Populair in Spionage & Oorlog

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

Nederlandstalige Spionage & Oorlog die Vandaag Bezorgd wordt via Select

43 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    In Verleden tijd, de 23ste Jack Reacher-thriller van Lee Child, gaat Jack Reacher op een avontuurlijke zoektocht naar zijn… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,99

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    Pelgrim is de codenaam van een man die niet bestaat. De geadopteerde zoon die uitgroeide tot een van de beste spionnen. De… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,99

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Wat als het gevaarlijkste wapen ter wereld een tiener blijkt te zijn?Het voormalige hoofd van de Britse geheime dienst Adrian… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 14,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    ‘Het droomkoppel maakt alles waar: geheimen die alleen Clinton kan weten en Pattersons geniale vertelkunst maken dit dé politieke… Meer

    20, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,65

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Tijdens een missie op de Noordzee onder barre omstandigheden komen Jack Ryan Jr. en enkele van zijn collega's van de Campus bijna… Meer

    22, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,95
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Spannende psychologische literaire thriller, deel 4 in Frieda Klein-serie. Als een oud schoolvriendin bij Frieda aanklopt omdat… Meer

    12, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Ditte Stein wordt geboren op de dag dat Nederland capituleert. Als haar ouders in 1943 bericht krijgen dat ze zich in kamp Vught… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    In Europa heeft een onbekende organisatie het op diplomaten gemunt. In de Verenigde Staten eist een bondgenoot dat de identiteit… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    1980. Koude Oorlog. Ed van Haaren is commandant van een Nederlandse onderzeeboot en komt tijdens zijn geheime operatie ver boven… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Eindspel is het nieuwste boek van de Amerikaanse topauteur Tom Clancy, bekend van De jacht op de Red October en Golf van… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,35

    Ebook 4,99

  • Een Mitch Rapp-thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Mitch Rapp moet alle zeilen bijzetten om te voorkomen dat de ernstig zieke Russische leider een allesvernietigende oorlog tegen… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,00
  • Een Engelse officier en zijn geliefde maken rond het Egyptische Caïro jacht op een spion die Britse...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Spannende spionagethriller die zich afspeelt tijdens de Tweede WereldoorlogIn totaal werden van Ken Folletts boeken bijna 400.000… Meer

    12, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,50

    Ebook 5,99

  • Een verhitte drugsoorlog. Een beruchte kartelleider. Een nieuwe missie voor Danny Black.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Een actiethriller van het hoogste niveau, met Danny Black, de held uit Spervuur en Vijandig gebied, in de hoofdrolOp de grens… Meer

    15, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,50

    Ebook 6,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    Deel 6 van de King & Maxwell serie van David BaldacciIn eerste instantie lijkt het een tragisch, maar verder niet bijzonder… Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,95

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Andrew Gross heeft met "Alleen hij'(The One Man)een bloedstollende en aangrijpende thriller geschreven waarin de gruwelen van de… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,00

    Ebook 12,99

  • Eden Lumas weet na de Tweede Wereldoorlog te ontsnappen naar Zuid-Amerika, maar wordt daar al snel ingehaald...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Nieuwe thriller van de winnaar van De Gouden Strop 2017!Een wervelende WOII-thriller over schuld, verantwoordelijkheid en moed,… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,75

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland.Twaalf jaar na de ontvoering… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,00

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Wanneer special agent John Puller op bezoek gaat bij zijn vader, die dementerend is en in een veteranenhospitaal ligt, wordt hij… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Winnaar van de CWA Gold Dagger AwardThe Times Thriller van het jaarWaarom gaan bij Jackson Lamb, de baas van Slough House, het… Meer

    24, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 19,00

    Ebook 14,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018

    Een ijzersterke reconstructie van de gebeurtenissen in de aanloop naar WOII20 februari 1933: op een winterse dag in Berlijn… Meer

    18, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,95

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015

    In Washington D.C. vinden kort na elkaar twee prominente figuren de dood. De een is Robert Bradley, Speaker of Congres, die wordt… Meer

    9, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,85

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    De valk van Sparta van Conn Iggulden toont een van de meest epische avonturen uit de geschiedenis tussen Perzische krijgers en… Meer

    21, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Het opzienbarende debuut van een voormalig soldaat, drugsdealer en bankovervaller.Cleveland, 2005. Een jongeman zit net op de… Meer

    22, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,99

    Ebook 12,99

  • Camel Club-serie deel 3 (ook los te lezen)
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2012

    Annabelle Conroy is een jonge, aantrekkelijke vrouw met vele gaven. Ze is koelbloedig en vindingrijk, weet uitstekend hoe je een… Meer

    7, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,95

    Ebook 7,99