Populair in Thrillers & Spanning

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

6.339 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Zakelijk gaat het Anna van Laarhoven voor de wind. Als directrice van imagobureau Up-Grade! rekent ze voornamelijk BN'ers tot haar… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,50

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Al meer dan 10 jaar is Assad een mysterieuze, drijvende kracht binnen afdeling Q, maar een kettingreactie aan heftige… Meer

    19 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Eline van As kijkt uit naar de jaarlijkse vakantie met haar twee vriendinnen van vroeger, Lydia en Sascha. Ze kennen elkaar van de… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Al meer dan 10 jaar is Assad een mysterieuze, drijvende kracht binnen afdeling Q, maar een kettingreactie aan heftige… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    In dit nieuwe deel in Lee Childs veelgeprezen suspense-serie schiet Jack Reacher een bejaard echtpaar te hulp… En staat hij oog in… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,75

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Meer dan twintig jaar geleden werd in Seabrook, Florida de jonge advocaat Keith Russo in koelen bloede neergeschoten. De… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,75
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Maryan Brandhorst is verbijsterd als haar man Floris na tien jaar huwelijk wil scheiden. "Liefde komt, liefde gaat. That's life,'… Meer

    19 95
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Ava Collette ontvlucht haar verleden in Boston en huurt Brodie's Watch, een oud huis in een afgelegen kustdorpje in Maine. En ook… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Wanneer Anna een paar dagen na haar man en kinderen bij hun chalet in Oostenrijk arriveert, is het hele huis overhoopgehaald. Haar… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Blauwe maan Ebook
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    In dit nieuwe deel in Lee Childs veelgeprezen suspense-serie schiet Jack Reacher een bejaard echtpaar te hulp… En staat hij oog in… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Maryan Brandhorst is verbijsterd als haar man Floris na tien jaar huwelijk wil scheiden. "Liefde komt, liefde gaat. That's life,'… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Angst beheerst het leven van psychiater Tess Ciccotelli. Iemand bedreigt haar patiënten, dwingt hen tot zelfdoding en zorgt dat… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • Zoutelande Ebook
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Eline van As kijkt uit naar de jaarlijkse vakantie met haar twee vriendinnen van vroeger, Lydia en Sascha. Ze kennen elkaar van de… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Moord zit in de familie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    "Dit boek blaast je omver, een van de beste die ik tot nu toe heb gelezen.' Clemens Gommers, Broese Boekverkopers Utrecht over… Meer

    15 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Cirkel van het kwaad is een thrillerserie over de zoektocht naar de ware toedracht van een twintig jaar oude moord. KOMT JULES ER… Meer

    18 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

  • Een zaak voor Jack Reacher & Will Trent
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2019

    Jack Reacher en Will Trent. Twee keer zoveel actie.Twee keer zoveel drama. Dubbel zoveel problemen…Will Trent is bezig met een… Meer

    7 50
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,50

    Ebook 3,99

  • Het ongrijpbare leven van het kopstuk uit de Amsterdamse onderwereld
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Op 21 februari 2011 wordt er in Amsterdam een aanslag gepleegd op topcrimineel Stanley Marshall Hillis. Hij overleeft het niet… Meer

    20 -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Perfecte resten van Helen Fields is het 1e deel van de Schotse thrillerserie Perfect remains. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Al meer dan een miljoen exemplaren verkocht van de trilogie van De witte stad. Een aanrader voor alle Zafon-liefhebbers die ook… Meer

    20 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • Iedereen heeft wel íets te verbergen
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Lynn van Waasdorp volgt haar hart en trouwt halsoverkop met Matthew Smith, een charmante, twintig jaar oudere man met twee… Meer

    17 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,00

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Jonh le Carrés Spion buiten dienst is een angstaanjagende beschrijving van onze tijd. Een hartverscheurend en licht satirisch… Meer

    23 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    "De koning van het spannende genre.' VN Detective en Thrillergids'Spannend, snel en gewelddadig, maar met humor.' Noordhollands… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Op de gletsjer Langjökull wordt een lichaam gevonden, vastgevroren in het ijs. Het blijkt te gaan om een ondernemer die al dertig… Meer

    20 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Hij werd veroordeeld voor een misdaad die hij niet had begaan. Een zaak die twintig jaar later in een nieuw daglicht komt te… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com