Carly Wijs

Carly Wijs is actrice en theatermaakster. In haar 25-jarige carrière schreef ze verschillende toneelstukken en bewerkte ze romans voor het toneel. Het grote publiek kent haar van de televisieserie Divorce (en eerder uit de klassiek geworden series Pleidooi en Oud Geld). Het twijfelexperiment is haar debuutroman. Op bol.com vind je alle boeken van Carly Wijs, waaronder het nieuwste boek van Carly Wijs.

Alle artikelen van Carly Wijs

48 resultaten

    • DVD
    • 3 stuk(s)
    • Nederlands
    • 516:00 minuten
    • 2015
    • Dutch FilmWorks

    In het vierde en laatste seizoen van ‘Divorce’ volgen we weer David, Boudewijn en Joris die tijdelijk… Meer

    11 84
    Op voorraad

    Voor 12:00 uur besteld, morgen in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00
    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Nederlands
    • 107:00 minuten
    • 2016
    • 20th Century Fox Home Entertainment

    Op Rokjesdag gaat een ensemble aan singles op zoek naar de ware. Maar hoe vind je die nu daten topsport… Meer

    6 07
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • 8 63
    Op voorraad

    Voor 12:00 uur besteld, morgen in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,60
    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Nederlands
    • 106:00 minuten
    • 2017
    • Entertainment One

    In Gek van Geluk kruipt Plien van Bennekom in de rol van single moeder Lena. Ze schrijft liefdesliedjes,… Meer

    6 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026354410
    • februari 2021
    • Verteller: Carly Wijs

    In de thriller Minnaar van Ilse Ruijters verandert een gepassioneerde liefdesaffaire in een levensgevaarlijke… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026351563
    • april 2020
    • Verteller: Carly Wijs
    • Speelduur: 00:11:20

    In Stilleven van Ilse Ruijters zit Julia in de keuken, verkleumd tot op het bot, starend naar de sneeuw… Meer

    0 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 0,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026354434
    • maart 2021
    • Verteller: Carly Wijs

    Verwachting is de bejubelde roman van Anna Hope, die dit jaar op vele shortlists zal prijken. Voor fans… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99

    • DVD
    • 3 stuk(s)
    • Nederlands
    • 516:00 minuten
    • 2014
    • Dutch FilmWorks

    De serie gaat over drie verschillende mannen tussen de 35 en 45 die midden in een scheiding zitten. Ze… Meer

    43 94
    Op voorraad

    Voor 12:00 uur besteld, morgen in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 29,99
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026355622
    • april 2021
    • Verteller: Carly Wijs

    Wie niet horen wil van Nicci French gaat over Tess, die net haar leven weer op orde heeft. Jason en zij… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 14,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026351549
    • april 2020
    • Verteller: Carly Wijs
    • Speelduur: 00:09:44

    In Code rood van Loes den Hollander wordt op radio en televisie nadrukkelijk geadviseerd niet naar buiten… Meer

    0 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Het eerste seizoen van de serie
    • DVD
    • 4 stuk(s)
    • Nederlands
    • 559:00 minuten
    • 2012
    • Dutch FilmWorks

    De bedenkers van Gooische Vrouwen komen met een nieuwe Nederlandse dramaserie. De serie gaat over drie… Meer

    6 45
    Op voorraad

    Voor 12:00 uur besteld, morgen in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 3,33
    • DVD
    • 3 stuk(s)
    • Nederlands
    • 559:00 minuten
    • 2014
    • Dutch FilmWorks

    Komische dramaserie over drie totaal verschillende mannen tussen de 35 en 45 jaar, die midden in een… Meer

    8 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,50
  • Frieda Klein deel 8 (ook los te luisteren)
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026339622
    • april 2018
    • Verteller: Carly Wijs
    • Speelduur: 10:45:50

    De dag van de doden is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French.… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Kort verhaal
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026346613
    • oktober 2018
    • Verteller: Carly Wijs
    • Speelduur: 00:30:48

    Expat Sarah Vermeulen woont met haar man Max op de Kaaimaneilanden, omringd door een eenheidsworst van… Meer

    2 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 1,99

  • Literaire thriller
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026337505
    • juli 2016
    • Verteller: Carly Wijs
    • Speelduur: 06:39:25

    Ieder mens heeft een duistere kant. Zo ook Anne, Nederlands populairste televisiepresentatrice en journaliste.… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Kort verhaal
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026346637
    • oktober 2018
    • Verteller: Carly Wijs
    • Speelduur: 00:11:38

    Wanneer Valerie terugkomt van een relaxweek in Thailand treft ze een leeg huis aan, haar man Jeroen is… Meer

    1 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 1,49

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026355516
    • december 2020
    • Verteller: Carly Wijs

    De kaalvreter van Machteld Siegmann is een overtuigende roman voor de lezers van Franca Treur, Marieke… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026355677
    • april 2021
    • Verteller: Carly Wijs

    In Laat de wereld achter van Rumaan Alam gaan Amanda en Clay op vakantie naar een afgelegen woning op… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,49

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026351501
    • april 2020
    • Verteller: Carly Wijs
    • Speelduur: 00:10:28

    Hotel Terminus van Charles den Tex gaat over een echtpaar dat elkaar al jaren niet begrijpt. Ze gaan… Meer

    0 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 0,99

    • DVD
    • 6 stuk(s)
    • Nederlands
    • 1091:00 minuten
    • 2014
    • Dutch FilmWorks

    Komische dramaserie over drie totaal verschillende mannen tussen de 35 en 45 jaar, die midden in een… Meer

    13 -
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026352959
    • april 2020
    • Verteller: Carly Wijs
    • Speelduur: 11:32:33

    In hechtenis is de spannende literaire thriller van het wereldberoemde schrijversduo Nicci French, bekend… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026351587
    • april 2020
    • Verteller: Carly Wijs
    • Speelduur: 00:10:48

    Mijn naam is Occlo van Jeroen Windmeijer gaat over het oude Inca-rijk. Twee maal per jaar werden hier… Meer

    0 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Kort verhaal
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026346651
    • oktober 2018
    • Verteller: Carly Wijs
    • Speelduur: 00:18:59

    Kiki, gevlucht voor haar naderende huwelijk, raakt op een datingapp aan de praat met de Cubaanse Xavier.… Meer

    1 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026350603
    • december 2019
    • Verteller: Karin Douma | Verteller: Casper Gimbrère | Verteller: Jan Donkers | Verteller: Jorrit Ruijs | Verteller: Relinde de Graaf | Verteller: Lottie Hellingman | Verteller: Sander de Heer | Verteller: Viktor Griffioen | Verteller: Carly Wijs | Verteller: Willemijn de Vries | Verteller: Frank Rigter | Verteller: Ad Knippels | Verteller: Adeline van Lier | Verteller: Roel Fooij | Verteller: Theo Sieben
    • Speelduur: 09:07:40

    Daisy Jones & The Six van Taylor Jenkins Reid vertelt het verhaal van Daisy Jones, die er eind jaren… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • 1
  • 2