...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Snelheid, gruwel en een fijne plotHelen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. ArlidgeDe film- en televisierechten… Meer

    15, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,75

    Ebook 11,99

  • Wie zal de volgende zijn?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Deel 4 in de bestsellerserie over Helen Grace Inspecteur Helen Grace heeft zoiets nog niet eerder meegemaakt: zes branden in… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    "De Cock en de zwarte weduwe', deel 84 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van… Meer

    10, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    "Geweldig. Ik ben jaloers.' Stephen KingSimon en Ingrid zijn wanhopig op zoek naar hun dochter Paige, die onder invloed van haar… Meer

    19, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 12-03-2019.