Alex Marwood

Alex Marwood is een Britse journaliste. Haar twee eerdere thrillers werden met diverse prijzen bekroond en van beide boeken werden de filmrechten verkocht. Ze woont in Londen.

Alle artikelen van Alex Marwood

43 resultaten

  • Toen Romy klein was, werd er niet over de doden gesproken
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402314595
    • Druk: 1
    • mei 2020
    • 322 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Verschrikkelijk spannend, met geweldige personages.’ Stephen King Toen Romy klein was, werd er niet… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Hoe goed ken jij je buren eigenlijk?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022585238
    • Druk: 2
    • januari 2019
    • 384 pagina's

    Marwood is wereldwijd doorgebroken met de bestseller Waar is ze? Huis nummer 23 herbergt een geheim.… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,98
  • Toen Romy klein was, werd er niet over de doden gesproken
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022589618
    • Druk: 1
    • juni 2020
    • 400 pagina's

    ‘Zelden heb ik een boek gelezen dat ik zó moeilijk kon wegleggen!’ The Independent Diep in de bossen… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,59

    Ebook 11,99

  • An electrifying, addictive thriller you won't be able to put down
    • Engels
    • E-book
    • 9781405521208
    • december 2013
    • 400 pagina's
    • -13576

    The electrifying, addictive thriller from the author of the Edgar-Award winning sensation The Wicked… Meer

    4 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • An absolutely gripping, ripped-from-the-headlines psychological thriller
    • Engels
    • E-book
    • 9780748130023
    • februari 2012
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    The word-of-mouth bestselling debut from multi-award-winning bestseller Alex Marwood That's us. We're… Meer

    4 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Waar is ze? Ebook
    Ze zeiden dat het meisje 's nachts verdween. Ze logen.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402307764
    • Druk: 1
    • januari 2017
    • 352 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een voortreffelijke psychologische thriller, voor de lezers van Gillian Flynn en Paula Hawkins Sorry… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • The shockingly tense thriller that will have you gripped from the first page
    • Engels
    • E-book
    • 9780751566000
    • juli 2019
    • Adobe ePub

    'I devoured The Poison Garden . . . Gripping and utterly convincing, it's Alex Marwood at the top of… Meer

    1 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • An utterly compelling thriller you won't stop thinking about
    • Engels
    • E-book
    • 9781405521215
    • januari 2016
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    'If there has been a better mystery suspense story written in this decade, I can't think of it' STEPHEN… Meer

    2 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Tweespalt Tweedehands
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789032512927
    • Druk: 1
    • september 2012
    • 400 pagina's

    Vijfentwintig jaar nadat twee meisjes veroordeeld werden voor moord, wordt journaliste Kirsty naar Whitmouth… Meer

    49 90
  • ze zeiden dat het meisje 's nachts verdween. ze logen.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022582145
    • Druk: 5
    • januari 2018
    • 400 pagina's

    Een voortreffelijke psychologische thriller, voor de lezers van Gillian Flynn en Paula Hawkins Sorry… Meer

    14 95
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
    Tweedehands vanaf 8,68

    Ebook 7,99

  • A Novel
    • Engels
    • E-book
    • 9781101992685
    • augustus 2016
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    **"If there has been a better mystery-suspense story written in this decade, I can't think of it . .… Meer

    10 13
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Hoe goed ken jij je buren eigenlijk?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022580820
    • Druk: 1
    • augustus 2017
    • 384 pagina's

    Marwood is wereldwijd doorgebroken met de bestseller Waar is ze? Huis nummer 23 herbergt een geheim.… Meer

    14 99
    Uiterlijk 21 september in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,50
  • ze zeiden dat het meisje 's nachts verdween. ze logen.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022579206
    • Druk: 1
    • januari 2017
    • 400 pagina's

    Een voortreffelijke psychologische thriller, voor de lezers van Gillian Flynn en Paula Hawkins Sorry… Meer

    19 50

    Of bespaar 20% als je er 10 koopt

    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Ze zeiden dat het meisje 's nachts verdween. Ze logen.
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789052860657
    • januari 2018
    • Speelduur: 11:57:32

    Een voortreffelijke psychologische thriller, voor de lezers van Gillian Flynn en Paula Hawkins Sorry… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022586242
    • 398 pagina's

    Een voortreffelijke psychologische thriller, voor de lezers van Gillian Flynn en Paula Hawkins Sorry… Meer

    9 90
    Uiterlijk 21 september in huis

    Ebook 7,99

  • The shockingly tense thriller that will have you gripped from the first page
    • Engels
    • Paperback
    • 9780751565980
    • januari 2020
    • 400 pagina's

    'I devoured The Poison Garden . . . Gripping and utterly convincing, it's Alex Marwood at the top of… Meer

    12 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 1,99

    • Italiaanstalig
    • E-book
    • 9788822743367
    • maart 2020
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Gli insospettabili delitti della casa in fondo alla strada Oscuri segreti di famiglia Una ragazza malvagia… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Wie gut kennst Du deinen Nachbarn? - Roman
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783641153724
    • april 2015
    • Adobe ePub

    In der Nummer 23 stimmt etwas nicht. Alle sechs Bewohner des verfallenen Hauses im Süden Londons haben… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Roman
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783641224639
    • mei 2018
    • Adobe ePub

    Als die kleine Coco während eines Urlaubs verschwindet, bricht nicht nur ihre Familie auseinander, sondern… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The Wicked Girls Tweedehands
    • Engels
    • Paperback
    • 9781847445209
    • 416 pagina's

    Shockwaves Through The Country... Evil Inside... Cries Unheard... Who Is To Blame? A ripped-from-the-headlines… Meer

    22 77

    Ebook 4,49

    • Italiaanstalig
    • E-book
    • 9788822735058
    • augustus 2019
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    **«Il miglior libro che ho letto quest’anno.» Stephen King Autrice del bestseller Oscuri segreti di famiglia**… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The shockingly tense thriller that will have you gripped from the first page
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780751570816
    • juli 2019
    • 400 pagina's

    'I devoured The Poison Garden . . . Gripping and utterly convincing, it's Alex Marwood at the top of… Meer

    22 -
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 1,99

    • Italiaanstalig
    • E-book
    • 9788854196216
    • september 2016
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    **'Un libro davvero inquietante con grandi personaggi.' Stephen King Un grande thriller** Tutti gli abitanti… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The Killer Next Door Tweedehands
    A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9780143126690
    • Druk: 1
    • oktober 2014
    • 400 pagina's

    The Killer Next Door is even better [than The Wicked Girls]. Scary as hell. Great characters. -Stephen… Meer

    10 50

    Ebook 4,49

  • 1
  • 2
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.