Alle artikelen van Eben Alexander

58 resultaten

  • een neurochirurg over zijn reis naar het hiernamaals
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400509047
    • Druk: 13
    • maart 2017
    • 240 pagina's

    ‘Ik kan dit belangrijke boek van harte aanbevelen.’ – Pim van Lommel, cardioloog en auteur van Eindeloos… Meer

    17 99
    Uiterlijk 7 december in huis
    Verkoop door bol.com
  • 45 jaar studie naar nabij-de-dood-ervaringen
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789493175440
    • Druk: 1
    • september 2020
    • 432 pagina's

    Een nabij-de-dood-ervaring (NDE) is een overweldigende confrontatie met de onbegrensde dimensies van… Meer

    32 50
    Uiterlijk 7 december in huis
    Verkoop door bol.com
  • Na dit leven Tweedehands
    een neurochirurg over zijn reis naar het hiernamaals
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789400501904
    • Druk: 1
    • februari 2013
    • 200 pagina's

    Eben Alexander gaf al vijftien jaar les in de neurochirurgie toen hij een bijna-doodervaring kreeg na… Meer

    19 95
    Tweedehands vanaf € 14,35
  • Lessons from Heaven That Teach Us to Live Better in the Here and Now
    • Engels
    • Paperback
    • 9781784751067
    • Druk: 1
    • september 2016
    • 288 pagina's

    A marvellous book Dr Eben Alexander, author of Proof of Heaven She can pick up personal facts impossible… Meer

    11 49
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,49

  • A Neurosurgeon's Journey into the Afterlife
    • Engels
    • E-book
    • 9781405518499
    • oktober 2012
    • 224 pagina's
    • Adobe ePub

    The life-changing near-death experience of a respected neurosurgeon… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 13,32

  • een neurochirurg onderzoekt de mysteries van het hiernamaals
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400508590
    • Druk: 3
    • november 2016
    • 224 pagina's

    Is er leven na dit leven? Eben Alexander, auteur van de #1 New York Times-bestseller Na dit leven, brengt… Meer

    17 99
    Uiterlijk 7 december in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,85

    Ebook € 9,49

  • Een neurochirurg gaat na zijn bijna-doodervaring op zoek naar de wetenschap van het bewustzijn
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022588901
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 332 pagina's

    Dr. Eben Alexander, auteur van de internationale bestseller Na dit leven (meer dan 50.000 exemplaren… Meer

    20 -
    Uiterlijk 7 december in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,30

    Ebook € 11,99

  • Stories from Heaven. Lessons for the Living.
    • Engels
    • Paperback
    • 9780812987928
    • Druk: 1
    • juli 2016
    • 288 pagina's

    NEW YORK TIMES BESTSELLER &; For readers of Proof of Heaven, the astonishing story of a woman with an… Meer

    15 49
    Uiterlijk 16 december in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 12,45

    Ebook € 9,49

  • A Neurosurgeon's Journey into the Afterlife
    • Engels
    • Pocket
    • 9780749958794
    • oktober 2012
    • 208 pagina's

    THE #1 NEW YORK TIMES BESTSELLING ACCOUNT OF A NEUROSURGEON'S OWN NEAR-DEATH EXPERIENCE. Internationally… Meer

    14 99
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, maandag in huis

    Ebook € 5,99

  • Na dit leven Ebook
    een neurochirurg over zijn reis naar het hiernamaals
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044968699
    • Druk: 2
    • maart 2013
    • 200 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Eben Alexander gaf al vijftien jaar les in de neurochirurgie toen hij een bijna-doodervaring kreeg na… Meer

    9 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een neurochirurg over zijn reis naar het hiernamaals
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789046176085
    • september 2021
    • Verteller: Frank Rigter

    Eben Alexander gaf al vijftien jaar les in de neurochirurgie toen hij een bijna-doodervaring kreeg na… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een neurochirurg gaat na zijn bijna-doodervaring op zoek naar de wetenschap van het bewustzijn
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402314298
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • EPUB met digitaal watermerk

    Dr. Eben Alexander, auteur van de internationale bestseller Na dit leven (meer dan 50.000 exemplaren… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A Neurosurgeon's Journey into the Afterlife
    • Engels
    • Paperback
    • 9781451695199
    • Druk: 1
    • oktober 2012
    • 208 pagina's

    The #1 New York Times bestselling account of a neurosurgeon's own near-death experience'for readers of… Meer

    22 -
    1 - 2 weken
    Meer verkopers vanaf € 21,92

    Ebook € 5,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044971590
    • Druk: 2
    • oktober 2014
    • 146 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Is er leven na dit leven? Eben Alexander, auteur van de #1 New York Times-bestseller Na dit leven, brengt… Meer

    9 49
    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 27%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een neurochirurg onderzoekt de mysteries van het hiernamaals
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789046176092
    • september 2021
    • Verteller: Frank Rigter

    Is er leven na dit leven? Eben Alexander, auteur van de #1 New York Times-bestseller Na dit leven, brengt… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,49

  • Stories from Heaven. Lessons for the Living.
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781101926611
    • oktober 2015
    • Speelduur: 08:00:33

    NEW YORK TIMES BESTSELLER • For readers of Proof of Heaven, the astonishing story of a woman with an… Meer

    16 07
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,49

  • Lessons from Heaven That Teach Us to Live Better in the Here and Now
    • Engels
    • E-book
    • 9781473518971
    • oktober 2015
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    'She can pick up personal facts impossible to fathom by deduction or guesswork.' JEANETTE WINTERSON 'A… Meer

    9 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De hemel in kaart Tweedehands
    een neurochirurg onderzoekt de mysteries van het hiernamaals
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789400504080
    • Druk: 1
    • november 2014
    • 224 pagina's

    Is er leven na dit leven? Eben Alexander, auteur van de #1 New York Times-bestseller Na dit leven, brengt… Meer

    10 80

    Ebook € 9,49

  • A Neurosurgeon's Journey Into the Afterlife
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781451695182
    • Druk: 1
    • oktober 2012
    • 208 pagina's

    A scientist's case for the afterlife" Thousands of people have had near-death experiences, but scientists… Meer

    23 99
    Uiterlijk 17 december in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 20,00

    Ebook € 5,99

  • The Light Between Us Tweedehands
    Lessons from Heaven That Teach Us to Live Better in the Here and Now
    • Engels
    • Paperback
    • 9781780894102
    • Druk: 1
    • oktober 2015
    • 288 pagina's

    In The Light Between Us, renowned psychic medium Laura Lynne Jackson shares her incredible story, and… Meer

    44 99

    Ebook € 9,49

    • E-book
    • 9789137144979
    • december 2014
    • Adobe ePub

    När Eben Alexander skrev om sin nära-döden-upplevelse i Till himlen och tillbaka var det många som blev… Meer

    6 83
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The Light Between Us Tweedehands
    Stories from Heaven. Lessons for the Living.
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780812998382
    • Druk: 1
    • oktober 2015
    • 288 pagina's

    For readers of Proof of Heaven, this is the astonishing true story of a woman who possesses an extraordinary… Meer

    65 10

    Ebook € 9,49

  • 7 fundamentale Erkenntnisse über das Leben nach dem Tod
    • Duitstalig
    • Hardcover
    • 9783778774939
    • Druk: 1
    • 221 pagina's

    Neue Antworten auf die großen Fragen des Lebens Die Nahtoderfahrung, von der Dr. Eben Alexander in seinem… Meer

    55 58

    Ebook € 10,99

  • Proof of Heaven Tweedehands
    A Neurosurgeon's Journey Into the Afterlife
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781410458803
    • Druk: large type edition
    • april 2013
    • 281 pagina's

    A neurosurgeon describes his own transformative near-death experience while in a coma and discusses his… Meer

    60 90

    Ebook € 5,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.