Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Young Adult

Spanning

Je vindt hier spannende fictie boeken en jeugdthrillers met actie en avontuur, dystopieën (denkbeeldige, negatieve samenlevingen) en de meest fantastische helden als hoofdpersonages. Bekend is de Miss Peregrine's Peculiar Children-serie van Ransom Riggs, waar kinderen op zoek gaan naar wat er in het verleden is gebeurd.

Young Adult toppers

nu 12,50

Vind sneller wat je zoekt

  1. 1
    Top 10
  2. Best beoordeeld
  3. Meest bewaard

6.813 resultaten

6.813 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (2)

    Snitchis een realistische jeugdthriller van Margje Woodrow, voor de fans van Mel Wallis de Vries en Cis Meijer. Nu met POLITIE… Meer

    13, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 4,99

  • een zaak voor Theo Boone
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (20)

    Een ontsnapte moordenaar Een levensgevaarlijke opdrachtEen nieuwe zaak voor de jonge advocaat Theo BooneTijdens een excursie naar… Meer

    14, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 4,99

  • Deel 1 van De Hongerspelen
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (202)

    De Hongerspelen betekenen een doodvonnis voor het zusje van Katniss. Ze besluit haar plek in te nemen. De hele bevolking volgt de… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,00

    Ebook 9,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016
    (85)

    Victoria Aveyard’s internationally beloved #1 New York Times bestseller is now in paperback!… Meer

    12, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 4,49

  • zes kinderen verdwenen, vijf tieners komen terug (incl. gratis E-book)
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (10)

    Elf jaar geleden verdwenen zes kinderen. Ze werden nooit gevonden. Nu komen er vijf terug – zonder één herinnering aan de… Meer

    17, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,90

    Ebook 13,99

  • Een zaak voor Theo Boone
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (20)

    Een ontsnapte moordenaar Een levensgevaarlijke opdrachtEen nieuwe zaak voor de jonge advocaat Theo BooneTijdens een excursie naar… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • The 100 / Day 21 / Homecoming / Rebellion
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017
    (7)

    All four thrilling novels in The 100 series, now available in a paperback boxed set Ever since nuclear war destroyed our planet,… Meer

    37, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 25,20
  • The Fourth Closet
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018

    The pulse-pounding conclusion to the bestselling trilogy. What really happened to Charlie? It's the question that John can't seem… Meer

    10, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 05-07-2018.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (22)

    Vijf jaar na de gebeurtenissen in Stad van Hemelse Vlammen is Emma Carstairs niet langer een rouwend meisje, maar een jonge vrouw… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Er gebeuren vreemde dingen in Sasha's leven, in 'Een tweede kans' van Jennifer L. Armentrout. Ze heeft het gevoel dat iemand haar… Meer

    15, -
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 18-09-2018.
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017
    (6)

    THE INTERNATIONAL BESTSELLERFive students go to detention. Only four leave alive. For fans of Gossip Girl and Pretty Little Liars,… Meer

    10, 99
    10 - 11 dagen
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2015
    (85)

    The first novel in the #1 bestselling RED QUEEN series by Victoria AveyardTHIS IS A WORLD DIVIDED BY BLOOD - RED OR SILVER.The… Meer

    4, 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Theo Boone deel 1
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2010
    (16)

    Het eerste deel in de Kid Lawyer-serieEen perfecte moord Een getuige die anoniem wil blijven Slechts één persoon die de waarheid… Meer

    Vanaf
    22, -
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018
    (1)

    A 17-year-old pirate captain intentionally allows herself to get captured by enemy pirates in this thrilling young adult… Meer

    10, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 8,70

  • Pretty Little Liars #1 TV Tie-In Edition
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2010
    (10)

    Aria, Emily, Spencer, Hanna and Alison have been best friends since the third grade. They go everywhere together, thinking no-one… Meer

    10, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 2,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (14)

    Vrijheid begint met overlevenVega Jane had altijd te horen gekregen dat niemand Bitterbos, waar zij is opgegroeid, kon verlaten… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,99

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (1)

    Vermoorde onschuld is de waanzinnig spannende psychologische YA-thriller van Jennefer Mellink, auteur van Gebroken, Kwaad bloed en… Meer

    14, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,99

  • Theo Boone deel 3
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2012
    (18)

    Het derde deel in de Kid Lawyer-serieEen brutale diefstalEen onschuldige verdachteEen nieuwe zaak voor de jonge advocaat Theo… Meer

    7, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,50
  • Bloodlines #5
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2014
    (5)

    Sydney Sage is an Alchemist, one of a group of humans who dabble in magic and serve to bridge the worlds of humans and vampires… Meer

    10, 99
    6 - 7 dagen
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 6,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2013
    (5)

    WINNER OF THE 2014 CILIP CARNEGIE MEDAL. Room meets Lord of the Flies, The Bunker Diary is award-winning, young adult writer Kevin… Meer

    10, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,50

    Ebook 6,99

  • Helden van Olympus deel 4
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014
    (13)

    Van Rick Riordans debuutserie Percy Jackson en de Olympiërs en zijn tweede serie Helden van Olympus zijn wereldwijd 33 miljoen… Meer

    18, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
  • Overleven is geen kinderspel
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (5)

    'Wolfskinderen' is de nieuwe young-adult van Paul Dowswell. Het is juli 1945. Het Derde Rijk van Hitler is ten einde gekomen, en… Meer

    16, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,25

    Ebook 9,99

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (7)

    Seventeen-year-old Audrey Rose Wadsworth was born a lord's daughter, with a life of wealth and privilege stretched out before her… Meer

    17, 99
    6 - 7 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 5,49

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (22)

    Vijf jaar na de gebeurtenissen in Stad van Hemelse Vlammen is Emma Carstairs niet langer een rouwend meisje, maar een jonge vrouw… Meer

    22, 50
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,99

    Ebook 9,99