Chris Ryan

Chris Ryan

Chris Ryan ging op zijn zestiende het leger in. Zijn medewerking aan talloze undercoveroperaties, scherpschuttercommando’s en mysterieuze ‘Special Ops’ bracht hem naar alle uithoeken van de wereld en vormde de basis van zijn vele bestsellers. De bbc maakte samen met hem de reallifeserie Hunting Chris Ryan. Zijn boek Tegenwerking vormde de basis voor de hitserie Strike Back.

Alle artikelen van Chris Ryan

379 resultaten

  • Klopjacht Ebook
    Een klopjacht op gevaarlijk terrein, met een vijand die dichterbij zit dan Danny Black kan vermoeden
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317107
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • Adobe ePub

    Een klopjacht op gevaarlijk terrein. Kan Danny Black zijn naam zuiveren? De provincie Helmand, Afghanistan.… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een klopjacht op gevaarlijk terrein, met een vijand die dichterbij zit dan Danny Black kan vermoeden
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022593554
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 352 pagina's

    Een klopjacht op gevaarlijk terrein. Kan Danny Black zijn naam zuiveren? De provincie Helmand, Afghanistan.… Meer

    22 99
    Op voorraad

    Voor 13:00 uur besteld, morgen in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,54

    Ebook 10,99

  • John Porter en John Bald moeten een voormalig MI6-agent vinden. Vóór de Russen dat doen.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022590355
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 400 pagina's

    ‘Als het op harde, snelle actie aankomt, is Ryan onze man.’ VN Detective en Thriller Gids Ooit was Charles… Meer

    15 99
    Uiterlijk 30 september in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,45

    Ebook 10,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022569948
    • Druk: 1
    • april 2014
    • 368 pagina's

    In Noord-Afrika krijgt de jonge sas-militair Danny Black een nieuwe missie: het begeleiden van een mi6-agent… Meer

    20 -
    Uiterlijk 30 september in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf 12,49

    Ebook 11,99

  • In de oorlog tegen IS krijgt Danny Black met onverwachte vijanden te maken
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022582237
    • Druk: 1
    • november 2017
    • 416 pagina's

    Chris Ryan is dé autoriteit als het om militaire thrillers gaat Voor fans van Jason Bourne en Mission… Meer

    20 -
    Uiterlijk 30 september in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf 10,85

    Ebook 11,99

  • Geen genade Ebook
    Een verhitte drugsoorlog. Een beruchte kartelleider. Een nieuwe missie voor Danny Black.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402311617
    • Druk: 1
    • november 2018
    • 416 pagina's
    • Adobe ePub

    Een actiethriller van het hoogste niveau, met Danny Black, de held uit Spervuur en Vijandig gebied, in… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • John Porter en John Bald moeten een voormalig MI6-agent vinden. Vóór de Russen dat doen.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315202
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • Adobe ePub

    ‘Als het op harde, snelle actie aankomt, is Ryan onze man.’ VN Detective en Thriller Gids Ooit was Charles… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Dit Strike Team speelt een dodelijk spel
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022579862
    • Druk: 1
    • februari 2017
    • 336 pagina's

    Er zijn al meer dan 300.000 boeken van Chris Ryan verkocht in Nederland en Vlaanderen John Porter kijkt… Meer

    20 -
    Uiterlijk 30 september in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf 16,99

    Ebook 11,99

  • Black Ops Ebook
    Danny Black Thriller 7
    • Engels
    • E-book
    • 9781473668089
    • augustus 2019
    • Adobe ePub

    The seventh book in the bestselling Danny Black series. A series of gruesome killings take place in Dubai,… Meer

    2 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022526057
    • Druk: 1
    • 568 pagina's

    Chris Ryan (1961) heeft een indrukwekkende militaire loopbaan achter de rug en was sinds 1984 lid van… Meer

    14 95
    Tweedehands vanaf 14,25
  • Danny Black moet met zijn SAS-team een wereldwijde aanval zien te voorkomen...
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022577547
    • Druk: 1
    • juli 2016
    • 384 pagina's

    Spervuur is zeer actueel, met hoofdrollen voor de terreurorganisaties IS en Boko Haram Bij de Syrisch-Iraakse… Meer

    20 -
    Uiterlijk 30 september in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf 16,20

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460236181
    • Druk: 1
    • augustus 2013
    • 102 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Sneller, rauwer, grimmiger, dodelijker... Chris Ryan ExtreemOp missie in een naoorlogs Belgrado vol criminelen… Meer

    1 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Manhunter Ebook
    The explosive new thriller from the No.1 bestselling SAS hero
    • Engels
    • E-book
    • 9781838775230
    • mei 2021
    • Adobe ePub

    THINK YOU KNOW THE SAS? THINK AGAIN... From no.1 bestselling SAS hero Chris Ryan, comes MANHUNTER: the… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Geordie Sharp maakt zich op voor de ultieme confrontatie met zijn aartsvijand: IRA-terrorist Declan Farrell
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402312744
    • Druk: 1
    • april 2019
    • 280 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Niemand brengt actie beter dan Ryan.’ Evening Standard Geordie Sharp, sergeant bij de Britse SAS, raakt… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022573433
    • Druk: 1
    • april 2015
    • 384 pagina's

    Na een zelfmoordaanslag in het centrum van Londen wordt SAS-held Danny Black uitgekozen om deel te nemen… Meer

    20 -
    Uiterlijk 30 september in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf 10,75

    Ebook 11,99

  • Rebellen dreigen de macht over te nemen. Porter en Bald worden tot het uiterste getest in de Afrikaanse jungle
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022582787
    • Druk: 1
    • maart 2018
    • 368 pagina's

    Een Strike Back-thriller John Porter en John Bald worden op een nieuwe missie gestuurd in Sierra Leone.… Meer

    15 -
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 15-10-2021.
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,25

    Ebook 11,99

  • In de oorlog tegen IS krijgt Danny Black met onverwachte vijanden te maken
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402309898
    • Druk: 1
    • november 2017
    • 328 pagina's
    • Adobe ePub

    Chris Ryan is dé autoriteit als het om militaire thrillers gaat Voor fans van Jason Bourne en Mission… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460239489
    • Druk: 1
    • april 2014
    • 339 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In Noord-Afrika krijgt de jonge sas-militair Danny Black een nieuwe missie: het begeleiden van een mi6-agent… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • E-book
    • 9781473667945
    • november 2020
    • Adobe ePub

    An SAS unit codenamed Zero 22, operating covertly in the war-torn badlands of northern Syria, is ambushed… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022566169
    • Druk: 99
    • april 2013
    • 360 pagina's

    Chet Freeman, een voormalige sas-strijder, werkt als beveiligingsmedewerker bij de Grosvenor Group, een… Meer

    20 -
    Uiterlijk 30 september in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf 14,15

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402306934
    • Druk: 1
    • juli 2016
    • 96 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Danny Black staat er helemaal alleen voor tijdens een onofficiële missie. In de Oost-Afrikaanse woestijn… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Keiharde spanning in de wereld van de SAS-commando's
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022566107
    • Druk: 99
    • april 2013
    • 336 pagina's

    1982, De Falkland-oorlog. Een jonge sas-soldaat, Mike Hood, zet zijn leven op het spel om een jonge Argentijnse… Meer

    20 -
    Uiterlijk 30 september in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402303377
    • Druk: 1
    • april 2015
    • 355 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Na een zelfmoordaanslag in het centrum van Londen wordt SAS-held Danny Black uitgekozen om deel te nemen… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Paperback
    • 9781838775216
    • 383 pagina's
    18 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 14,99

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.