Populair in Historische romans

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

Nederlandstalige Historische romans - Algemene boeken

Een historische roman is gebaseerd op waargebeurde gebeurtenissen uit het verleden. Er zijn veel historische romans over de Eerste en Tweede Wereldoorlog. Als je het licht niet kunt zien van Anthony Doerr is daar een goed voorbeeld van. Simone van der Vlugt is een bekende Nederlandse auteur die veel historische romans heeft geschreven. De verhalen geven een interessant beeld van wat er zich in de Nederlandse geschiedenis afspeelde.

Vind sneller wat je zoekt

  1. Nieuw verschenen
  2. Te reserveren
  3. In de media
  4. 1
    Top 10

7.302 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Als kind bracht Julia Forrester uren door op het landgoed van Wharton Park. Haar lievelingsplek was de kas waar haar opa exotische… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • een hartverscheurende roman over verlies, familiebanden en de kracht van liefde
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Een prachtig en spannend verhaal over liefde, verlies en het gevecht om het bestaan te midden van de oerkrachten van de natuurVoor… Meer

    8, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Vijftig jaar lang hebben ze elkaar niet gezien of gesproken. Maar nu is Alma ziek en dit weekend is er niemand anders om voor haar… Meer

    21, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,50

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Jaipur, India, 1911. Vlak voor het uitbreken van de Eerste Wereldoorlog reist de el arige Anahita met de familie van een rijke… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Vijftig jaar lang hebben ze elkaar niet gezien of gesproken. Maar nu is Alma ziek en dit weekend is er niemand anders om voor haar… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    "Veranderingen' van Elizabeth Jane Howard is het vijfde en laatste deel van "de Cazalets' serie. Het is halverwege de jaren… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Jaipur, India, 1911. Vlak voor het uitbreken van de Eerste Wereldoorlog reist de elf jarige Anahita met de familie van een rijke… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,99

    Ebook 7,99

  • Het verhaal van de eeuwige liefde
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Het verhaal van de eeuwige liefde. ''Ieder mens kan opnieuw zijn grote liefde uit een vorig leven ontmoeten.''Soms ontmoet je… Meer

    19, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,60
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    "Veranderingen' van Elizabeth Jane Howard is het vijfde en laatste deel van "de Cazalets' serie. Het is halverwege de jaren… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Augsburg, 1913. Het jonge weesmeisje Marie voegt zich als keukenmeid bij het personeel van het imposante landhuis van de familie… Meer

    21, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook

    Augsburg, 1913. Het jonge weesmeisje Marie voegt zich als keukenmeid bij het personeel van het imposante landhuis van de familie… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    "Het achtste leven (voor Brilka)' van Nino Haratischwili is een monumentaal, tolstojaans familie-epos dat zes generaties omspant… Meer

    20, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,25
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meerVoor de lezers van Santa Montefiore en Kristin HannahEen… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • het uitbreken van de oorlog drijft twee zussen uit elkaar. Moet je je familie in gevaar brengen om levens te redden?
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    De zussen Viann en Isabelle hebben altijd een goede band gehad, ondanks hun verschillen. Isabelle, de jongste en brutaalste van de… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • (voor Brilka)
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016

    "Het achtste leven (voor Brilka)' van Nino Haratischwili is een monumentaal, tolstojaans familie-epos dat zes generaties omspant… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • van de auteur van kathedraal van de zee
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014

    Ildefonso Falcones, Koningin op blote voeten `Geweld, seks, avonturen, onrecht, liefde, reizen en pakkende taferelen. Kortom,… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 70%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Het waargebeurde verhaal van de vrouw die vrijwillig op de trein stapte en hoop bracht naar een van de donkerste plekken
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    "Het schooltje van Auschwitz' van Mario Escobar is het waargebeurde verhaal van een vrouw die vrijwillig op de trein stapte en… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Wanneer dokter Guillermo García Medina in 1937 het leven van Manuel Arroyo Benítez redt, ontstaat er tussen de twee mannen een… Meer

    29, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 17,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    In de lente van 1939 leidt de Joodse familie Kurc een redelijk normaal leven in Radom, Polen. Tot de oorlog uitbreekt. De vijf… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    'Familie op de vlucht' is opnieuw een hartverscheurend verhaal van Diney Costeloe, de bestsellerauteur van 'De verloren kinderen'… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,99
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013

    Venetië, 1575. Vroedvrouw Hannah Levi heeft al heel wat baby’s gered met haar geheime kraamtechniek.Op een nacht wordt ze te hulp… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Genomineerde Libris Literatuurprijs 2019
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    In de vroege lente van 1415, op de stoffige wegen van Italië, heeft heelmeester en architect Isidorus van Rillington een… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Wanneer dokter Guillermo García Medina in 1937 het leven van Manuel Arroyo Benítez redt, ontstaat er tussen de twee mannen een… Meer

    17, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013

    De kathedraal van de zee Monumentale roman over vrijheid en vriendschap Begin veertiende eeuw. Wie erin slaagt een jaar en… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 70%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.