Arjen Lubach

Arjen Lubach

Arjen Lubach studeerde Wijsbegeerte aan de Rijksuniversiteit Groningen, maar vertrok zonder bul naar Amsterdam. Hij publiceerde vier romans, werkte bij de radio, als tekstschrijver voor televisie en theater en is muziekproducent. Bij het grote publiek werd Lubach vooral bekend door zijn televisieprogramma Zondag met Lubach dat bekroond werd met de Nipkowschijf en de Televizierring. Hij woont en werkt afwisselend in Amsterdam en op het platteland van Friesland.

Alle artikelen van Arjen Lubach

26 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463810562
    • Druk: 1
    • augustus 2020
    • 256 pagina's

    In Stoorzender doet Arjen Lubach verslag van twee jaar uit zijn bewogen bestaan. Vanuit zes verschillende… Meer

    16 -
    Adviesprijs 20,99

    Je bespaart 24%

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,90

    Ebook 9,99

  • Stoorzender Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789463810579
    • Druk: 1
    • augustus 2020
    • Adobe ePub

    In Stoorzender doet Arjen Lubach verslag van twee jaar uit zijn bewogen bestaan. Vanuit zes verschillende… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • IV
    Crimezone Award beste debuut 2013
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789057598180
    • Druk: 6
    • juni 2016
    • 318 pagina's
    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf 12,00

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789057598197
    • Druk: 11
    • juli 2016
    • 318 pagina's

    Wanneer zijn jeugdliefde Caro het uitmaakt en een relatie begint met een singer-songwriter van luisterliedjes,… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,99

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789057595745
    • Druk: 2
    • maart 2013
    • 191 pagina's

    De jonge schrijver Mattias Wilderberg kampt met een writer's block en gaat op zoek naar het verloren… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,90

    Ebook 9,99

  • Magnus Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789057596520
    • Druk: 1
    • juli 2013
    • 202 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Wanneer Merlijn Kaiser hoort dat er in een Zweeds pretpark vreemde uitgaven worden gedaan met zijn creditcard,… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • IV Ebook
    Winnaar van de Crimezone Debuutprijs 2013
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789057595820
    • Druk: 1
    • februari 2013
    • EPUB met digitaal watermerk

    MET NIEUWE ONTKNOPING In deze ijzingwekkende thriller gaat Elsa op zoek naar de moordenaar van haar vader.… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789057596179
    • Druk: 4
    • november 2013

    Er zit een meisje op het bed van Benjamin. Ze is meegelopen naar zijn hotelkamer in Barcelona en ze lijkt… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,95

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Dwarsligger
    • 9789049805869
    • Druk: 15
    • november 2017
    • 493 pagina's

    dwarsligger 503 Arjen Lubach Magnus Bekend van Zondag met Lubach Wanneer Merlijn Kaiser hoort dat er… Meer

    13 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,95

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789057596186
    • Druk: 1
    • november 2013
    • 151 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Er zit een meisje op het bed van Benjamin. Ze is meegelopen naar zijn hotelkamer in Barcelona en ze lijkt… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789463810586
    • augustus 2020
    • Verteller: Arjen Lubach
    • Speelduur: 05:43:46

    In Stoorzender doet Arjen Lubach verslag van twee jaar uit zijn bewogen bestaan. Vanuit zes verschillende… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • IV Tweedehands
    Crimezone Award beste debuut 2013
    • Nederlands
    • Dwarsligger
    • 9789049804039
    • Druk: 1
    • juni 2015
    • 571 pagina's

    IV (Vier) van Arjen Lubach is een thriller voor de liefhebbers van Dan Brown en Tomas Ross. De vader… Meer

    14 75

    Ebook 9,99

  • Magnus Tweedehands
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789057595240
    • Druk: 4
    • februari 2012
    • 320 pagina's

    Wanneer Merlijn Kaiser hoort dat er in een Zweeds pretpark vreemde uitgaven worden gedaan met zijn creditcard,… Meer

    10 99
    Tweedehands vanaf 10,90
  • roman
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789057595837
    • Druk: 1
    • maart 2013
    • EPUB met digitaal watermerk

    De jonge schrijver Mattias kampt met een writers block. Hij besluit op zoek te gaan naar het verloren… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463811132
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 256 pagina's

    In Stoorzender doet Arjen Lubach verslag van twee jaar uit zijn bewogen bestaan. Vanuit zes verschillende… Meer

    12 50
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 17-08-2021.

    Ebook 9,99

  • Hoorspel
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 8719244140145
    • mei 2016
    • Verteller: Torre Florim | Verteller: Carla Hardy | Verteller: Dick van den Toorn | Verteller: Egbert Jan Weeber | Verteller: Peer Mascini | Verteller: Anna Drijver | Verteller: Lotti Hellingman | Verteller: Eveline Bosmans | Verteller: Jilles Flinterman | Verteller: Jaap Spijkers | Verteller: Arjen Lubach | Verteller: Paul Rabbering | Verteller: Koen Caris | Verteller: David Lucieer
    • Speelduur: 01:50:40

    Magnus vertelt het verhaal van Merlijn, die, nadat zijn jeugdliefde Caro het uitmaakt, niets anders rest… Meer

    11 95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • IV Tweedehands
    Winnaar van de Crimezone Debuutprijs 2013
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789057595844
    • Druk: 1
    • februari 2013
    • 318 pagina's

    Een moord. Een staatsgeheim. Een ijzingwekkende achtervolging. Wanneer Elsa op haar vakantieadres in… Meer

    10 99
    Tweedehands vanaf 9,50

    Ebook 9,99

  • ongepubliceerde debuten van de grootste schrijvers
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789492478122
    • Druk: 1
    • november 2016
    • 261 pagina's

    'Wat schreef u toen u twintig was? En hoe kijkt u daar nu op terug?' Voor de jubileumeditie van Das Magazin… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50
  • Ein Amsterdam-Krimi
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783641107062
    • mei 2016
    • Adobe ePub

    Als Elsa im Urlaub erfährt, dass ihr geliebter Vater getötet wurde, nimmt sie den ersten Flug zurück… Meer

    7 89
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Dwarsligger
    • 9789049807214
    • Druk: 1
    • maart 2019
    • 639 pagina's

    dwarsligger 586 Arjen Lubach Mensen die ik ken die mijn moeder hebben gekend en Bastaardsuiker 2 boeken… Meer

    13 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,90

    Ebook 9,99

  • Magnus Tweedehands
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789057594281
    • Druk: 1
    • februari 2011
    • 318 pagina's

    Wanneer Merlijn Kaiser hoort dat er in een Zweeds pretpark vreemde uitgaven worden gedaan met zijn creditcard,… Meer

    12 95

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789041708120
    • Druk: 1
    • maart 2010
    • 256 pagina's

    Arjen Lubach Mensen die ik ken die mijn moeder hebben gekend Op zijn vierentwintigste is Benjamin al… Meer

    7 35

    Ebook 9,99

  • IV Tweedehands
    Crimezone Award beste debuut 2013
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789057596698
    • Druk: 4
    • maart 2014

    NU MET NIEUWE ONTKNOPING Winnaar Crimezone Debuutprijs 2013 In deze ijzingwekkende thriller gaat Elsa… Meer

    10 99
    Tweedehands vanaf 10,45

    Ebook 9,99

  • ongepubliceerde debuten van de grootste schrijvers
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789492478368
    • Druk: 1
    • december 2016
    • 125 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    'Wat schreef u toen u twintig was? En hoe kijkt u daar nu op terug?' Voor de jubileumeditie van Das Magazin… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com