Alle artikelen van Barbara Lampe

68 resultaten

  • hoe je van je thuis je happy place kunt maken
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789400514812
    • 04 oktober 2022
    • 272 pagina's

    De Deense Hygge-expert Meik Wiking komt nu met het perfecte boek om je huis zo hyggelig mogelijk te maken.… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • de manier om orde en rust in je leven aan te brengen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400505629
    • 10 februari 2015
    • 224 pagina's

    Voor altijd een schoon en rommelvrij huis: ervaar hoe opruimen je leven voorgoed kan veranderen! De Japanse… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Digitaal luisterboek
    € 13,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,95

    Ebook € 11,99

  • Ze dacht dat hij haar kwam redden. Ze had het mis.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022593493
    • 07 september 2021
    • 320 pagina's

    Perfect voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza Regen ketste van Debbies paraplu, terwijl ze zich… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 5,99
    Paperback
    € 15,90
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    8 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 5,99

  • de Deense kunst van het leven
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789400508187
    • 11 oktober 2016
    • 288 pagina's

    Het Deense woord hygge is zo’n woord dat niet direct te vertalen is, maar iets betekent als comfort,… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 17,75
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000376360
    • 16 februari 2021
    • 648 pagina's

    Het langverwachte vierde deel van de internationale bestsellerserie Hof van doorns en rozen Nesta Archeron… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 20,09

    Ebook € 14,99

  • een geïllustreerde masterclass in de kunst van het opruimen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400508606
    • 07 februari 2017
    • 276 pagina's

    'De eerste opruimcelebrity van de wereld is opgestaan.' - Aaf Brandt Corstius in Volkskrant Magazine… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 24,99
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,50

    Ebook € 9,99

  • Hij is een genadeloze killer. Jij bent precies zijn type.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317121
    • 11 september 2021
    • 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Carla Kovach veroverde met detective Gina Harte binnen een paar maanden een trouw publiek Een jonge vrouw… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,00
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De perfecte vrouw. Het perfecte huis. De perfecte moord?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315813
    • 20 oktober 2020
    • Adobe ePub

    Na het lovend ontvangen Stil maar verschijnt nu de tweede thriller met rechercheur Gina Harte in de hoofdrol.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,00
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Hoe ik stopte met drinken en begon met leven
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000380787
    • 04 januari 2022
    • 368 pagina's

    Een eerlijk, herkenbaar en hilarisch verslag van hoe Clare worstelde met de drank Een glaasje bij het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Paperback
    € 21,50
    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Samantha heeft je een brief geschreven. Maar Samantha is al zeven jaar dood.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022593936
    • 24 februari 2022
    • 384 pagina's

    Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Na een geslaagd feestje loopt Samantha in… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,90
  • de Deense weg naar het geluk
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789400508903
    • 08 september 2017
    • 256 pagina's

    HET IS DUIDELIJK WAAROM DENEMARKEN VAAK HET GELUKKIGSTE LAND TER WERELD WORDT GENOEMD: NIET ALLEEN ZIJN… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 17,55
  • De wetenschap en praktijk van een kalmere geest
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045045115
    • 25 november 2022
    • 240 pagina's

    Wetenschapsjournalist Daniël Goleman en gerenommeerd meditatieleraar Tsoknyi Rinpoche laten zien hoe… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 20,00

    Ebook € 13,99

  • Samantha heeft je een brief geschreven. Maar Samantha is al zeven jaar dood.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318487
    • 24 februari 2022
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Na een geslaagd feestje loopt Samantha in… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 8,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400514041
    • 01 oktober 2021
    • 256 pagina's

    De beste feelgood vind je in Redwood Ridge, in de bergen van Oregon… De beste feelgood vind je in Redwood… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,85
  • leer hoe je je mooiste momenten kunt koesteren
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789400511460
    • 12 september 2019
    • 256 pagina's

    Na Hygge en Lykke komt Meik Wiking nu over hoe we onze mooiste herinneringen nooit meer zullen vergeten… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,99

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789000383146
    • 16 augustus 2022
    • 304 pagina's

    Is een dief ooit echt te vertrouwen? De twaalfjarige wees Gabriel Avery is een briljante zakkenroller,… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,76
  • het juiste antwoord op elke ethische kwestie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400514805
    • 28 juni 2022
    • 336 pagina's

    Over ethische dilemma’s en wat het betekent om goed te zijn, gebaseerd op 2.500 jaar kennis Wat betekent… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 17,00
  • de ideale periode en de juiste snoeiwijze voor de meest voorkomende struiken, hagen, bomen en fruitbomen
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789044759099
    • 05 oktober 2020
    • 208 pagina's

    Snoeien is van groot belang om uw bomen en struiken krachtiger te doen groeien en meer bloemen en vruchten… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 42,45
    32 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 27,00
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.