Boeken van Lorna Cook

16 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044979787
    • Druk: 2
    • februari 2021
    • 480 pagina's
    • Adobe ePub

    De Highlands in Schotland, 1940. Hier zal een belofte het lot veranderen van twee vrouwen die tientallen… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044978285
    • Druk: 2
    • juli 2019
    • 416 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een mysterieuze oude foto leidt tot de ontdekking van een vreselijk geheim... Deels historische roman… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400510982
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 480 pagina's

    De Highlands in Schotland, 1940. Hier zal een belofte het lot veranderen van twee vrouwen die tientallen… Meer

    20 -
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,99

    Ebook € 9,99

    • Engels
    • E-book
    • 9780008321895
    • maart 2020
    • Adobe ePub

    A story of love and secrets from the Number One bestselling author of The Forgotten Village Can one promise… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400510975
    • Druk: 1
    • juli 2019
    • 416 pagina's

    Een mysterieuze oude foto leidt tot de ontdekking van een vreselijk geheim... Deels historische roman… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 19,50

    Ebook € 9,99

    • Engels
    • E-book
    • 9780008321864
    • april 2019
    • Adobe ePub

    ‘I would give this book ten stars if I could. I read it within two days and just could not put it down…… Meer

    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9780008379063
    • april 2021
    • 400 pagina's

    A USA Today Bestseller! 'Wow! What an enthralling and emotional read! I was literally in tears... Captivating.'… Meer

    10 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780008321888
    • maart 2020
    • 352 pagina's

    The stunning new story of love and secrets from the Number One bestselling author of The Forgotten Village… Meer

    9 89
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789046172773
    • augustus 2019
    • Verteller: Tanneke Hartzuiker
    • Speelduur: 10:27:14

    1943: De hele wereld is in staat van oorlog, en de bewoners van Tyneham wordt gevraagd hun thuis op te… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Engels
    • E-book
    • 9780008379070
    • april 2021
    • Adobe ePub

    A USA Today Bestseller! ‘Wow! What an enthralling and emotional read! I was literally in tears… Captivating.’… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9780008321901
    • maart 2020
    • Speelduur: 12:54:34

    The stunning new story of love and secrets from the Number One bestselling author of The Forgotten Village… Meer

    18 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • The most gripping, heartwrenching page-turner of summer 2019
    • Engels
    • Paperback
    • 9780008321857
    • april 2019
    • 400 pagina's

    'I would give this book ten stars if I could. I read it within two days and just could not put it down...… Meer

    12 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

    • Italiaanstalig
    • E-book
    • 9788822747365
    • juni 2020
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Una storia d’amore e dedizione, perfetta per i fan di Pam Jenoff e Dinah Jefferies 1943. Il mondo è in… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The most gripping, heartwrenching page-turner of summer 2019
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9780008321871
    • Druk: Unabridged edition
    • april 2019
    • Verteller: Beth Eyre
    • Speelduur: 11:02:21

    Lorna Cook's stunning new book, The Forbidden Promise, is out now... THE #1 BESTSELLER WITH OVER 150,000… Meer

    16 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

  • Roman. Das Sensationsdebüt aus England
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783641255589
    • juni 2021
    • Adobe ePub

    Ein Herrenhaus an der Küste Englands. Die Fotografie einer geheimnisvollen Frau. Und die Geschichte einer… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9780008379117
    • februari 2022

    ‘Extraordinary… Brought history alive on the page… Tense and emotional… Sensitive yet brutal…With the… Meer

    16 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 03-02-2022.
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.