Carly Wijs

Carly Wijs is actrice en theatermaakster. In haar 25-jarige carrière schreef ze verschillende toneelstukken en bewerkte ze romans voor het toneel. Het grote publiek kent haar van de televisieserie Divorce (en eerder uit de klassiek geworden series Pleidooi en Oud Geld). Het twijfelexperiment is haar debuutroman. Op bol.com vind je alle boeken van Carly Wijs, waaronder het nieuwste boek van Carly Wijs.

Alle artikelen van Carly Wijs

68 resultaten

    • DVD
    • 3 stuk(s)
    • Speelduur: 516:00 minuten
    • 2015

    In het vierde en laatste seizoen van ‘Divorce’ volgen we weer David, Boudewijn en Joris die tijdelijk… Meer

    11 99
    Op voorraad

    Voor 13:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,95
    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Speelduur: 84 minuten
    • 2018

    "Juf Josje is een heel gewone juf, maar als ze een mysterieus beeldje ontdekt, verandert ze plotseling… Meer

    7 18
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 7,00
    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Speelduur: 107:00 minuten
    • 2016

    Op Rokjesdag gaat een ensemble aan singles op zoek naar de ware. Maar hoe vind je die nu daten topsport… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
  • Het eerste seizoen van de serie
    • DVD
    • 2 stuk(s)
    • Speelduur: 320:00 minuten
    • 2017

    In SUSPECTS bijten politiefunctionarissen Susan Vlaanderen (Carly Wijs), Daan de Ridder (Jeroen Spitzenberger)… Meer

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
  • 7 85
    Op voorraad

    Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
    • DVD
    • 3 stuk(s)
    • Speelduur: 559:00 minuten
    • 2014

    Komische dramaserie over drie totaal verschillende mannen tussen de 35 en 45 jaar, die midden in een… Meer

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 6,15
  • Het eerste seizoen van de serie
    • DVD
    • 4 stuk(s)
    • Speelduur: 559:00 minuten
    • 2012

    De bedenkers van Gooische Vrouwen komen met een nieuwe Nederlandse dramaserie. De serie gaat over drie… Meer

    8 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 4,99
    • DVD
    • 3 stuk(s)
    • Speelduur: 516:00 minuten
    • 2014

    De serie gaat over drie verschillende mannen tussen de 35 en 45 die midden in een scheiding zitten. Ze… Meer

    14 25
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,00
    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Speelduur: 106:00 minuten
    • 2017

    In Gek van Geluk kruipt Plien van Bennekom in de rol van single moeder Lena. Ze schrijft liefdesliedjes,… Meer

    8 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 8,15
  • Frieda Klein deel 8 (ook los te luisteren)
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789026339622
    • 10 april 2018
    • Speelduur: 10:45:50 minuten

    De dag van de doden is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 17,80
    Paperback
    € 7,90
    Hardcover
    € 24,99
    Paperback
    € 18,10

    Bekijk alle varianten

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Blu-ray
    • 1 stuk(s)
    • Speelduur: 99:00 minuten
    • 2017

    De ambitieuze dertiger Evi (Katja Herbers) is klaar voor de promotie van haar leven, een baan in Rio… Meer

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789026361760
    • 07 december 2022

    Kerstin Ekman, de grande dame van de Zweedse literatuur, keert met Wolvenkoorts terug met een meesterlijke… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789026359712
    • 13 april 2022

    De gunst is de nieuwe ijzersterke thriller van Nicci French. Jude is een succesvol arts en is gelukkig… Meer

    7 49
    Meestal 14,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een toevluchtsoord in het verzuilde naoorlogse Nederland
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789026358203
    • 01 november 2021

    Zestig jaar na de opening van De Wartburg in 1962 reconstrueert Loes Hegger in Villa De Wartburg haar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 22,99
    7 49
    Meestal 14,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789026360640
    • 02 november 2022

    In De witte rots van Anna Hope zijn de levens van inheemse bewoners, conquistadores, een wereldberoemde… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • DVD
    • 10 stuk(s)
    • Speelduur: 1607:00 minuten
    • 2015

    Box met daarin de eerste drie seizoenen van de populaire Nederlandse dramaserie van de bedenkers van… Meer

    24 95
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789026359750
    • 18 mei 2022

    Het feest van de eeuw, het derde deel in de California Dream serie, is de Nelderlandse vertaling van… Meer

    7 49
    Meestal 14,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Kort verhaal
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789026346637
    • 09 oktober 2018
    • Speelduur: 00:11:38 minuten

    Wanneer Valerie terugkomt van een relaxweek in Thailand treft ze een leeg huis aan, haar man Jeroen is… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 1,49
    1 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 1,49

  • Kort verhaal
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789026347214
    • 21 november 2018
    • Speelduur: 00:12:31 minuten

    Het is de eerste kerst sinds haar scheiding en Maria is alleen. Haar kinderen zijn bij haar ex en zijn… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 1,49
    1 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 1,49

    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789026351501
    • 06 april 2020
    • Speelduur: 00:10:28 minuten

    Hotel Terminus van Charles den Tex gaat over een echtpaar dat elkaar al jaren niet begrijpt. Ze gaan… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 0,99
    0 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 0,99

    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789025883461
    • 07 juli 2022

    New York, 1943. Linus is blij met zijn nieuwe baantje als loopjongen. Hij doet niets liever dan door… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 14,99
    Hardcover
    € 16,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789026344091
    • 05 maart 2018
    • Speelduur: 07:07:39 minuten

    Voor de fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella. In De flirtcursus van Laura de Koning heeft Ted haar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 3,99
    Paperback
    € 11,99
    6 49
    Meestal 12,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 3,99

  • Kort verhaal
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789026346675
    • 09 oktober 2018
    • Speelduur: 00:46:28 minuten

    Hugo laat zijn drukke baan op de Zuidas achter voor een rondreis door Zuid-Amerika. Dan verstoort een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 1,99
    2 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 1,99

    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789026160301
    • 28 juni 2022

    London, 1957. Jean Swinney is 39 en schrijft – als enige vrouw – voor de plaatselijke krant, maar verder… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.