Literatuur & Romans

Populair in Historische romans

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

4.651 resultaten

  • Ridder militaire Willems-Orde
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (1)

    Tijdens een staatsgeheime missie in Afghanistan wordt Marco Kroongevangengenomen. Hij doet hiervan melding, maar verzwijgt de… Meer

    Op voorraad

    Nu besteld, zaterdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • Het verhaal van de eeuwige liefde
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (112)

    Het verhaal van de eeuwige liefde. ''Ieder mens kan opnieuw zijn grote liefde uit een vorig leven ontmoeten.''Soms ontmoet je… Meer

    19, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (40)

    Jaipur, India, 1911. Vlak voor het uitbreken van de Eerste Wereldoorlog reist de elf jarige Anahita met de familie van een rijke… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 7,99

  • (voor Brilka)
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (141)

    Een monumentaal, Tolstojesk familie-epos dat zes generaties omspant tussen 1900 en nu. Acht levens van één Georgische familie,… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 19,95

    Ebook 7,49

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (51)

    In de nieuwe historische roman Het schaduwspel beschrijft Simone van der Vlugt de levens van Eva Ment en Jan Pieterszoon Coen, en… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,10

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (9)

    Diney Costeloe verovert lezersharten over de hele wereld. Haar nieuwe roman "Het meisje zonder naam' ("The Girl With No Name') is… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,25

    Ebook 12,99

  • Aangeraden door DWDD Boekenpanel
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (6)

    De reiziger is een aangrijpende roman over een joodse man, Otto Silbermann, die in 1938 weet te ontsnappen aan de pogroms van de… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 18,00

    Ebook 9,99

  • het uitbreken van de oorlog drijft twee zussen uit elkaar. Moet je je familie in gevaar brengen om levens te redden?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (73)

    De zussen Viann en Isabelle hebben altijd een goede band gehad, ondanks hun verschillen. Isabelle, de jongste en brutaalste van de… Meer

    12, 50
    2 - 17 weken
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 9,99

  • een hartverscheurende roman over verlies, familiebanden en de kracht van liefde
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (12)

    Een prachtig en spannend verhaal over liefde, verlies en het gevecht om het bestaan te midden van de oerkrachten van de natuurVoor… Meer

    19, 99
    Adviesprijs 21,99

    Je bespaart 9%

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,19

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (2)

    "Anker in de storm' van Lynn Austin: in dit vervolg op bestseller "Dochters van de kust' huurt de jonge Anna een privédetective in… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (171)

    Daniel Sempere droomt nog vaak over zijn moeder die onder verdachte omstandigheden gestorven is. Zijn beste vriend Fermín probeert… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 7,49

  • De Cazalets deel 1
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (77)

    De nadagen van het victoriaanse Engeland en de eerste onzekere jaren na het einde van de oorlog vormen de achtergrond van de… Meer

    17, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 12,99

  • Deel 1 van de Reiziger-serie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (235)

    De reiziger is een verhaal vol passie en avontuur, angst en verraad… en een liefde die alle barrières van plaats en tijd… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (5)

    Drakensteyn, droomkasteel is het op feiten gebaseerde verhaal van het turbulente huwelijk van Minnie en Anton Mandemaker, de… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,95

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (27)

    In de vroege lente van 1415, op de stoffige wegen van Italië, heeft de ambitieuze heelmeester en architect Isidorus van Rillington… Meer

    22, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,50

    Ebook 7,49

  • Roman
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (2)

    In de nadagen van de Amerikaanse burgeroorlog ontdekken een gewonde soldaat en een behoeftige weduwe de ware betekenis van… Meer

    Op voorraad

    Nu besteld, zaterdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • Vier Australische vrouwen laten alles achter in naam van de liefde
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (2)

    "Zee van verlangen' is een heerlijke roman van Jojo Moyes, de internationaal bekende bestsellerauteur die wereldwijd doorbrak met… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • De Cazalets deel 4
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (20)

    In "Bevrijding', het vierde deel van Elizabeth Jane Howards serie "De Cazalets', is de oorlog voorbij, maar voor de Cazalets is… Meer

    24, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,75

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (413)

    In het oude centrum van Barcelona ligt het Kerkhof der Vergeten Boeken. Hoofdpersoon Daniel Sempere wordt door zijn vader,… Meer

    7, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,00

    Ebook 7,99

  • Een verhaal over verloren liefde en nieuwe kansen tegen de achtergrond van het prachtige Toscane
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (103)

    Een Italiaanse kookcursus in een Toscaans palazzo heeft verstrekkende gevolgenAls de achtenzestigjarige weduwe Gracie een… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,20

    Ebook 6,50

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (11)

    Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meerVoor de lezers van Santa Montefiore en Kristin HannahEen… Meer

    19, 99
    Adviesprijs 21,99

    Je bespaart 9%

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,19

    Ebook 12,99

  • Sommige vergrijpen uit het verleden werpen eeuwenlang hun duistere schaduw...
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (20)

    Een spannend verhaal vol mysteries en geheimen, liefde en verraad, oorlog en avontuur, samenzweringen en verbroken… Meer

    22, 99
    Op voorraad

    Nu besteld, zaterdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,89

    Ebook 6,00

  • Een bloedige strijd om macht, religie en liefde verscheurt het zestiende-eeuwse Europa
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (148)

    Het laatste deel in de magistrale Kingsbridge-saga, nu in voordelige midprice-editieHet eeuwige vuur is, met zijn setting in een… Meer

    20, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,00

    Ebook 6,50

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (111)

    ‘Rode sneeuw in december’ van Simone van der Vlugt is een meeslepende historische roman die zich afspeelt tegen de achtergrond van… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99