Alle artikelen van Brigid Kemmerer

74 resultaten

  • Brigid Kemmerer
    • Engels
    • Paperback
    • 9781408884614
    • Druk: 1
    • januari 2019
    • 496 pagina's

    Discover the epic, contemporary fantasy retelling of Beauty and the Beast from Brigid Kemmerer: the first… Meer

    8 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,09

    • Engels
    • E-book
    • 9781408884607
    • Druk: 1
    • januari 2019
    • Adobe ePub

    A New York Times bestseller! **"**Has everything you'd want in a retelling of a classic fairy tale."… Meer

    2 09
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Overwin je angst. Ga de strijd aan. Red het koninkrijk.
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789463493055
    • Druk: 1
    • december 2021
    • 400 pagina's

    Het zinderende slot van de Vervloekt-trilogie! Brigid Kemmerer overtuigde YA-liefhebbers met 'Een vloek… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Word verliefd. Verbreek de vloek. Red het koninkrijk.
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789463491730
    • Druk: 1
    • november 2020
    • 480 pagina's

    'Er zit bloed onder mijn nagels. Ik vraag me af hoeveel mensen ik deze keer vermoord heb.' Prins Rhen… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • A Zoella Book Club 2017 novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9781408883525
    • Druk: 1
    • april 2017
    • 400 pagina's

    Secret letters spark true love in this emotionally compelling romance perfect for fans of Nicola Yoon… Meer

    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Brigid Kemmerer
    • Engels
    • Paperback
    • 9781526632807
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 496 pagina's

    'A kinetic tale of the tension between duty, love and trust' - Cassandra Clare 'Defy the Night is everything… Meer

    11 29
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781526613820
    • Druk: 1
    • januari 2021
    • 304 pagina's

    KINGDOMS WILL CLASH. CHOOSE YOUR SIDE. Grey has been revealed as the rightful prince of Emberfall. But… Meer

    10 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 3,09

  • Vind de erfgenaam. Win de kroon. Red het koninkrijk.
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789463492317
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 432 pagina's

    Het betoverende vervolg op 'Een vloek zo eenzaam' Harper heeft de vloek van prins Rhen verbroken, maar… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781408885086
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • 464 pagina's

    Discover the epic Cursebreaker series from Brigid Kemmerer, in this eagerly awaited sequel to the Bestselling… Meer

    10 09
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 3,09

    Break the Curse. Save the Kingdom. Explore the global phenomenon of the Cursebreaker series with this… Meer

    31 -
    1 - 2 weken
    • Engels
    • E-book
    • 9781408885093
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • Adobe ePub

    Discover the epic Cursebreaker series from Brigid Kemmerer, in this eagerly awaited sequel to the bestselling… Meer

    3 09
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9781526632753
    • Druk: 1
    • september 2021
    • Adobe ePub

    'A kinetic tale of the tension between duty, love and trust' - Cassandra Clare 'Defy the Night is everything… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789463492324
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 432 pagina's
    • Adobe ePub

    Het betoverende vervolg op 'Een vloek zo eenzaam' Harper heeft de vloek van prins Rhen verbroken, maar… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Brigid Kemmerer
    • Engels
    • Paperback
    • 9781408885079
    • Druk: 1
    • maart 2018
    • 416 pagina's

    NOMINATED FOR THE CILIP CARNEGIE MEDAL 2019 Swoon-inducing' IRISH TIMES This is a story about learning… Meer

    7 19
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Engels
    • E-book
    • 9781526613844
    • Druk: 1
    • januari 2021
    • Adobe ePub

    KINGDOMS WILL CLASH. CHOOSE YOUR SIDE. Grey has been revealed as the rightful prince of Emberfall. But… Meer

    3 09
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Word verliefd. Verbreek de vloek. Red het koninkrijk.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789463490924
    • Druk: 1
    • november 2020
    • 477 pagina's
    • Adobe ePub

    'Er zit bloed onder mijn nagels. Ik vraag me af hoeveel mensen ik deze keer vermoord heb.' Prins Rhen… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781547604661
    • september 2021
    • 496 pagina's

    King Harristan rules Kandala with an iron fist. He's had to ever since he and his brother Prince Corrick… Meer

    22 49
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 16,00

    Ebook € 7,99

    • Engels
    • Hardcover
    • 9781681195117
    • januari 2020
    • 464 pagina's

    In the sequel to New York Times bestselling A Curse So Dark and Lonely, Brigid Kemmerer returns to the… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 3,09

    • Engels
    • Paperback
    • 9781681195100
    • januari 2020
    • 512 pagina's

    A New York Times bestseller! "Has everything you'd want in a retelling of a classic fairy tale." - Jodi… Meer

    9 89
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,09

    • Engels
    • Hardcover
    • 9781681195087
    • januari 2019
    • 496 pagina's

    A New York Times bestseller! Has everything you'd want in a retelling of a classic fairy tale. - Jodi… Meer

    15 39
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,09

    • Engels
    • Paperback
    • 9781547605675
    • januari 2021
    • 464 pagina's

    In the sequel to New York Times bestselling A Curse So Dark and Lonely, Brigid Kemmerer returns to the… Meer

    14 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 8,00

    Ebook € 3,09

    • Engels
    • Hardcover
    • 9781547602582
    • januari 2021
    • 416 pagina's

    Kingdoms will clash. Choose your side. The incredible conclusion to New York Times bestselling author… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 8,00

    Ebook € 3,09

  • Brigid Kemmerer
    • Engels
    • Paperback
    • 9781526605344
    • Druk: 1
    • juni 2019
    • 384 pagina's

    From the author of the Zoella Book Club-pick Letters to the Lost comes another emotionally complex, romantic… Meer

    10 49
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    Discover the global phenomenon of the Cursebreaker series in this gorgeous three-book hardcover box set!… Meer

    50 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 50,00
Vergelijk
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.