Populair in Psychologische thrillers

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

Psychologische thrillers

Een psychologische thriller legt niet zozeer de nadruk op de spannende plot, maar op het karakter van de personages en hoe de misdadiger ertoe kwam om de misdaad te begaan. Een bekende auteur binnen het genre psychologische thrillers is Harlan Coben, maar ook B.A. Paris heeft zich toegelegd op het schrijven van deze spannende boeken. Ben je op zoek naar een psychologische thriller, maar heb je nog geen specifiek boek in gedachten? Bekijk dan eens onze top 10 psychologische thrillers.

Vind sneller wat je zoekt

  1. Nieuw verschenen
  2. Te reserveren
  3. In de media
  4. 1
    Top 10

7.220 resultaten

  • een Will Trent thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Een onschuldig winkeluitje loopt uit op een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd als ze met haar dochtertje het… Meer

    20, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-06-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Reserveer de nieuwste titel van Camilla Lackberg nog voor deze verschijnt en maak kans op twee tickets om haar persoonlijk te… Meer

    22, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

  • Een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018

    Charlie Quinn is dertien wanneer twee gewapende mannen hun huis binnendringen om wraak te nemen op haar vader, een omstreden… Meer

    5, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 3,99

  • ook los te lezen
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeHaar… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • het perfecte huwelijk of de perfecte leugen?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    ‘Achter gesloten deuren’ lees je in één ruk uit! In Engeland zijn er meer dan 500.000 exemplaren van verkocht. ‘Achter gesloten… Meer

    11, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 12,99

  • een Holger Munch trhiller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    Ik reis alleen is het razend spannende thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Hij komt terug, altijd...In een appartement in Oslo wordt een dode man gevonden. Bij het openen van de vrieskist in zijn keuken… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Vijftien jaar geleden raakte Nap Dumas zijn broer kwijt. De geheimen van toen lijken nu pas boven water te komen.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    Het nieuwe boek van Harlan Coben - Lees hier alvast het eerste hoofdstuk! Vijftien jaar geleden werden er twee tieners dood… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • een holger munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016

    In De doodsvogel van de Scandinavische schrijver Samuel Bjørk (van de bestsellerIk reis alleen) keert het politieduo Holger Munch… Meer

    9, 09
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    Charlie Quinn is dertien wanneer twee gewapende mannen hun huis binnendringen om wraak te nemen op haar vader, een omstreden… Meer

    3, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,75

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    "***Genomineerd voor de Hebban Awards 2017 in de categorie Beste Thriller.***'Gruwelijk knap opgeschreven.' 4 ★★★★ in de… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Joona Linna's grootste angst wordt waarheid,Jurek Walter is terug.In een appartement in Oslo wordt een dode man gevonden. Bij het… Meer

    21, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 4,99

  • thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    Ik reis alleen is het internationaal succesvolle thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,20

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Het kwaad in jou' (Monster in the Closet)… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,45

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Het kwaad in jou' (Monster in the Closet)… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood...
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' MargrietHet zijn… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeHaar… Meer

    10, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

  • In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeHet… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • een Holger Munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Een Holger Munch-thrillerIn De doodsvogel van Samuel Bjørk wordt Holger Munch op een nieuwe zaak gezet: een tienermeisje is… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,15

    Ebook 9,09

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    Begin maar vast met rennen. Joona Linna is terug! Deel 5 van de Joona Linna serie van Lars KeplerNa twee jaar te hebben… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016

    "Achter gesloten deuren" lees je in één ruk uit! In Engeland zijn er meer dan 500.000 exemplaren van verkocht. "Achter gesloten… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Het vervolg op de Frieda Klein thriller Zondagochtend breekt aan - Nederlandstalige editie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    "De dag van de doden' is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French. De bladeren vallen van… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.