Thrillers & Spanning

Nederlandstalige Spionage & Oorlog - Beschikbaar in Kobo Plus

Vind sneller wat je zoekt

  1. Nieuw verschenen
  2. 1
    Top 10
  3. Best beoordeeld
  4. Meest bewaard

168 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013
    (126)

    Het indrukwekkende levensverhaal van Rudolf VrbaEen Poolse Jood die uit Auschwitz ontsnapte en het leven van ten minste 200.000… Meer

    5, 99
    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 25%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (17)

    "ERROR' is deel 2 van de REBOUND-trilogie van Willem Asman. Voormalig maffiamoordenaar Alain Toussaint houdt zich aan de regels… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een Engelse officier en zijn geliefde maken rond het Egyptische Caïro jacht op een spion die Britse...
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (19)

    Spannende spionagethriller die zich afspeelt tijdens de Tweede WereldoorlogIn totaal werden van Ken Folletts boeken bijna 400.000… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Dit Strike Team speelt een dodelijk spel
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (7)

    Er zijn al meer dan 300.000 boeken van Chris Ryan verkocht in Nederland en VlaanderenJohn Porter kijkt toe hoe een groepje… Meer

    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 70%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (110)

    'Donderdagskinderen' is het vierde deel in de Frieda Klein-serie van Nicci French. Wanneer een oud schoolvriendin bij Frieda… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Boek 1 van de Clifton-kronieken
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (16)

    Het eerste deel in de Clifton-kronieken, een ambitieuze nieuwe serie die het verhaal vertelt van twee families en vele… Meer

    5, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (15)

    Rica krijgt een Joods kind in de armen gedruktHet moet naar een pleeggezin in Brabant…Rica Beverborg woont in Eindhoven. Het is… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • A Kobo Original
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Diane Capri is terug met een nieuw verhaal over Jack Reacher! Voor alle fans van John Grisham en Michael Connelly."Vol spanning en… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013
    (27)

    Een epische oorlogsroman en een op ware feiten gebaseerde liefdesgeschiedenis van drie mensen - de getalenteerde glazenierster… Meer

    8, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De verhalenvertelster
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013
    (31)

    Sage werkt in een bakkerij. Ze raakt bevriend met Josef, een aardige oude man die vaak met zijn hondje door de buurt wandelt. Tot… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013
    (7)

    In de Tweede Wereldoorlog werden joodse mannen gedwongen om op zaterdagavond te boksen als vermaak voor de nazi's. De winnaar… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • John Puller-serie deel 2 (ook los te lezen)
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2012
    (32)

    Deel 2 van de John Puller serie van David BaldacciSpecial agent John Puller is de beste van zijn vak. Namens de US Army’s… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • de toekomst van een familie ligt in de handen van één man
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (12)

    Vlak voor het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog neemt Harry Clifton dienst bij de marine om te ontsnappen aan de… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • John Puller-serie deel 1 (ook los te lezen)
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2011
    (35)

    Deel 1 van de John Puller serie van David BaldacciIn een kleine plattelandsgemeenschap waar nooit iets opzienbarends gebeurt,… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • een Tom Buckingham thriller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2012
    (4)

    Wat terrorismebestrijders al jarenlang vreesden, wordt werkelijkheid. De Eurostar van Londen naar Parijs wordt in de tunnel onder… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • A Kobo Original
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Diane Capri is terug met een nieuw verhaal over Jack Reacher! Voor alle fans van John Grisham en Michael Connelly."Vol spanning en… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (9)

    Een superbe spionagethriller vanuit de diepste gelederen van de CIA.Vivian Miller is een toegewijde CIA-analyst. Het is haar taak… Meer

    Adviesprijs 13,99

    Je bespaart 43%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 3 van de Clifton-serie (ook los te lezen)
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (14)

    Nieuwe toproman van de "koning van de cliffhanger'Tegen de achtergrond van wereldoorlogen, politieke schandalen en… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (8)

    Danny Black staat er helemaal alleen voor tijdens een onofficiële missie. In de Oost-Afrikaanse woestijn gaat hij op zoek naar… Meer

    2, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Rebellen dreigen de macht over te nemen. Porter en Bald worden tot het uiterste getest in de Afrikaanse jungle
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (3)

    Een Strike Back-thrillerJohn Porter en John Bald worden op een nieuwe missie gestuurd in Sierra Leone. Samen moeten ze Ronald… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Will Robie-serie deel 1
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2012
    (55)

    De Verenigde Staten hebben vijanden die de politie, de FBI en zelfs het leger niet kunnen tegenhouden. Voor zulke personen doet de… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • A Kobo Original
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Diane Capri is terug met een nieuw verhaal over Jack Reacher! Voor alle fans van John Grisham en Michael Connelly."Vol spanning en… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • In de oorlog tegen IS krijgt Danny Black met onverwachte vijanden te maken
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (5)

    Chris Ryan is dé autoriteit als het om militaire thrillers gaatVoor fans van Jason Bourne en Mission ImpossibleEen boot vol… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2009
    (33)

    Deel 1 van de King & Maxwell serie van David BaldacciMichelle Maxwell kan haar veelbelovende carrière bij de Secret Service wel… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.