Antonio Lobo Antunes

António Lobo Antunes, schrijver en psychiater, wordt beschouwd als een van de grootste hedendaagse Portugese auteurs. Hij ontving meerdere prijzen waaronder de Prémio Camões en de FIL Literatuur Prijs, en wordt alom gezien als kandidaat voor de Nobelprijs.De koloniale oorlog die Portugal in de jaren zestig en zeventig in Afrika voerde en waar Lobo Antunes diende als arts, is een constante in zijn romans. In Nederlandse vertaling verschenen onder andere Het handboek voor inquisiteurs, zijn veelgeprezen magnum opus Fado Alexandrino, Dans der verdoemden en Paardenschaduw op zee.

Alle artikelen van Antonio Lobo Antunes

203 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026329340
    • Druk: 1
    • december 2014
    • 265 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De Portugese schrijver António Lobo Antunes heeft met 'Als een brandend huis' opnieuw een meesterwerk… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 24,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026336188
    • Druk: 1
    • oktober 2016
    • 288 pagina's

    ‘Reis naar het einde’ is de indringende roman van António Lobo Antunes. In dit boek maakt een psychiater… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    7 90
    Uiterlijk 20 mei in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Fado Alexandrino Tweedehands
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789041412775
    • Druk: 1
    • juni 2007
    • 604 pagina's

    Fado Alexandrino is een literair kunstwerk - Lobo Antunes' magnum opus 'Lobo Antunes is een schrijver… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Hardcover
    € 15,45
    Paperback
    € 24,90
    Vanaf
    12 50
    Tweedehands vanaf € 11,85

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026352171
    • Druk: 1
    • januari 2021
    • 415 pagina's
    • Adobe ePub

    De andere kant van de zee van António Lobo Antunes is een caleidoscopische roman over herinneren en over… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 26,99
    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026341328
    • Druk: 1
    • november 2018
    • 265 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Voor wie in het donker op mij wacht van António Lobo Antunes, een van de belangrijkste Portugese auteurs… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 24,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • brieven aan mijn vrouw
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789041421463
    • Druk: 1
    • september 2012
    • 392 pagina's

    Tussen 14 januari 1971 en 30 januari 1973 schreef António Lobo Antunes meer dan driehonderd brieven aan… Meer

    9 90
    Uiterlijk 20 mei in huis
    Verkoop door bol.com
  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9780393329483
    • september 2008
    • 608 pagina's

    The razor-thin line between reality and madness is transgressed in this Faulknerian masterpiece, Antonio… Meer

    35 99
    Verwacht over 8 weken
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 22,00
  • De Judaskus Tweedehands

    Een man zit in een bar in Lissabon. Hij praat met een nachtmeisje, hij mompelt voor zich uit of spuugt… Meer

    24 85
    Tweedehands vanaf € 22,50
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026317224
    • Druk: 1
    • november 2001
    • 379 pagina's

    'Om dat indringende, dat tijdloze bezweren van de tijd, om zijn kreten van pijn en onvermogen, om zijn… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 29,75
    € 11,90
    Vanaf
    13 80
    Tweedehands vanaf € 13,75
  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9780393342338
    • Druk: 1
    • juli 2012
    • 226 pagina's

    In the tradition of William Faulkner and Gabriel Garcia Marquez, one of the twentieth century's most… Meer

    20 99
    Verwacht over 9 weken
    Verkoop door bol.com

    Conta-nos o desmoronamento de uma família da alta burguesia do antigo regime, rica e considerada. Centra-se… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789041412294
    • Druk: 1
    • maart 2009
    • 255 pagina's

    In september 1975, bijna anderhalf jaar na de Anjerrevolutie, wanneer de macht van de communisten op… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    22 50
    Uiterlijk 19 mei in huis
    Tweedehands vanaf € 9,95

    Ebook € 9,99

    • Italiaanstalig
    • E-book
    • 9788858834664
    • maart 2019
    • Adobe ePub

    Siamo a metà degli anni novanta e i tre figli ormai adulti di una famiglia di coloni portoghesi in Angola… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Roman
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783641249922
    • januari 2019
    • Adobe ePub

    In einer Bar in Lissabon erzählt ein Betrunkener einer Schönen der Nacht von seinen Erfahrungen im Angolakrieg.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 16,17
    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Spaanstalig
    • E-book
    • 9788490320877
    • juli 2012
    • Adobe ePub

    Yo he de amar una piedra es una historia de amor inspirada en una de las pacientes del hospital Miguel… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Briefe aus dem Krieg
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783641233532
    • februari 2018
    • -13569

    »Das Buch der Liebe unserer Eltern.« Maria José und Joana Lobo Antunes Fast täglich hat António Lobo… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 17,00
    20 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Spaanstalig
    • E-book
    • 9788490320822
    • juli 2012
    • Adobe ePub

    Una novela coral de historias personales y delirios de locura, pasión y amor. Diez voces monologan desde… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Duitstalig
    • Paperback
    • 9783596148417
    • 440 pagina's

    »Die poetischen Bilder steigen auf wie Leuchtkörper und zerplatzen in Ironie, die Sätze fließen in betörendem… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 10,99
    Hardcover
    € 23,03
    Vanaf
    35 84

    Ebook € 10,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.