Populair in Historische romans

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

Nederlandstalige Historische romans - Nieuwe geschiedenis

  1. Nieuw verschenen
  2. Te reserveren
  3. In de media
  4. 1
    Top 10

742 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    In de nieuwe historische roman Het schaduwspel beschrijft Simone van der Vlugt de levens van Eva Ment en Jan Pieterszoon Coen, en… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 30%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 1 van de Reiziger-serie - nu te zien als Outlander op Netflix
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015

    Onderdeel van de serie Reiziger. Bekend van de Outlander seriebr /br /De reiziger is een verhaal vol passie en avontuur, angst… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meerVoor de lezers van Santa Montefiore en Kristin HannahEen… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018

    In de nieuwe historische roman Het schaduwspel beschrijft Simone van der Vlugt de levens van Eva Ment en Jan Pieterszoon Coen, en… Meer

    20, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 6,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    "Rode sneeuw in december' van Simone van der Vlugt is een meeslepende historische roman die zich afspeelt tegen de achtergrond van… Meer

    12, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2012

    Historische roman tegen de achtergrond van de Tachtigjarige Oorlog Het is 1552, de vooravond van de Tachtigjarige Oorlog… Meer

    Adviesprijs 6,99

    Je bespaart 29%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Londen, 1888. Door een dramatische gebeurtenis staat Fiona's leven opeens volledig op zijn kop
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Jennifer Donnelly combineert romantiek, historie en spanning op meesterlijke wijzeLonden, 1888. Fiona Finnegan woont in een van de… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 7 van de Reiziger-serie - nu te zien als Outlander op Netflix
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014

    Onderdeel van de serie Reiziger. Bekend van de serie Outlanderbr /br /br /Een echo in de tijd is het zevende deel in de geliefde… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • van de auteur van kathedraal van de zee
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014

    Ildefonso Falcones, Koningin op blote voeten `Geweld, seks, avonturen, onrecht, liefde, reizen en pakkende taferelen. Kortom,… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2010

    Van de enige échte Oorlog en vrede, deze definitieve versie van Tolstoj uit 1869, verscheen in 2006 een splinternieuwe vertaling… Meer

    Vanaf
    19, 95
  • Deel 8 - boek I van de Reiziger-serie - nu te zien als Outlander op Netflix
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014

    Onderdeel van de serie Reiziger. Bekend van de serie Outlanderbr /br /br /br /1945. Claire Randall is gelukkig getrouwd. De… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,10

    Ebook 12,99

  • Deel 4 van de Reiziger-serie - nu te zien als Outlander op Netflix
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014

    Onderdeel van de serie Reiziger. Bekend van de Outlander seriebr /br /Het vuur van de herfst is het vierde deel in de geliefde… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016

    Een meeslepende roman over de ontstaansgeschiedenis van Delfts blauw Na de dood van haar man wordt Catrijn huishoudster bij de… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 30%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 2 van de Reiziger-serie - nu te zien als Outlander op Netflix
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013

    Onderdeel van de serie Reiziger. Bekend van de Outlander seriebr /br /Twintig jaar lang heeft Claire haar eigen behoeften en… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,50

    Ebook 9,99

  • Deel 8 - boek II van de Reiziger-serie - nu te zien als Outlander op Netflix
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014

    Onderdeel van de serie Reiziger. 1945. Claire Randall is gelukkig getrouwd. De oorlog heeft haar van haar man Frank gescheiden,… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,00

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    Een meeslepende roman over de ontstaansgeschiedenis van Delfts blauw.Na de dood van haar man wordt Catrijn huishoudster bij de… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,50

    Ebook 6,99

  • ook los te lezen
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Deel 1 van de Familie Bridgerton-serie, een meeslepende historische serie in acht delen"Julia Quinn is de moderne Jane Austen.'… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 3 van de Reiziger-serie - nu te zien als Outlander op Netflix
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014

    Onderdeel van de serie Reiziger. Bekend van de Outlander seriebr /br /De verre kust is het derde deel in de geliefde… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Deel 6 van de Reiziger-serie - nu te zien als Outlander op Netflix
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014

    Onderdeel van de serie Reiziger. Bekend van de serie Outlanderbr /br /Met de Amerikaanse Revolutie op het punt van uitbreken… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    "De bruid van Ivy Green' van Julie Klassen is het derde en laatste deel in de Ivy Hill-serie over het gelijknamige pittoreske… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 1 van de Familie Bridgerton-serie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Deel 1 van de Familie Bridgerton-serie, een meeslepende historische serie in acht delen"Julia Quinn is de moderne Jane Austen.'… Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2010

    Meesterlijke roman over moed, liefde, vrijheid en een verdwenen cultuur In 1568 brak er rebellie uit in de Alpujarras, een… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Londen, 1888. Door een dramatische gebeurtenis staat Fiona's leven opeens volledig op zijn kop
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Jennifer Donnelly combineert romantiek, historie en spanning op meesterlijke wijzeLonden, 1888. Fiona Finnegan woont in een van de… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • Deel 1 van de Reiziger-reeks
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013

    Onderdeel van de serie Reiziger. Claire Randall viert in 1945 de hereniging met haar man Frank met een tweede huwelijksreis naar… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com