Clare Mackintosh

Clare Mackintosh werkte jarenlang binnen de politiewereld. In 2011 begon ze als freelancejournalist en inmiddels is ze fulltime schrijver. Haar debuut 'Mea culpa' was direct na verschijnen een grote hit in Engeland en wordt omschreven als een sensatie. Daarna schreef ze nog twee zeer succesvolle literaire thrillers: 'Ik zie jou' en 'Valse hoop'. 'Een onmogelijke keuze' is haar eerste roman, gebaseerd op een ingrijpende gebeurtenis in haar eigen leven.

Alle artikelen van Clare Mackintosh

97 resultaten

  • Gegijzeld Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026154980
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 343 pagina's
    • Adobe ePub

    Wanneer een vlucht van Londen naar Sydney wordt gekaapt, staat stewardess Mina onder druk. Als ze doet… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026154973
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 416 pagina's

    Wanneer een vlucht van Londen naar Sydney wordt gekaapt, staat stewardess Mina onder druk. Als ze doet… Meer

    22 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,99

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026350863
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • Adobe ePub

    De understudy van Sophie Hannah, BA Paris, Clare Mackintosh en Holly Brown is een razendsnelle psychologische… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026350856
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • 352 pagina's

    De understudy van Sophie Hannah, BA Paris, Clare Mackintosh en Holly Brown is een razendsnelle psychologische… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,99

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026146381
    • Druk: 1
    • augustus 2018
    • 416 pagina's

    Een kaart op de sterfdag van haar moeder zet een reeks gebeurtenissen in gang die Anna doet vermoeden… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,20

    Ebook € 12,99

  • Mea culpa Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026137747
    • Druk: 1
    • januari 2016
    • 351 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    ‘Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci. Wanneer… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026146404
    • Druk: 5
    • mei 2018
    • 400 pagina's

    Iemand volgt Zoë en weet alles van haar. Maar van wie komt het gevaar? Iemand die net als zij dagelijks… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026137730
    • Druk: 1
    • maart 2016
    • 384 pagina's

    Als een moeder haar zoontje even loslaat rent hij de straat over en wordt aangereden door een auto. De… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 7,75

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026150135
    • Druk: 1
    • november 2019
    • 352 pagina's

    Pip en Max zijn gelukkig getrouwd. Wanneer hun zoontje Dylan ongeneeslijk ziek wordt komen ze voor de… Meer

    17 50
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 11,25

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026150142
    • Druk: 1
    • november 2019
    • 367 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Pip en Max zijn gelukkig getrouwd. Wanneer hun zoontje Dylan ongeneeslijk ziek wordt komen ze voor de… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • The gripping new Sunday Times bestselling thriller
    • Engels
    • Paperback
    • 9780751577075
    • juni 2021
    • 400 pagina's

    'A NAIL-BITER OF A THRILLER' SHARI LAPENA 'HYPNOTICALLY GOOD' LEE CHILD 'FEELS LIKE A BLOCKBUSTER MOVIE'… Meer

    12 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 1,99

  • Ik zie jou Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026137761
    • Druk: 1
    • mei 2017
    • 355 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Iemand volgt Zoë en weet alles van haar. Maar van wie komt het gevaar? Iemand die net als zij dagelijks… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9781529303933
    • oktober 2019
    • Adobe ePub

    Written By Sophie Hannah, BA Paris, Clare Mackintosh, and Holly Brown, this psychological thriller is… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • I See You Ebook
    The addictive Number One Sunday Times Bestseller
    • Engels
    • E-book
    • 9780751554137
    • juli 2016
    • 384 pagina's
    • -6283

    Discover the twisty, gripping I See You - a Richard & Judy Book Club pick and a Sunday Times Number One… Meer

    2 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • I Let You Go Ebook
    The Richard & Judy Bestseller
    • Engels
    • E-book
    • 9780751554175
    • november 2014
    • 368 pagina's
    • Adobe ePub

    Don't miss the nail-biting new thriller from Clare Mackintosh - Hostage is out now. ________________… Meer

    1 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Ik zie jou Tweedehands
    • Nederlands
    • Dwarsligger
    • 9789049805913
    • Druk: 1
    • maart 2018
    • 639 pagina's

    dwarsligger 515 Clare Mackintosh Ik zie jou Tijdens een treinrit van werk naar huis ziet Zoë Walker tot… Meer

    34 14

    Ebook € 12,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781529303926
    • oktober 2019
    • 352 pagina's

    Written By Sophie Hannah, BA Paris, Clare Mackintosh, and Holly Brown, this psychological thriller is… Meer

    9 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,99

  • De donor Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026154324
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • EPUB met digitaal watermerk

    Megs leven wordt gered door een donorhart. Dan zoekt de moeder van de donor contact. Ze wil Meg ontmoeten.… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Valse hoop Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026146398
    • Druk: 1
    • augustus 2018
    • 381 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een kaart op de sterfdag van haar moeder zet een reeks gebeurtenissen in gang die Anna doet vermoeden… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • The addictive Number One Sunday Times Bestseller
    • Engels
    • Paperback
    • 9780751554144
    • Druk: 1
    • april 2017
    • 384 pagina's

    Discover the twisty, gripping I See You - a Richard & Judy Book Club pick and a Sunday Times Number One… Meer

    9 19
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,49

  • The Donor Ebook
    Quick Reads 2020
    • Engels
    • E-book
    • 9780751576498
    • februari 2020
    • Adobe ePub

    She gave you everything. But what does she want in return? When Lizzie's daughter Meg is given a life-saving… Meer

    0 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Hostage Ebook
    The gripping new Sunday Times bestselling thriller
    • Engels
    • E-book
    • 9780751577099
    • juni 2021
    • Adobe ePub

    THE BBC RADIO 2 BOOK CLUB PICK AND INSTANT SUNDAY TIMES BESTSELLER You can save hundreds of lives. Or… Meer

    1 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The Number One Sunday Times Bestseller
    • Engels
    • Paperback
    • 9780751564884
    • Druk: 1
    • december 2018
    • 416 pagina's

    You won't be able to put this addictive No. 1 bestseller down . . . And don't miss Clare Mackintosh's… Meer

    12 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,95

    Ebook € 2,49

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026157066
    • juni 2021
    • Verteller: Jamie Grant

    Het huwelijk van stewardess Mina staat op springen en de zorgen om haar dochtertje zijn groot, dus wanneer… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.