408.377 boeken in Thrillers

Gratis thriller

Gratis thriller

bij €12,50 aan thrillers, literatuur en romans*

*Bij besteding van ten minste 12,50 aan Nederlandstalige thrillers, romans of literatuur (ook ebooks) tijdens de Spannende Boeken Weken (9 t/m 25 juni). Geldt niet voor tweedehands boeken en boeken van externe verkopers. Op=op!

Spannende Boeken Weken geschenk van Deon Meyer

Spannende Boeken Weken geschenk

Je ontvangt De vrouw in de blauwe mantel van Deon Meyer bij aankoop van ten minste 12,50 aan Nederlandstalige thrillers, literatuur of romans. Bij fysieke boeken sturen we automatisch het boekje mee, ook al zie je dat niet terug in je winkelmandje. Bij ebooks kun je het digitale boekje binnen 24 uur downloaden of synchroniseren.

Sidder en beef met Lees Magazine Laat je inspireren

Sidder en beef met Lees Magazine

Heb je de smaak van thrillers te pakken? Of nog niet helemaal zeker wat voor spannends je deze zomer gaat lezen? De redactie van Lees Magazine houdt je tijdens de Spannende Boeken Weken up-to-date met de meest bijzondere boekentips! Zo lees je er komende weken over Jo Nesbo, Deon Meyer, Igor Znidarsic en MJ Arlidge.

Zomerse (ont)spanning

    • Wouter Helders
    Verraad
    6,99
    • Anders Roslund
    Made in Sweden 2 - Bloedbroers
    19,99
    • Arnaldur Indridason
    Blauwzuur
    19,99
    • Clare Mackintosh
    Ik zie jou
    19,99

De nieuwe Karin Slaughter Over oude littekens

  • Karin Slaughter
(15)
19,99

In het perfecte gezinnetje gebeurt iets verschrikkelijks. Een aanslag waarbij de moeder omkomt zet alles op zijn kop. 28 Jaar later komen er nieuwe feiten boven tafel die voor nieuwe opschudding zorgen. Dit spannende nieuwe boek van Karin Slaughter is ideaal om lekker weg te lezen op vakantie.

Het nieuwe boek van Deon Meyer Over de moord op mijn vader

  • Deon Meyer
(3)
22,50

Deon Meyer is de internationale bestsellerauteur van een reeks misdaadromans met Zuid-Afrika als decor. Voor zijn werk ontving hij meerdere prijzen. In zijn nieuwe boek staat het verleden van Willem Storm centraal. Deze kijkt terug op zijn ruige leven en zijn pijnlijkste herinnering: de moord op zijn vader.

Het thrillerdebuut van Igor Znidarsic voor de lezers van Stieg Larsson en Jo Nesbø

  • Igor Znidarsic
(7)
15,00

Een bloedstollende noir-thriller. Twee gruwelijke moorden die los van elkaar lijken te staan. Een race tegen de klok. En het wankelende huwelijk van de rechercheur. Alle ingredienten voor een huiveringwekkend verhaal waarmee Igor Znidarsic een mooi debut maakt!

Heerlijk om weg te lezen! Een vader en dochter in de oorlog

  • Wilbur Smith
19,99

Na de dood van zijn vrouw probeert Leon zijn dochter een zorgeloos leven te geven. Daarom stuurt stuurt hij haar vanuit Kenia naar Engeland, maar dan breekt de oorlog uit en is Engeland ook geen veilige plek. 'Topamusement. Niets meer, niets minder' - de Volkskrant

Tokyo's dark side Over misdaad een corruptie

  • Hideo Yokoyama
22,50

Hideo Yokoyama trekt je mee in een verloren zaak van een zevenjarige dood meisje. Jaren later duikt een rechercheur alsnog in de zaak en trekt de beerput van Tokyo open. Een literaire thriller vol mindgames en intriges. Een hit in Japan!

De laatste Opcop thriller! Een heerlijke maffiathriller

  • Arne Dahl
19,99

Wanneer de maffia erin slaagt te infiltreren in de Europese Commissie en daarnaast ook de complete drugsmarkt overneemt, krijgt Opcop het moeilijk. Een machtsstrijd begint met menselijk DNA als inzet. Opcop moet zijn laatste definitieve strijd strijden.

Helen Grace thrillerreeks Psychopaten, spanning en gruwel

    • M.J. Arlidge
    Helen Grace 2 - Piep zei de muis
    10,00
    • M.J. Arlidge
    Helen Grace 3 - Pluk een roos
    10,00
    • M.J. Arlidge
    Helen Grace 4 - Klikspaan
    19,99
    • M.J. Arlidge
    Helen Grace 5 - Naar bed, naar bed
    19,99

Gebroken

  1. Het nieuwe boek van B.A. Paris

    Gebroken, Paperback, 20,00 euro
Ruim 2000 ebooks

Ruim 2000 ebooks

voor slechts 4,99

Bestverkocht

thrillers

  1. Goede dochter
    • Karin Slaughter
    Goede dochter
    19,99
  2. Zondagochtend breekt aan
    • Nicci French
    Zondagochtend breekt aan
    19,99
  3. Het paradijs
    • Suzanne Vermeer
    Het paradijs
    15,00
  4. Amos Decker 3 -  Het motief
    • David Baldacci
    Amos Decker 3 - Het motief
    19,99
  5. De dorst
    • Jo Nesbo
    De dorst
    22,50
Meer bestverkocht
6 topthrillers

6 topthrillers

nu voor € 12,50

De beste boeken

van Deon Meyer

  1. Bennie Griessel 1 - Duivelspiek
    • Deon Meyer
    Bennie Griessel 1 - Duivelspiek
    9,99
  2. Bennie Griessel 2 - 13 uur
    • Deon Meyer
    Bennie Griessel 2 - 13 uur
    9,95
  3. Bennie Griessel 3 - 7 dagen
    • Deon Meyer
    Bennie Griessel 3 - 7 dagen
    9,95
  4. Bennie Griessel 4 - Cobra
    • Deon Meyer
    Bennie Griessel 4 - Cobra
    9,99
  5. Bennie Griessel 5 - Icarus
    • Deon Meyer
    Bennie Griessel 5 - Icarus
    12,50
Meer boeken van Deon Meyer
Spannende ebooks

Spannende ebooks

3 voor 15,-

IJskoude thrillers...

  1. Helen Grace 5 - Naar bed, naar bed
    • M.J. Arlidge
    Helen Grace 5 - Naar bed, naar bed
    19,99
  2. Tot stof
    • Felix Weber
    Tot stof
    19,99
  3. Helen Grace 3 - Pluk een roos
    • M.J. Arlidge
    Helen Grace 3 - Pluk een roos
    10,00
  4. Helen Grace 1 - Iene Miene Mutte
    • M.J. Arlidge
    Helen Grace 1 - Iene Miene Mutte
    7,50
  5. Geen tweede kans
    • Harlan Coben
    Geen tweede kans
    7,50

Thrillers kopen

Zin in een spannend boek? Lees dan een literaire thriller of bijvoorbeeld een detective. Op deze pagina maken we overzichtelijk wat de nieuwste en beste thrillers van dit moment zijn en proberen we je te inspireren. Ben je op zoek naar de nieuwste Karin Slaughter, Nicci French of Suzanne Vermeer, dan vind je die allemaal in deze thriller winkel. In de top 10 thrillers vind je de huidige thriller top 10 met de bestverkochte spannende boeken. Veel leesplezier!