338.664 boeken in Fantasy

Welk genre past bij jou?

Welk genre past bij jou?

de beste fantasy boeken

Nu al te reserveren

    • Robin Hobb
    De Boeken van Fitz en de Nar 3 Het Lot van de Moordenaar
    24,99
    • Patrick Rothfuss
    De naam van de wind
    24,99
    • Robin Hobb
    Fitz and the Fool 03. Assassin's Fate
    28,99 19,99
    • Markus Heitz
    De Triomf van de Dwergen
    19,99

Griezelend goede boeken de meest donkere fantasy en horror vind je hier

Griezelend goede boeken

Lees je graag verhalen waar de rillingen over je rug door lopen? Dan zit je goed! Van de engste horrorverhalen tot de donkerste fantasy boeken. We hebben zoveel keuze, je zou er bijna bang van worden.

Fantasy voor Young Adult van series tot unieke pareltjes

Fantasy voor Young Adult

Op zoek naar een goed fantasy boek? Maar wel voor de jong volwassenen? Van de Hongerspelen tot de Divergent. De leukste series en de meest unieke verhalen vind je terug tussen de young adult fantasy boeken.

Reis mee met de sci-fi boeken van bol.com

Reis mee

Van space opera, tot paranormaal. En van romantische science-fiction tot (post)-apocalyptische verhalen. Alle science-fiction boeken die je je kan bedenken, kun je hier vinden.

Nieuw: Lees Magazine Bomvol boekeninspiratie

Nieuw: Lees Magazine

Lees Magazine is het nieuwe boekenplatform van bol.com. Op deze pagina houdt hoofdredacteur Janneke Siebelink alles buiten - en binnen - de gebaande boekenpaden in de gaten en plaatst ze de laatste boekentips voor jou.

Magische schoolboeken van Harry Potter De boxset van Hogwarts Library

  • J.K. Rowling
36,99

Deze schitterende boxed set van Hogwarts Library boeken is weer terug van weg geweest. Ontdek alle magische fabeldieren in Fantastic Beasts and Where to Find Them, leer meer over zwerkbal in Quidditch Through the Ages en lees de sprookjes verhalen in The Beedle and the Bard, die Hermelien hielpen tijdens het zevende boek.

Een zoektocht naar grootse liefde Voor liefhebbers van Dave Eggers en David Mitchel

  • Elan Mastai
17,99

Tom Barren leeft in een perfecte wereld. Door een alles veranderende gebeurtenis staat zijn leven op zijn kop. Een radicaal besluit doet Tom belanden in het 2016 zoals wij dat kennen. Van utopie naar dystopie en weer terug. Het verhaal houdt je vast van begin tot eind.

Tip van de week

  1. Hogwarts Library, Boxed Set, 36,99 euro

    Hogwarts Library

Top5

Fantasy

  1. Game of Thrones: A Song of Ice and Fire boxset (1-5)
    • George R.R. Martin
    Game of Thrones: A Song of Ice and Fire boxset (1-5)
    23,99
  2. Hex
    • Thomas Olde Heuvelt
    Hex
    9,99
  3. The Circle
    • Dave Eggers
    The Circle
    7,99
  4. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy boxset (1-5)
    • Douglas Adams
    The Hitchhiker's Guide to the Galaxy boxset (1-5)
    19,99
  5. De Boeken van Fitz en de Nar 3 Het Lot van de Moordenaar
    • Robin Hobb
    De Boeken van Fitz en de Nar 3 Het Lot van de Moordenaar
    24,99
Alle bestverkochte fantasy
3 voor 15,-

3 voor 15,-

op geselecteerde ebooks

Top5

Horror

  1. The Dark Tower I : The Gunslinger
    • Stephen King
    The Dark Tower I : The Gunslinger
    8,99
  2. Necronomicon
    • H. P. Lovecraft
    Necronomicon
    29,99
  3. House of Leaves
    • M. Z. Danielewski
    House of Leaves
    15,95
  4. Complete Tales and Poems of Edgar Allan Poe
    • Allen Poe
    Complete Tales and Poems of Edgar Allan Poe
    28,99
  5. Dark Tower II : The Drawing of the Three
    • Stephen King
    Dark Tower II : The Drawing of the Three
    8,99
Alle bestverkochte
Engelstalige boxsets

Engelstalige boxsets

nu extra voordelig

Top5

Science Fiction

  1. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy boxset (1-5)
    • Douglas Adams
    The Hitchhiker's Guide to the Galaxy boxset (1-5)
    19,99
  2. Ready Player One
    • Ernest Cline
    Ready Player One
    9,99
  3. Throne of Glass
    • Sarah J. Maas
    Throne of Glass
    8,99
  4. The Plot Against America
    • Philip Roth
    The Plot Against America
    9,57
  5. Mass Effect
    • Jason M. Hough
    Mass Effect
    7,99
Alle bestverkochte science-fiction
Nieuw: Onbeperkt lezen

Nieuw: Onbeperkt lezen

met het Kobo Plus ebook-abonnement

.

De leukste fantasyboeken vind je bij bol.com

Ben je op zoek naar fantasyboeken, horrorverhalen of science-fiction vertellingen? Bol.com heeft genoeg fantasyboeken, die ook nog eenvoudig te bestellen zijn. Van epic fantasy tot hard science sci-fi en van space opera tot (post-) apocalyptisch en horror. Verder hebben we veel boeken van bekende auteurs zoals Robin Hobb en Tolkien en ook genoeg bekende series zoals Harry Potter en Game of Thrones