Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Young Adult

Spanning

Je vindt hier spannende fictie boeken en jeugdthrillers met actie en avontuur, dystopieën (denkbeeldige, negatieve samenlevingen) en de meest fantastische helden als hoofdpersonages. Bekend is de Miss Peregrine's Peculiar Children-serie van Ransom Riggs, waar kinderen op zoek gaan naar wat er in het verleden is gebeurd.

Vind sneller wat je zoekt

  1. Te reserveren
  2. 1
    Top 10
  3. Best beoordeeld
  4. Meest bewaard

6.398 resultaten

6.398 resultaten

  • The 100 / Day 21 / Homecoming / Rebellion
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017
    (9)

    All four thrilling novels in The 100 series, now available in a paperback boxed set Ever since nuclear war destroyed our planet,… Meer

    30, 99
    8 - 9 dagen
    Verkoop door: bol.com
  • The Fourth Closet
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018
    (3)

    The pulse-pounding conclusion to the bestselling trilogy. What really happened to Charlie? It's the question that John can't seem… Meer

    10, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016
    (87)

    Victoria Aveyard’s internationally beloved #1 New York Times bestseller is now in paperback!… Meer

    10, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,50

    Ebook 4,49

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (4)

    Snitchis een realistische jeugdthriller van Margje Woodrow, voor de fans van Mel Wallis de Vries en Cis Meijer. Nu met POLITIE… Meer

    13, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,99

  • een zaak voor Theo Boone
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (21)

    Een ontsnapte moordenaar Een levensgevaarlijke opdrachtEen nieuwe zaak voor de jonge advocaat Theo BooneTijdens een excursie naar… Meer

    14, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,99

  • Karen McManus
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017
    (7)

    THE INTERNATIONAL BESTSELLER For fans of The Breakfast Club, Pretty Little Liars and Gossip Girl, this is the perfect high school… Meer

    8, 29
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00
  • Deel 1 van De Hongerspelen
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (202)

    De Hongerspelen betekenen een doodvonnis voor het zusje van Katniss. Ze besluit haar plek in te nemen. De hele bevolking volgt de… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,99

    Ebook 9,99

  • zes kinderen verdwenen, vijf tieners komen terug (incl. gratis E-book)
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (10)

    Elf jaar geleden verdwenen zes kinderen. Ze werden nooit gevonden. Nu komen er vijf terug – zonder één herinnering aan de… Meer

    17, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,40

    Ebook 13,99

  • Een zaak voor Theo Boone
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (21)

    Een ontsnapte moordenaar Een levensgevaarlijke opdrachtEen nieuwe zaak voor de jonge advocaat Theo BooneTijdens een excursie naar… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Er gebeuren vreemde dingen in Sasha's leven, in 'Een tweede kans' van Jennifer L. Armentrout. Ze heeft het gevoel dat iemand haar… Meer

    15, -
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 18-09-2018.
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2015
    (87)

    The first novel in the #1 bestselling RED QUEEN series by Victoria AveyardTHIS IS A WORLD DIVIDED BY BLOOD - RED OR SILVER.The… Meer

    4, 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Rick Riordan
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2013
    (7)

    Half Boy. Half God. ALL Hero. Most people get presents on their sixteenth birthday. I get a prophecy that could save or destroy… Meer

    7, 49
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 6,49

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (1)

    Wild is een jeugdthriller van zesvoudig Prijs van de Jonge Jury-winnares Mel Wallis de Vries. Hoe ver ga jij om te… Meer

    14, 99
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 30-10-2018.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (22)

    Vijf jaar na de gebeurtenissen in Stad van Hemelse Vlammen is Emma Carstairs niet langer een rouwend meisje, maar een jonge vrouw… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (4)

    Snitchis een realistische jeugdthriller van Margje Woodrow, voor de fans van Mel Wallis de Vries en Cis Meijer. Nu met POLITIE… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (14)

    Vrijheid begint met overlevenVega Jane had altijd te horen gekregen dat niemand Bitterbos, waar zij is opgegroeid, kon verlaten… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,99

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Vervolgdeel op de Darkest Minds-trilogieVijf jaar na de vernietiging van de zogenaamde heropvoedingskampen waarin zij en talloze… Meer

    19, 99
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 15-10-2018.
  • Helden van Olympus deel 4
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014
    (14)

    Van Rick Riordans debuutserie Percy Jackson en de Olympiërs en zijn tweede serie Helden van Olympus zijn wereldwijd 33 miljoen… Meer

    18, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
  • The Darkest Minds: Book 1
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016
    (1)

    The first book in the heart-stopping The Darkest Minds trilogy, for fans of Divergent and The Hunger Games. The movie adaptation… Meer

    10, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
  • The Darkest Legacy: Book 4
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018
    (1)

    Don't miss the hotly-anticipated new novel in the New York Times bestselling Darkest Minds series by Alexandra Bracken, just in… Meer

    10, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (2)

    The third title in the }Ember Quartet{ offers crossover fantasy in the vein of Sarah J. Maas and Robin Hobb, as Elias Veturius… Meer

    15, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,50
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (22)

    Vijf jaar na de gebeurtenissen in Stad van Hemelse Vlammen is Emma Carstairs niet langer een rouwend meisje, maar een jonge vrouw… Meer

    22, 50
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,99

    Ebook 9,99

  • Swap the **** in his hand for a squip in his head
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2005
    (2)

    After swallowing a pill-sized computer that finds its way into his brain, Jeremy Heere's geeky existence comes to a sudden end… Meer

    8, 19
    8 - 9 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 5,55

  • Rick Riordan
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2013
    (8)

    Half Boy. Half God. ALL Hero. Honestly, blowing up another school was the last thing I wanted to do. As the son of a Greek God,… Meer

    8, 89
    6 - 7 dagen
    Verkoop door: bol.com