Alle artikelen van Emily Gunnis

21 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402756920
    • Druk: 1
    • oktober 2018
    • 306 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Tienermeisje Ivy Jenkins raakt zwanger. Een grotere schande bestaat er niet, en ze wordt naar St. Margaret's… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402730302
    • Druk: 1
    • oktober 2018
    • 368 pagina's

    1956. Tienermeisje Ivy Jenkins raakt zwanger. Een grotere schande bestaat er niet, en ze wordt naar St.… Meer

    9 95

    Ebook 5,99

    • Engels
    • E-book
    • 9781472255082
    • augustus 2018
    • Adobe ePub

    'A great book, truly hard to put down. Fast paced, brilliantly plotted and desperately sad at times -… Meer

    2 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • An absolute heartbreaker from the Bestselling Author
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781472255044
    • augustus 2019
    • Speelduur: 10:47:33

    Perfect for fans of Kate Morton and Kathryn Hughes, this twisting novel of murder, tragedy and betrayal… Meer

    22 64
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The most gripping, heartwrenching page-turner of the year
    • Engels
    • Paperback
    • 9781472255105
    • januari 2019
    • 384 pagina's

    'A great book, truly hard to put down. Fast paced, brilliantly plotted and desperately sad at times -… Meer

    57 57
    • E-book
    • 9789634476283
    • december 2019
    • Adobe ePub

    gy szívszaggato levél. Egy külvilágtol elzárt lányanya. Egy megoldando rejtély. 1956. Amikor Ivy Jenkins… Meer

    8 85
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Franstalig
    • E-book
    • 9782253089995
    • maart 2020
    • Adobe ePub

    Des lettres bouleversantes. Une jeune femme enfermée. Un mystère à résoudre. Ivy Jenkins s'apprête à… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Spaanstalig
    • Paperback
    • 9788418205866
    • februari 2021
    • 376 pagina's
    23 99
    2 - 4 weken
    Verkoop door bol.com
    • Italiaanstalig
    • E-book
    • 9788811814412
    • februari 2020
    • Adobe ePub

    Un esordio che ha messo d’accordo pubblico e critica. Oltre 300.000 copie vendute. Un caso editoriale… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Roman
    • Engels
    • Hardcover
    • 9783453272897
    • 384 pagina's
    21 12
    Uiterlijk 4 augustus in huis
    Verkoop door bol.com
    • E-book
    • 9789177712657
    • februari 2020
    • Adobe ePub

    1956: När Ivy Jenkins blir gravid skickas hon bort av familjen till St Margaret s, ett hem för ogifta… Meer

    15 37
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • E-book
    • 9789895641185
    • Druk: 1
    • april 2019
    • Adobe ePub

    Um romance comovente e perturbador, inspirado em impressionantes factos reais. Uma carta devastadora.… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Roman
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783641260729
    • mei 2020
    • Adobe ePub

    1960, Seaview Cottage: Die dreizehnjährige Rebecca und ihre Mutter leiden unter dem gewalttätigen Vater.… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The most gripping, heartwrenching page-turner of the year
    • Engels
    • Paperback
    • 9781472255099
    • april 2019
    • 384 pagina's

    Read her letter. Remember her story... Gripping. Mesmerising. Haunting. Heart-breaking. Once you've heard… Meer

    8 99
    Uiterlijk 5 augustus in huis
    Verkoop door bol.com
  • Roman
    • Duitstalig
    • Hardcover
    • 9783453272125
    • 400 pagina's
    22 99
    Uiterlijk 5 augustus in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 10,99

    • Duitstalig
    • Luisterboek
    • 9783837145533
    • maart 2019
    • Speelduur: 08:23:44

    Sussex, 1956. Als die junge Ivy Jenkins ungewollt schwanger wird, schickt ihr liebloser Stiefvater sie… Meer

    15 -
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 10,99

    • Duitstalig
    • Bindwijze overig
    • 9783837145526
    22 99
    Uiterlijk 5 augustus in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 10,99

  • A spellbinding and heart-wrenching novel from the bestselling author of THE GIRL IN THE LETTER
    • Engels
    • Paperback
    • 9781472255051
    • april 2020
    • 352 pagina's

    From the global bestselling author of THE GIRL IN THE LETTER comes a gripping and heartbreaking novel… Meer

    13 99
    Uiterlijk 5 augustus in huis
    Verkoop door bol.com
  • The most gripping, heartwrenching page-turner of the year
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781472255075
    • augustus 2018
    • Speelduur: 10:04:29

    'A great book, truly hard to put down. Fast paced, brilliantly plotted and desperately sad at times -… Meer

    22 64
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 2,49

  • Roman
    • Engels
    • Paperback
    • 9783453423190
    • 416 pagina's
    10 56
    Uiterlijk 4 augustus in huis
    Verkoop door bol.com
  • Roman
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783641235727
    • februari 2019
    • Adobe ePub

    Sussex, 1956. Als die junge Ivy Jenkins schwanger wird, schickt ihr liebloser Stiefvater sie fort – ins… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com