Boekerij

Alle artikelen van Boekerij

5418 resultaten

  • Doe het licht niet uit. Hij komt wanneer je slaapt.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319330
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 528 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 11 in de populaire Helen Grace-serie Laat op de avond komt een jonge vader thuis. Zijn dochtertje… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Berlijn, 1919. In een stad waar de oorlog diepe wonden heeft achtergelaten, staat de jonge verpleegster Hanna voor een grootse taak.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318647
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 576 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 1 van de Waldfriede-serie, dé nieuwe historische serie van #1 bestsellerauteur Corina Bomann Berlijn,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Rust vinden in een drukke wereld
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789022581124
    • Druk: 1
    • juni 2017
    • 280 pagina's

    Koreaanse megabestseller over spirituele wijsheid en het belang om rust te vinden in een drukke wereld… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 4,99

  • Een oud huis, een brief uit het verleden, een familiegeheim…
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460235559
    • Druk: 1
    • maart 2013
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een oud huis, een brief uit het verleden, een familiegeheim… Nadat Diana’s huwelijk op de klippen is… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Paperback
    € 37,35
    Paperback
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Als Valentina haar moeders boekwinkel erft, reist ze naar Engeland om te ontdekken wie haar moeder was - en er achter te komen wie ze zelf is
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318180
    • Druk: 1
    • mei 2022
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Sarah Jio staat garant voor meeslepende romans vol spanning en romantiek.’ Libelle Toen Valentina ‘Val’… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Ze wil jouw leven. Ze begint bij je zoon.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318517
    • Druk: 1
    • januari 2022
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    De internationale mega-bestseller: wereldwijd ruim 500.000 exemplaren verkocht Laura heeft het allemaal:… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,00
    Paperback
    € 20,00
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een vrouw gaat op zoek naar haar herkomst. Tot de Tweede Wereldoorlog alles ontwricht.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313871
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • Adobe ePub

    ‘Voor de liefhebbers van Lucinda Riley is de trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof een absolute aanrader.’… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 19,99

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Augustus Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319323
    • Druk: 1
    • juli 2022
    • 672 pagina's
    • Adobe ePub

    De nieuwe titel van bestsellerauteur J.D. Barker Als de achtjarige wees Jack bij het bezoeken van het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een hartverscheurende roman over verlies, familiebanden en de kracht van liefde
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402311495
    • Druk: 1
    • oktober 2018
    • 528 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een prachtig en spannend verhaal over liefde, verlies en het gevecht om het bestaan te midden van de… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 18,45
    Digitaal luisterboek
    € 19,99

    Je bespaart 60%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Doe het licht niet uit. Hij komt wanneer je slaapt.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022591215
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 528 pagina's

    Deel 11 in de populaire Helen Grace-serie Laat op de avond komt een jonge vader thuis. Zijn dochtertje… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318401
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Het tweede deel van Quinns heerlijke historische romance-serie over de buren van de Bridgertons, in de… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99

    Je bespaart 60%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een familie op zwart zaad. Tien miljoen losgeld. Een aanbod dat ze niet kunnen weigeren.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317039
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 276 pagina's
    • Adobe ePub

    Verkozen tot Beste Nederlandse Vrouwenthriller 2021 Als echtscheidingsadvocate Diana van Assendelft onverwacht… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 15,99
    Paperback
    € 8,99

    Je bespaart 33%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Vijf vriendinnen. Vijf winkeltjes. Een zoektocht naar liefde en geluk.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318937
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 288 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 3 van de Valerie Lane-serie In het pittoreske hart van Oxford ligt een klein straatje: Valerie Lane.… Meer

    Je bespaart 60%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • In het bos schuilt iets duisters
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402311815
    • Druk: 1
    • november 2018
    • 544 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Deel 8 in de Helen Grace-serie. ‘Doet niet onder voor Karin Slaughter… De plot zit prima in elkaar, tot… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,00
    Paperback
    € 11,00
    Digitaal luisterboek
    € 19,99
    Paperback
    € 37,21

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een gewoon Engels meisje wordt gedwongen als prostituee te werken op de Amsterdamse wallen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402307122
    • Druk: 1
    • maart 2016
    • 173 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De negentienjarige Engelse Sarah Forsyth werkt op een crèche in een provinciestadje. Op een dag ziet… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,99
    Paperback
    € 14,10
    Paperback
    € 15,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,95
    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402302301
    • Druk: 1
    • januari 2015
    • 340 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,00
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Hardcover
    € 7,90
    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een verhaal over verloren liefde en nieuwe kansen tegen de achtergrond van het prachtige Toscane
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402310382
    • Druk: 1
    • april 2018
    • 400 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een Italiaanse kookcursus in een Toscaans palazzo heeft verstrekkende gevolgen Als de achtenzestigjarige… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,99
    Paperback
    € 14,00
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319453
    • Druk: 1
    • juli 2022
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor de vele fans van de boekenserie Bridgerton en iedere romancelezer die deze nog niet kent! Deel 3… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • New York, 1942. Is ze bereid haar plannen bij te stellen voor de liefde, net nu ze echt succes heeft?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317688
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 528 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 3 van de Kleuren van schoonheid-serie New York, 1942. Sophia zet samen met de succesvolle Elizabeth… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Samantha heeft je een brief geschreven. Maar Samantha is al zeven jaar dood.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318487
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Na een geslaagd feestje loopt Samantha in… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een machtige familie. Een prachtig Zweeds landgoed. Een hartverscheurende keuze.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313291
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 486 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Voor de liefhebbers van Lucinda Riley is de trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof een absolute aanrader.’… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    Paperback
    € 12,99
    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Als Evelina haar grote liefde verliest, lijkt het leven zijn glans verloren. Maar wat als wonderen bestaan?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318630
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    Een prachtig verhaal over de vele vormen van liefde – maar vooral over die ene, ware, eeuwigdurende In… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Als de telefoon gaat, heb je nog één uur te leven
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402314618
    • Druk: 1
    • juni 2020
    • Adobe ePub

    Deel 9 van de Helen Grace-serie ‘Je hebt nog een uur te leven.’ Dat is het enige wat de stem aan de telefoon… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,98
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 11,00
    Paperback
    € 37,21
    3 99
    Was 7,99 Tooltip

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.