266 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Onderdeel van de serie Will Trent. Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd… Meer

    20 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-06-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Nicci FrenchHuis vol leugensHuis vol leugens is de nieuwste literaire thriller van Nicci French, hun eerste boek na de… Meer

    21 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 02-07-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    De eilanden bevat tien gloednieuwe spannende verhalen van Suzanne Vermeer, de koningin van de zomerthriller. Ideaal voor op het… Meer

    10 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 18-06-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Onderdeel van de serie Harry Hole. Harry Hole is terug naar waar het ooit begon. Hij is weer aan de drank, Rakel heeft hem… Meer

    22 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 18-06-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Een bonusthriller van Suzanne Vermeer om in één dag te bingelezen. De 21-jarige Iris ontmoet een mysterieuze jongeman tijdens een… Meer

    10 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 06-08-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    "De koning van het spannende genre.' VN Detective en Thrillergids'Spannend, snel en gewelddadig, maar met humor.' Noordhollands… Meer

    24 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 10-09-2019.
  • Ze werd verliefd op een moordenaar. Nu is ze er zelf ook een.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouw over Het… Meer

    15 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 03-09-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Onderdeel van de serie Millennium. Lisbeth Salander maakt zich op voor de finale strijd met haar zus… Op een morgen wordt een… Meer

    22 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 22-08-2019.
  • Een nieuwe macht in opkomst
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Deel 2 in De bron-serie"Alle ingrediënten voor een goede thriller worden ingezet, met een grandioos resultaat.' The New York… Meer

    17 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-06-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Dichtregels voor de doden van Preston & Child is het achttiende deel in de Pendergast-serie.Na een machtswissel binnen de top van… Meer

    20 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 15-08-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    In de traditie van de "Da Vinci Code' van Dan Brown, schreef Peter James (bekend van de Roy Grace-serie) "Ultiem bewijs' (Absolute… Meer

    22 50
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 29-05-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Een jonge vrouw verdwijnt in de nacht. Drie vrienden verbonden door een tragisch geheim. Ze zien elkaar na jaren weer terug bij de… Meer

    17 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 29-05-2019.
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,50
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Alex NorthDe FluistermanAls de deur halfopen staat, hoor je het gefluister vroeg of laat.De Fluisterman van Alex North is de… Meer

    20 -
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 13-06-2019.
    Tweedehands vanaf 14,00
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Officier van justitie Jules Declerck krijgt op haar werk te maken met de dood van de vijftienjarig Amber, die ogenschijnlijk het… Meer

    17 95
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 07-10-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Onderdeel van de serie Baantjer. "De Cock en de levende dode' is deel 85 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De… Meer

    10 50
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 10-09-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Waar ligt de grens tussen waan en werkelijkheid?Faye van Laar woont al sinds haar vroege jeugd in psychiatrische inrichting Groot… Meer

    19 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 29-05-2019.
  • Een Gabriel Allon-thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    In een geïsoleerd dorpje in Zuid-Spanje schrijft een mysterieuze Franse vrouw haar memoires.Het is het verhaal van de man die ze… Meer

    10 -
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-06-2019.
  • Renée Ballard en Harry Bosch besluiten samen de dood van een weggelopen tiener te onderzoeken
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Onderdeel van de serie Harry Bosch. Connelly is de onbetwiste meester van de politieroman.' The Irish TimesRenée Ballard haalt… Meer

    21 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 18-06-2019.
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2019

    Onderdeel van de serie Will Trent. Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd… Meer

    25 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-06-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback

    De twee machtigste families uit de boeken van Wilbur Smith, de Courtneys en de Ballantynes, komen tegenover elkaar te staan in… Meer

    21 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 13-06-2019.
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2019

    Nicci FrenchHuis vol leugensHuis vol leugens is de nieuwste literaire thriller van Nicci French, hun eerste boek na de… Meer

    24 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 02-07-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    "Russische roulette' is een internationale politieke thriller van bestsellerauteur Joel C. Rosenberg. Een nucleaire alliantie… Meer

    22 50
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-06-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Ik weet wie je bent is een verslavende psychologische thriller boordevol twists voor de liefhebbers van B.A. Paris en S.J… Meer

    15 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 28-05-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    De terugkeer is de briljante opvolger van De Krijtman: Tudor is een blijvertje. Zelfs Stephen King is fan! Duister, beklemmend en… Meer

    20 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-06-2019.