Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Young Adult

Spanning

Je vindt hier spannende fictie boeken en jeugdthrillers met actie en avontuur, dystopieën (denkbeeldige, negatieve samenlevingen) en de meest fantastische helden als hoofdpersonages. Bekend is de Miss Peregrine's Peculiar Children-serie van Ransom Riggs, waar kinderen op zoek gaan naar wat er in het verleden is gebeurd.

Vind sneller wat je zoekt

  1. 1
    Top 10
  2. Best beoordeeld
  3. Meest bewaard

5.380 resultaten

5.380 resultaten

  • Deel 1 van De Hongerspelen
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (199)

    De Hongerspelen betekenen een doodvonnis voor het zusje van Katniss. Ze besluit haar plek in te nemen. De hele bevolking volgt de… Meer

    12, 50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 9,99

  • een zaak voor Theo Boone
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (13)

    Een ontsnapte moordenaar Een levensgevaarlijke opdracht Een nieuwe zaak voor de jonge advocaat Theo Boone Tijdens een excursie… Meer

    14, 99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,29

    Ebook 9,99

  • The 100 / Day 21 / Homecoming / Rebellion
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017
    (2)

    All four thrilling novels in The 100 series, now available in a paperback boxed set Ever since nuclear war destroyed our planet,… Meer

    Niet leverbaar

    Email mij eenmalig zodra dit artikel leverbaar is.

  • The Twisted Ones
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017
    (14)

    The highly anticipated sequel to the bestselling Five Nights at Freddy's: The Silver Eyes. It's been a year since the horrific… Meer

    8, 59
    8 - 12 dagen
    Verkoop door: bol.com
  • Karen McManus
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017
    (4)

    THE INTERNATIONAL BESTSELLERFive students go to detention. Only four leave alive. For fans of Gossip Girl and Pretty Little Liars,… Meer

    9, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
  • Time Lord Fairy Tales
    • Engelstalig
    • Other binding
    • 2016
    (1)

    With 16 hardback books each containing a fairy tale set in the world of Doctor Who, this slipcase edition of Time Lord Fairy Tales… Meer

    18, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
  • The 5th Wave / the Infinite Sea / the Last Star
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    Rick Yancey's entire blockbuster bestselling 5th Wave series is now available in a boxed set—great for binge-reading!In The 5th… Meer

    24, 99
    3 - 4 weken
    Verkoop door: bol.com
  • La Belle Sauvage (Book of Dust, Volume 1)
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (1)

    INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER!''Too few things in our world are worth a seventeen year wait: The Book of Dust is one of… Meer

    20, 99
    8 - 12 dagen
    Verkoop door: bol.com
  • Pretty Little Liars #1 TV Tie-In Edition
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2010
    (3)

    Aria, Emily, Spencer, Hanna and Alison have been best friends since the third grade. They go everywhere together, thinking no-one… Meer

    7, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 2,99

  • Young Adult editie
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (3)

    De Da Vinci Code van Dan Brown is het razend spannende boek met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Een verhaal vol… Meer

    14, 99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 9,99

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (4)

    A #1 New York Times Bestseller! Presented by James Patterson's new children's imprint, this deliciously creepy horror novel has a… Meer

    15, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 5,99

  • Swap the **** in his hand for a squip in his head
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2005

    After swallowing a pill-sized computer that finds its way into his brain, Jeremy Heere's geeky existence comes to a sudden end… Meer

    10, 02
    2 - 3 weken
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 5,80

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (1)

    De zestienjarige Kate is goed in verdwijnen. Dat moet ook wel: na een mislukte missie in Indonesië voor de Young Detectives Agency… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (4)

    Cel 7 van Kerry Drewery is een eigentijdse thriller over de macht van de (social) media, fake nieuws en het recht in eigen hand… Meer

    16, 99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,99

    Ebook 9,99

  • Een zaak voor Theo Boone
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (13)

    Een ontsnapte moordenaar Een levensgevaarlijke opdracht Een nieuwe zaak voor de jonge advocaat Theo Boone Tijdens een excursie… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Marie Lu
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    From #1 New York Times bestselling author Marie Lu - when a game called Warcross takes the world by storm, one girl hacks her way… Meer

    11, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (18)

    Vijf jaar na de gebeurtenissen in Stad van Hemelse Vlammen is Emma Carstairs niet langer een rouwend meisje, maar een jonge vrouw… Meer

    22, 50
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,00

    Ebook 9,99

  • The debut novel from super model Cara Delevingne
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (3)

    From international supermodel and actress Cara Delevingne comes a powerful debut novel about friendship, identity and the fact… Meer

    16, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 6,49

  • The Infinite Sea (Book 2)
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2014
    (5)

    The riveting follow-up to the New York Times bestselling The 5th Wave, hailed by Justin Cronin as “wildly entertaining.”How do you… Meer

    8, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017

    Ik staarde naar mijn telefoon. - Kom in beweging, dacht ik. Beweeg. - Jarenlang wilde ik er niet eens over nadenken. Maar nu wil… Meer

    17, 50
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 14,99

  • The Second Book of the 5th Wave
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015
    (4)

    The riveting follow-up to the New York Times bestselling The 5th Wave, hailed by Justin Cronin as “wildly entertaining.” How do… Meer

    9, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Tweedehands vanaf 7,50

  • Asylum, Sanctum, Catacomb
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016

    Sometimes the past is better off buried…… Meer

    Adviesprijs 25,99

    Je bespaart 31%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
  • Hush Hush, Crescendo, Silence, and Finale
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2013
    (9)

    All four books in the New York Times bestselling Hush, Hush saga are now available in a collectible hardcover boxed set.Enter the… Meer

    Adviesprijs 40,99

    Je bespaart 32%

    8 - 12 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Tweedehands vanaf 22,00

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017

    In this New York Times bestselling sequel to Kerri Maniscalco's haunting #1 debut Stalking Jack the Ripper, bizarre murders are… Meer

    15, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com