Populair in Literaire thrillers

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

Nederlandstalige Literaire thrillers - Politiethriller

Vind sneller wat je zoekt

  1. Nieuw verschenen
  2. Te reserveren
  3. 1
    Top 10
  4. Best beoordeeld

179 resultaten

  • een Will Trent thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Onderdeel van de serie Will Trent. br /… Meer

    20, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-06-2019.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Onderdeel van de serie Rönning & Stilton. Op de Mekongrivier in Thailand glijdt een primitieve kano door het water. De man die… Meer

    13, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Onderdeel van de serie Rönning & Stilton. Een dagje naar het strand wordt nooit meer hetzelfde…br /br /br /1987. Op het strand… Meer

    12, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,70

    Ebook 7,99

  • Bekroond met 4 sterren in de Vrij Nederland thrillergids 2013
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013

    Onderdeel van de serie Rönning & Stilton. ' **** Voortreffelijk geschreven, loeispannende Zweedse thriller, met een ontknoping… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Ronning en Stilton deel 2 (ook los te lezen)
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014

    Onderdeel van de serie Rönning & Stilton. De blinde assistente van een messenwerper wordt levenloos aangetroffen in een park in… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • een Rönning & Stilton-thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Onderdeel van de serie Rönning & Stilton. Olivia Rönning heeft besloten terug te keren bij de politie en wordt op een zaak gezet… Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,25

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Onderdeel van de serie Inspecteur Lynley Mysterie. De burgers van het Engelse stadje Ludlow zijn diep geschokt als de… Meer

    Adviesprijs 14,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • een Rönning & Stilton-thriller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    Onderdeel van de serie Rönning & Stilton. Olivia Rönning heeft besloten terug te keren bij de politie en wordt op een zaak gezet… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • een Rönning & Stilton-thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    Onderdeel van de serie Rönning & Stilton. De blinde assistente van een messenwerper wordt levenloos aangetroffen in een park in… Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,45

    Ebook 7,99

  • Een inspecteur Lynley-mysterie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Onderdeel van de serie Inspecteur Lynley Mysterie. De burgers van het Engelse stadje Ludlow zijn diep geschokt als de… Meer

    25, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,99

    Ebook 8,99

  • een Will Trent thriller
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2019

    Onderdeel van de serie Will Trent. Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd… Meer

    25, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-06-2019.
  • Wisting Kwartet 4
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Het spannende slot van het Wisting Kwartet, van de bestverkopende Noorse auteur na Jo Nesbø. Scandithrillers van grote… Meer

    20, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 09-07-2019.
  • wisting kwartet
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016

    Het kustlandschap is die herfst in een dichte mist gehuld, van de vakantiehuisjes aan het loodgrijze water zijn de luiken… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een razend spannende roadtrip door Mexico
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Een razendspannende roadtrip door MexicoAls blijkt dat haar voormalige collega Diego Martinez vermist wordt, twijfelt journaliste… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,25

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback

    Het kustlandschap is die herfst in een dichte mist gehuld, van de vakantiehuisjes aan het loodgrijze water zijn de luiken… Meer

    12, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,99

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    "Mea culpa' is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci FrenchWanneer een alleenstaande… Meer

    7, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,00

    Ebook 9,99

  • Wisting Kwartet 3
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Buiten is het ijzig koud. Viggo Hansen zit thuis voor de tv. Hij is al vier maanden dood. De dood is zeer dicht bij William… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een razend spannende roadtrip door Mexico
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    "Soms lijkt het net een filmscript, je waant je echt in warm en stoffig Mexico! Echt een heerlijk spannend boek om bijvoorbeeld… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    In Finland wacht een jonge IJslandse vrouw op haar geliefde. Ze willen per schip naar IJsland terug, om de oorlog te ontvluchten… Meer

    20, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,50

    Ebook 11,99

  • 1957. Bernie Gunther wordt naar Athene gestuurd om een claim over een gezonken schip van een Duitser te onderzoeken
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    De nieuwe Bernie Gunther!Liefhebbers van John Le Carré en Robert Harris houden ook van Philip Kerr"Behoort tot het beste wat er… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,75

    Ebook 12,99

  • een Inspecteur Lynley-mysterie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Onderdeel van de serie Inspecteur Lynley Mysterie. De jonge William Goldacre stort zichzelf van een van de kliffen in Dorset… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95

    Ebook 9,99

  • Inspecteur Lynley-mysterie -1
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2010

    Onderdeel van de serie Inspecteur Lynley Mysterie. De zestienjarige Roberta Teys wordt met haar mooiste kleren aan gevonden in… Meer

    7, 50
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,00

    Ebook 6,99

  • een inspecteur Lynley-mysterie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016

    Onderdeel van de serie Inspecteur Lynley Mysterie. De jonge William Goldacre stort zichzelf van een van de kliffen in Dorset… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    Onderdeel van de serie Inspecteur Lynley Mysterie. Deborah St James is verbijsterd wanneer ze op een stormachtige avond de broer… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.