Literatuur & Romans

Populair in Historische romans

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

Nederlandstalige Historische romans - Algemene boeken

Vind sneller wat je zoekt

  1. Nieuw verschenen
  2. Te reserveren
  3. In de media
  4. 1
    Top 10

7.005 resultaten

  • Het verhaal van de eeuwige liefde
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (117)

    Het verhaal van de eeuwige liefde. ''Ieder mens kan opnieuw zijn grote liefde uit een vorig leven ontmoeten.''Soms ontmoet je… Meer

    19, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • Ridder militaire Willems-Orde
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (13)

    Tijdens een staatsgeheime missie in Afghanistan wordt Marco Kroongevangengenomen. Hij doet hiervan melding, maar verzwijgt de… Meer

    21, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (44)

    Jaipur, India, 1911. Vlak voor het uitbreken van de Eerste Wereldoorlog reist de elf jarige Anahita met de familie van een rijke… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 7,99

  • een hartverscheurende roman over verlies, familiebanden en de kracht van liefde
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (18)

    Een prachtig en spannend verhaal over liefde, verlies en het gevecht om het bestaan te midden van de oerkrachten van de natuurVoor… Meer

    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • (voor Brilka)
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (148)

    Een monumentaal, Tolstojesk familie-epos dat zes generaties omspant tussen 1900 en nu. Acht levens van één Georgische familie,… Meer

    22, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (44)

    Jaipur, India, 1911. Vlak voor het uitbreken van de Eerste Wereldoorlog reist de el arige Anahita met de familie van een rijke… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (53)

    In de nieuwe historische roman Het schaduwspel beschrijft Simone van der Vlugt de levens van Eva Ment en Jan Pieterszoon Coen, en… Meer

    20, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,95

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (4)

    "Anker in de storm' van Lynn Austin: in dit vervolg op bestseller "Dochters van de kust' huurt de jonge Anna een privédetective in… Meer

    24, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,49

  • een hartverscheurende roman over verlies, familiebanden en de kracht van liefde
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (18)

    Een prachtig en spannend verhaal over liefde, verlies en het gevecht om het bestaan te midden van de oerkrachten van de natuurVoor… Meer

    21, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,95

    Ebook 6,49

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (16)

    Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meerVoor de lezers van Santa Montefiore en Kristin HannahEen… Meer

    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • roman
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (4)

    "Anker in de storm' van Lynn Austin: in dit vervolg op bestseller "Dochters van de kust' huurt de jonge Anna een privédetective in… Meer

    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (9)

    Diney Costeloe verovert lezersharten over de hele wereld. Haar nieuwe roman "Het meisje zonder naam' ("The Girl With No Name') is… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,25

    Ebook 12,99

  • het uitbreken van de oorlog drijft twee zussen uit elkaar. Moet je je familie in gevaar brengen om levens te redden?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (174)

    De zussen Viann en Isabelle hebben altijd een goede band gehad, ondanks hun verschillen. Isabelle, de jongste en brutaalste van de… Meer

    12, 50
    2 - 11 weken
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf 11,40

    Ebook 7,99

  • Deel 1 van de Reiziger-serie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (236)

    De reiziger is een verhaal vol passie en avontuur, angst en verraad… en een liefde die alle barrières van plaats en tijd… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,99

    Ebook 9,99

  • De Cazalets deel 1
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (78)

    Een must voor alle liefhebbers van 'Downton Abbey', dat zijn de 'Cazalet-kronieken' van Elizabeth Jane Howard. De nadagen van het… Meer

    17, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,50

    Ebook 9,99

  • (voor Brilka)
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (148)

    "Het achtste leven (voor Brilka)' van Nino Haratischwili is een monumentaal, tolstojaans familie-epos dat zes generaties omspant… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (28)

    In de vroege lente van 1415, op de stoffige wegen van Italië, heeft de ambitieuze heelmeester en architect Isidorus van Rillington… Meer

    23, 50
    1 - 2 dagen
    Verkoop door internetboekhandel.nl
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,20

    Ebook 14,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (3)

    Een aangrijpende roman over de laatste jaren van de tweede wereldoorlog.Het is 1944. Veit Kolbe brengt een paar maanden door in… Meer

    24, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,00

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (175)

    Daniel Sempere droomt nog vaak over zijn moeder die onder verdachte omstandigheden gestorven is. Zijn beste vriend Fermín probeert… Meer

    17, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,70

    Ebook 14,99

  • Aangeraden door DWDD Boekenpanel
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (10)

    De reiziger is een aangrijpende roman over een joodse man, Otto Silbermann, die in 1938 weet te ontsnappen aan de pogroms van de… Meer

    21, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (53)

    In de nieuwe historische roman Het schaduwspel beschrijft Simone van der Vlugt de levens van Eva Ment en Jan Pieterszoon Coen, en… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De complete Reiziger-serie in één bundel
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (8)

    De Reiziger-serie is een klassieker: prachtige historische romans over een liefde die plaats en tijd overstijgt. De Netflix-serie… Meer

    74, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (6)

    De boeken van Sarah Lark slepen je mee naar het Nieuw-Zeeland van de 19e en 20e eeuw. "De zang van de hoornschelp' is het tweede… Meer

    Adviesprijs 14,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Vier Australische vrouwen laten alles achter in naam van de liefde
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (3)

    "Zee van verlangen' is een heerlijke roman van Jojo Moyes, de internationaal bekende bestsellerauteur die wereldwijd doorbrak met… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 9,99