Literatuur & Romans

Nederlandstalige Historische romans - Algemene boeken

Vind sneller wat je zoekt

  1. Nieuw verschenen
  2. Te reserveren
  3. In de media
  4. 1
    Top 10

6.867 resultaten

  • Het verhaal van de eeuwige liefde
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (111)

    Het verhaal van de eeuwige liefde. ''Ieder mens kan opnieuw zijn grote liefde uit een vorig leven ontmoeten.''Soms ontmoet je… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (129)

    Het indrukwekkende levensverhaal van Rudolf VrbaEen Poolse Jood die uit Auschwitz ontsnapte en het leven van ten minste 200.000… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (30)

    Jaipur, India, 1911. Vlak voor het uitbreken van de Eerste Wereldoorlog reist de elf jarige Anahita met de familie van een rijke… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,99

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (30)

    Jaipur, India, 1911. Vlak voor het uitbreken van de Eerste Wereldoorlog reist de el arige Anahita met de familie van een rijke… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • (voor Brilka)
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (139)

    Een monumentaal, Tolstojesk familie-epos dat zes generaties omspant tussen 1900 en nu. Acht levens van één Georgische familie,… Meer

    22, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,99

    Ebook 14,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (1)

    Drakensteyn, droomkasteel is het op feiten gebaseerde verhaal van het turbulente huwelijk van Minnie en Anton Mandemaker, de… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,75

    Ebook 11,99

  • Aangeraden door DWDD Boekenpanel
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (4)

    De reiziger is een aangrijpende roman over een joodse man, Otto Silbermann, die in 1938 weet te ontsnappen aan de pogroms van de… Meer

    21, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (49)

    In de nieuwe historische roman Het schaduwspel beschrijft Simone van der Vlugt de levens van Eva Ment en Jan Pieterszoon Coen, en… Meer

    20, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,75

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (49)

    In de nieuwe historische roman Het schaduwspel beschrijft Simone van der Vlugt de levens van Eva Ment en Jan Pieterszoon Coen, en… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018

    "Anker in de storm' van Lynn Austin: in dit vervolg op bestseller "Dochters van de kust' huurt de jonge Anna een privédetective in… Meer

    24, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (5)

    Diney Costeloe verovert lezersharten over de hele wereld. Haar nieuwe roman "Het meisje zonder naam' ("The Girl With No Name') is… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,25
  • Deel 1 van de Reiziger-serie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (235)

    De reiziger is een verhaal vol passie en avontuur, angst en verraad… en een liefde die alle barrières van plaats en tijd… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Sommige vergrijpen uit het verleden werpen eeuwenlang hun duistere schaduw…
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (20)

    Een spannend verhaal vol mysteries en geheimen, liefde en verraad, oorlog en avontuur, samenzweringen en verbroken… Meer

    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een hartverscheurende roman over verlies, familiebanden en de kracht van liefde
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (10)

    Een prachtig en spannend verhaal over liefde, verlies en het gevecht om het bestaan te midden van de oerkrachten van de natuurVoor… Meer

    19, 99
    Adviesprijs 21,99

    Je bespaart 9%

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,99

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (6)

    Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meerVoor de lezers van Santa Montefiore en Kristin HannahEen… Meer

    19, 99
    Adviesprijs 21,99

    Je bespaart 9%

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,95

    Ebook 12,99

  • De Cazalets deel 4
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (12)

    In "Bevrijding', het vierde deel van Elizabeth Jane Howards serie "De Cazalets', is de oorlog voorbij, maar voor de Cazalets is… Meer

    24, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 21,00

    Ebook 12,99

  • (voor Brilka)
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (139)

    Een monumentaal, Tolstojesk familie-epos dat zes generaties omspant tussen 1900 en nu. Acht levens van één Georgische familie,… Meer

    14, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (170)

    Daniel Sempere droomt nog vaak over zijn moeder die onder verdachte omstandigheden gestorven is. Zijn beste vriend Fermín probeert… Meer

    17, 50
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,99

    Ebook 14,99

  • De winterroos
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (40)

    In het jaar 1900 zijn de straten van het Londense East End allesbehalve geschikt voor een vrouw van goede komaf. Maar als een van… Meer

    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (46)

    In de lente van 1939 leidt de Joodse familie Kurc een redelijk normaal leven in Radom, Polen. Tot de oorlog uitbreekt. De vijf… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Vier Australische vrouwen laten alles achter in naam van de liefde
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (2)

    "Zee van verlangen' is een heerlijke roman van Jojo Moyes, de internationaal bekende bestsellerauteur die wereldwijd doorbrak met… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Roman
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (1)

    In de nadagen van de Amerikaanse burgeroorlog ontdekken een gewonde soldaat en een behoeftige weduwe de ware betekenis van… Meer

    14, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • De Cazalets deel 4
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (12)

    In "Bevrijding', het vierde deel van Elizabeth Jane Howards serie "De Cazalets', is de oorlog voorbij, maar voor de Cazalets is… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een Engelse officier en zijn geliefde maken rond het Egyptische Caïro jacht op een spion die Britse...
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (19)

    Spannende spionagethriller die zich afspeelt tijdens de Tweede WereldoorlogIn totaal werden van Ken Folletts boeken bijna 400.000… Meer

    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.