Clare Mackintosh

Clare Mackintosh werkte jarenlang binnen de politiewereld. In 2011 begon ze als freelancejournalist en inmiddels is ze fulltime schrijver. Haar debuut 'Mea culpa' was direct na verschijnen een grote hit in Engeland en wordt omschreven als een sensatie. Daarna schreef ze nog twee zeer succesvolle literaire thrillers: 'Ik zie jou' en 'Valse hoop'. 'Een onmogelijke keuze' is haar eerste roman, gebaseerd op een ingrijpende gebeurtenis in haar eigen leven.

Alle artikelen van Clare Mackintosh

95 resultaten

  • Gegijzeld Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026154980
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 343 pagina's
    • Adobe ePub

    Wanneer een vlucht van Londen naar Sydney wordt gekaapt, staat stewardess Mina onder druk. Als ze doet… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026154973
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 416 pagina's

    Wanneer een vlucht van Londen naar Sydney wordt gekaapt, staat stewardess Mina onder druk. Als ze doet… Meer

    22 50
    Uiterlijk 1 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026350863
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • Adobe ePub

    De understudy van Sophie Hannah, BA Paris, Clare Mackintosh en Holly Brown is een razendsnelle psychologische… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026350856
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • 352 pagina's

    De understudy van Sophie Hannah, BA Paris, Clare Mackintosh en Holly Brown is een razendsnelle psychologische… Meer

    20 99
    Uiterlijk 1 december in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,99

    Ebook € 4,99

  • Ik zie jou Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026137761
    • Druk: 1
    • mei 2017
    • 355 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Iemand volgt Zoë en weet alles van haar. Maar van wie komt het gevaar? Iemand die net als zij dagelijks… Meer

    6 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Mea culpa Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026137747
    • Druk: 1
    • januari 2016
    • 351 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    ‘Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci. Wanneer… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026146381
    • Druk: 1
    • augustus 2018
    • 416 pagina's

    Een kaart op de sterfdag van haar moeder zet een reeks gebeurtenissen in gang die Anna doet vermoeden… Meer

    19 99
    Uiterlijk 1 december in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,20

    Ebook € 6,49

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026150135
    • Druk: 1
    • november 2019
    • 352 pagina's

    Pip en Max zijn gelukkig getrouwd. Wanneer hun zoontje Dylan ongeneeslijk ziek wordt komen ze voor de… Meer

    17 99
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 11,25

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026137730
    • Druk: 1
    • maart 2016
    • 384 pagina's

    Als een moeder haar zoontje even loslaat rent hij de straat over en wordt aangereden door een auto. De… Meer

    10 -
    Uiterlijk 1 december in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 6,99

    Ebook € 4,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026146404
    • Druk: 5
    • mei 2018
    • 400 pagina's

    Iemand volgt Zoë en weet alles van haar. Maar van wie komt het gevaar? Iemand die net als zij dagelijks… Meer

    10 -
    Uiterlijk 1 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,49

  • Hostage Ebook
    The gripping new Sunday Times bestselling thriller
    • Engels
    • E-book
    • 9780751577099
    • juni 2021
    • Adobe ePub

    THE BBC RADIO 2 BOOK CLUB PICK AND INSTANT SUNDAY TIMES BESTSELLER 'A NAIL-BITER OF A THRILLER' SHARI… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The powerful, life-affirming novel from the Sunday Times Number One bestselling author
    • Engels
    • E-book
    • 9780751564938
    • juni 2019
    • Adobe ePub

    Have you read the book that everyone's talking about? 'If I could give this book 10 stars I would' (Reader… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • I Let You Go Ebook
    The Richard & Judy Bestseller
    • Engels
    • E-book
    • 9780751554175
    • november 2014
    • 368 pagina's
    • Adobe ePub

    Don't miss the nail-biting new thriller from Clare Mackintosh - Hostage is out now. ________________… Meer

    1 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De donor Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026154324
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • EPUB met digitaal watermerk

    Megs leven wordt gered door een donorhart. Dan zoekt de moeder van de donor contact. Ze wil Meg ontmoeten.… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The Number One Sunday Times Bestseller
    • Engels
    • Paperback
    • 9780751564884
    • Druk: 1
    • december 2018
    • 416 pagina's

    You won't be able to put this addictive No. 1 bestseller down . . . And don't miss Clare Mackintosh's… Meer

    12 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,99

    Ebook € 2,49

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026150142
    • Druk: 1
    • november 2019
    • 367 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Pip en Max zijn gelukkig getrouwd. Wanneer hun zoontje Dylan ongeneeslijk ziek wordt komen ze voor de… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Paperback
    • 9780751577075
    • 400 pagina's

    NO ONE WRITES A TWIST LIKE CLARE MACKINTOSH' PAULA HAWKINS 'HYPNOTICALLY GOOD' LEE CHILD 'FEELS LIKE… Meer

    12 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 5,99

  • Valse hoop Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026146398
    • Druk: 1
    • augustus 2018
    • 381 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een kaart op de sterfdag van haar moeder zet een reeks gebeurtenissen in gang die Anna doet vermoeden… Meer

    6 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Paperback
    • 9781529303926
    • oktober 2019
    • 352 pagina's

    Written By Sophie Hannah, BA Paris, Clare Mackintosh, and Holly Brown, this psychological thriller is… Meer

    9 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9780451490520
    • november 2017
    • 480 pagina's

    THE NEW YORK TIMES BESTSELLER One of The New York Times Book Review’s 10 Best Crime Novels of 2016! The… Meer

    13 99
    Uiterlijk 10 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 1,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026150951
    • december 2019
    • Verteller: Charlotte Lap
    • Speelduur: 11:52:00

    Pip en Max hebben een gelukkig huwelijk. Wanneer hun zoontje Dylan ongeneeslijk ziek wordt vechten ze… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • The Richard & Judy Bestseller
    • Engels
    • Paperback
    • 9780751554151
    • Druk: 1
    • mei 2015
    • 384 pagina's

    Don't miss the nail-biting new thriller from Clare Mackintosh - Hostage is out now. ________________… Meer

    12 99
    Uiterlijk 4 december in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 7,95

    Ebook € 1,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026352430
    • april 2020
    • Verteller: Christanne de Bruijn
    • Speelduur: 11:35:45

    Hoe ver zou je gaan om je dochter te beschermen? vragen auteurs Sophie Hannah, BA Paris, Clare Mackintosh… Meer

    6 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The gripping new Sunday Times bestselling thriller
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781405543118
    • juni 2021

    THE BBC RADIO 2 BOOK CLUB PICK AND INSTANT SUNDAY TIMES BESTSELLER You can save hundreds of lives. Or… Meer

    22 95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 5,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.