Douglas Jackson

"Douglas Jackson (born 1956) is a Scottish novelist. Jackson grew up in the town of Jedburgh in the Scottish Borders. A journalist on local and national newspapers for 36 years, Jackson left The Scotsman where he was Assistant Editor, in 2009 to become a full-time writer. <br> <br>(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie <a rel="nofollow">Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen</a>)"

Alle artikelen van Douglas Jackson

84 resultaten

  • A thrilling and dramatic historical adventure that conjures up Roman Britain perfectly
    • Engels
    • Paperback
    • 9780552172301
    • juli 2019
    • 544 pagina's

    Perfect for fans of Simon Scarrow and Ben Kane, this formidable and compelling historical thriller from… Meer

    12 49
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

  • a gripping and vivid Roman page-turner you won't want to stop reading
    • Engels
    • Paperback
    • 9780552161350
    • Druk: 1
    • juli 2013
    • 512 pagina's

    If you like Simon Scarrow and Ben Kane, you'll absolutely love this enthralling and action-packed novel… Meer

    13 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

  • A thrilling historical epic set in Ancient Rome that you won't be able to put down...
    • Engels
    • Paperback
    • 9780552156943
    • Druk: EE
    • februari 2009
    • 496 pagina's

    Perfect for fans of Robert Harris, Conn Iggulden and Simon Scarrow, a riveting thriller set in Ancient… Meer

    11 29
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789045209142
    • Druk: 1
    • oktober 2015
    • 354 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Deel 2 in Valerius Verrens-serie 'Interessant, leerzaam en uitermate boeiend!' - Goodreads.com 'Een meester… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789045208381
    • Druk: 1
    • september 2016
    • 413 pagina's
    • -637292

    Zwaard van Rome is het vierde deel in de uiterst spannende serie over het Romeinse Rijk 68 n.Chr. De… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045211091
    • Druk: 1
    • december 2016
    • 320 pagina's

    Het meest turbulente avontuur van Valerius Verrens tot nu toe Moed en wreedheid voeren de boventoon in… Meer

    19 99
    Op voorraad

    Voor 12:00 uur besteld, morgen in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,38

    Ebook 9,99

    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • 94:00 minuten
    • 2007
    • T2 Entertainment

    De 17-jarige Justine (Nina Dobrev) heeft geen idee wat haar te wachten staat als ze bij haar foute vriendje… Meer

    8 95
    Op voorraad

    Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,66
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789045211190
    • Druk: 1
    • januari 2017
    • 458 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Vijand van Rome is het vijfde deel in de uiterst spannende serie over het Romeinse Rijk De zomer van… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • (Gaius Valerius Verrens 9): A thrilling and dramatic historical adventure that conjures up Roman Britain perfectly
    • Engels
    • E-book
    • 9781473526839
    • september 2018
    • Adobe ePub

    Perfect for fans of Simon Scarrow and Ben Kane, this formidable and compelling historical thriller from… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • An action-packed and riveting novel of Roman adventure...
    • Engels
    • Paperback
    • 9780552161336
    • oktober 2011
    • 480 pagina's

    Perfect for fans of Simon Scarrow and Ben Kane, this heart-stopping historical thriller from bestselling… Meer

    11 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
  • Hero of Rome Ebook
    An action-packed and riveting novel of Roman adventure…
    • Engels
    • E-book
    • 9781407055053
    • Druk: 1
    • juli 2010
    • 480 pagina's
    • Adobe ePub

    The Roman grip on Britain is weakening. Emperor Nero has turned his face away from this far-flung outpost.… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • (Gaius Valerius Verrens 8): Roman Britain is brought to life in this action-packed historical adventure
    • Engels
    • E-book
    • 9781473526822
    • augustus 2017
    • Adobe ePub

    A riveting and all-action historical page-turner from bestselling author Douglas Jackson that will have… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • (Gaius Valerius Verrens 6): a compelling and gripping Roman adventure that will have you hooked to the very last page
    • Engels
    • E-book
    • 9781448127702
    • augustus 2015
    • Adobe ePub

    Bestselling author Douglas Jackson expertly brings the Roman Empire to life in this riveting historical… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • (Gaius Valerius Verrens 7): An action-packed historical page-turner you won’t be able to put down
    • Engels
    • E-book
    • 9781473526587
    • augustus 2016
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    A gripping and breath-taking novel of Roman adventure from bestselling author Douglas Jackson. Perfect… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789045208213
    • Druk: 1
    • april 2015
    • 344 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Voor fans van de Vespasianus-serie! 'Als ik Conn Iggulden of Simon Scarrow was, zou ik enigszins bezorgd… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • 90:00 minuten
    • 2005
    • Entertainment One

    Doodsangsten in de ooit zo vriendelijke en rustige wijk. De buren zijn aardig en vriendelijk. De straten… Meer

    7 25
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,26
  • An action-packed historical page-turner full of intrigue and suspense...
    • Engels
    • Paperback
    • 9780552162494
    • juni 2010
    • 464 pagina's

    From bestselling author Douglas Jackson, a gripping and visceral novel of the Roman invasion of Britain,… Meer

    15 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • 90:00 minuten
    • 2006
    • Entertainment One

    Een gelukkig leven wenst iedereen. Het lijkt zo makkelijk: een leuke baan, een fijn huis, een mooie omgeving,… Meer

    6 01
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
    Meer verkopers vanaf 5,95
    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Engels
    • 90:00 minuten
    • 1997
    • Paradiso Home Entertainment

    Ted Robards heeft het als effectenmakelaar in Boston niet gemakkelijk. Als de jonge makelaar Jeremy op… Meer

    6 69
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045209555
    • Druk: 1
    • mei 2016
    • 344 pagina's

    In het vervolg op Beschermer van Rome krijgt Valerius Verrens opdracht van de gestoorde keizer Nero zich… Meer

    14 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Tweedehands vanaf 11,99

    Ebook 9,99

  • WAR GAMES Ebook
    A Glen Savage Mystery
    • Engels
    • E-book
    • 1230003538722
    • november 2019
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Falkland's War veteran Glen Savage came out of the army with two skills. He knew how to kill and he knew… Meer

    3 50
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045208282
    • Druk: 1
    • september 2016
    • 320 pagina's

    Deel 4 in de serie Valerius Verrens. Voor de lezers van Robert Fabbri en de Vespasianus-serie 68 na Christus.… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis

    Ebook 9,99

  • Bravery and brutality at the heart of a Roman Empire in the throes of a bloody civil war
    • Engels
    • Paperback
    • 9780552167949
    • Druk: 1
    • juli 2015
    • 496 pagina's

    A gripping, adrenalin-fuelled historical page-turner from bestselling author Douglas Jackson. Perfect… Meer

    13 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045208046
    • Druk: 1
    • oktober 2015
    • 352 pagina's

    'Een meester in zijn vak en terecht beschouwd als een van de beste historische schrijvers van nu.' -… Meer

    22 65

    Ebook 9,99

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.