Emelie Schepp

De Zweedse thrillerauteur Emelie Schepp brak in Nederland door met 'Memento'. Dit werd, evenals haar daarop volgende thrillers, met lovende recensies beoordeeld.

Alle artikelen van Emelie Schepp

88 resultaten

  • Alter ego Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026145650
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • Adobe ePub

    Twee vrouwen zijn vermoord. Jana Berzelius verdenkt Simon Norell, een man die zijn familie doodde. Maar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    4 99
    Was 9,99 Tooltip

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Sub rosa Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026153754
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • Adobe ePub

    Jana Berzelius onderzoekt moorden binnen een crimineel netwerk maar realiseert zich dat de zaak rechtstreeks… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Postuum Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026145636
    • Druk: 1
    • juli 2018
    • 277 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Officier van justitie Jana Berzelius onderzoekt een moord en ontvoeringszaak. Wanneer haar vijand Danilo… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    4 99
    Was 9,99 Tooltip

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Narcotica Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026140570
    • Druk: 1
    • augustus 2016
    • EPUB met digitaal watermerk

    Na het succes van haar debuut ‘Memento’ is ‘Narcotica’ het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 24,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Memento Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026136443
    • Druk: 1
    • november 2015
    • 285 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 13,40
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Post mortem Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026142543
    • Druk: 1
    • mei 2017
    • EPUB met digitaal watermerk

    Jana Berzelius leidt het onderzoek naar een seriemoordenaar. Maar Jana heeft zo haar eigen problemen:… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 16,55
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026153747
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 336 pagina's

    Jana Berzelius onderzoekt moorden binnen een crimineel netwerk maar realiseert zich dat de zaak rechtstreeks… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,99
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026136436
    • Druk: 1
    • november 2015
    • 320 pagina's

    Officier van justitie Jana Berzelius werkt aan een moordzaak die gruwelijke herinneringen aan haar verleden… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 13,70
    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,94
  • Narcotica Ebook
    • E-book
    • 9789634334477
    • oktober 2018
    • Adobe ePub

    Egy hideg téli estén a norrköpingi pályaudvar egyik vonatfülkéjében holtan találnak egy fiatal nőt. Az… Meer

    8 45
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • E-book
    • 9781474050937
    • juni 2017

    Swedish public prosecutor Jana Berzelius is back in the twisted second instalment of Emelie Schepp’s… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9781474050944
    • juli 2018
    • Adobe ePub

    2017 SWEDISH CRIME WRITER OF THE YEAR A slip of a scapel… A patient’s accidental maiming leads a young… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 19,99
    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

  • Une deuxième enquête de Jana Berzelius
    • Franstalig
    • E-book
    • 9791033902119
    • januari 2018
    • Adobe ePub

    Une deuxième enquête de Jana Berzélius. Quand une jeune Thaïlandaise utilisée pour faire passer de la… Meer

    3 99
    Was 6,99 Tooltip

    Je bespaart 43%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Mementó Ebook
    • E-book
    • 9789634330974
    • april 2017
    • Adobe ePub

    „A nő becsukta az ajtót, és utasította a sofőrt, hogy azonnal induljon. A lány előredőlt, és kihúzta… Meer

    7 63
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • A Nordic Crime Novel
    • Engels
    • E-book
    • 9781459294684
    • juni 2016
    • -28188

    A New York Times **Book Review Must Read! TO PROTECT HER OWN HORRIFIC PAST A PROSECUTOR MUST CRACK A… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    E-book
    € 15,99
    Hardcover
    € 59,21
    Digitaal luisterboek
    € 25,06
    Digitaal luisterboek
    € 16,99
    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 15,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.