Fredrik Backman

Fredrik Backman

Fredrik Backman (1982) is in Zweden een bekende blogger en columnist. Een man die Ove heet was zijn debuutroman. Alleen in Zweden werden er al 500 000 exemplaren verkocht. Het boek verscheen wereldwijd. De verfilming uit 2016 werd voor twee Oscars genomineerd, en Tom Hanks werkt momenteel aan een Amerikaanse remake. Backmans boeken zijn allemaal New York Times-bestsellers.

Alle artikelen van Fredrik Backman

195 resultaten

  • The No. 1 New York Times bestseller, now a Netflix TV Series
    • Engels
    • Paperback
    • 9781405930253
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 416 pagina's

    The funny, touching and unpredictable No. 1 New York Times bestseller, now a major Netflix TV series… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 23,49
    Hardcover
    € 56,89
    Digitaal luisterboek
    € 22,95
    Hardcover
    € 62,99
    Paperback
    € 20,99
    Luisterboek op CD
    € 38,99

    Bekijk alle varianten

    9 99
    Was 14,99 Tooltip

    Je bespaart 33%

    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021422589
    • Druk: 9
    • juni 2020
    • 336 pagina's

    Ove is negenenvijftig jaar oud. Hij rijdt Saab. Mensen noemen hem 'de bittere buurman'. Maar Ove is niet… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,49
    Paperback
    € 39,90
    Paperback
    € 17,15
    Paperback
    € 10,99
    Paperback
    € 19,50
    Paperback
    € 10,99

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,95

    Ebook € 7,49

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021462394
    • Druk: 5
    • november 2021

    ‘Dat is wat je het meest betovert: Backmans humor, fantasie en vermogen om mensen en hun dagelijkse beslommeringen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Hardcover
    € 17,20
    Hardcover
    € 17,90
    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Soon to be a major film starring Tom Hanks
    • Engels
    • E-book
    • 9781444775822
    • juli 2014

    Perfect for fans of Gail Honeyman's Eleanor Oliphant is Completely Fine; Ruth Hogan's The Keeper of Lost… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,49
    Paperback
    € 15,49
    Hardcover
    € 25,99
    Onbekende bindwijze
    € 11,49
    Hardcover
    € 65,86
    Hardcover
    € 54,99

    Bekijk alle varianten

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The No. 1 New York Times bestseller, now a Netflix TV Series
    • Engels
    • E-book
    • 9781405930260
    • augustus 2020
    • Adobe ePub

    The funny, touching and unpredictable No. 1 New York Times bestseller, now a major Netflix TV series… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 23,49
    Hardcover
    € 56,89
    Digitaal luisterboek
    € 22,95
    Hardcover
    € 62,99
    Paperback
    € 20,99
    Luisterboek op CD
    € 38,99

    Bekijk alle varianten

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,53

  • From The New York Times Bestselling Author of A Man Called Ove
    • Engels
    • Paperback
    • 9781405930208
    • mei 2018
    • 496 pagina's

    Look out for ANXIOUS PEOPLE, the new novel by Fredrik Backman and INSTANT #1 New York Times bestseller!… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 70,02
    Paperback
    € 14,99
    E-book
    € 14,53
    Paperback
    € 15,99
    Digitaal luisterboek
    € 22,03

    Bekijk alle varianten

    10 29
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,53

    • Engels
    • Paperback
    • 9781594139833
    • Druk: Large type / large print edition
    • maart 2016
    • 478 pagina's

    A curmudgeon hides a terrible personal loss beneath a cranky and short-tempered exterior while clashing… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Onbekende bindwijze
    € 11,49
    E-book
    € 2,99
    Paperback
    € 15,49
    Hardcover
    € 25,99
    Hardcover
    € 65,86
    Hardcover
    € 54,99

    Bekijk alle varianten

    17 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789021406909
    • Druk: 1
    • augustus 2017
    • 64 pagina's

    EEN LIEFDEVOL PORTRET VAN DEMENTIE DAT JE ECHT RAAKT In En elke ochtend wordt de weg naar huis steeds… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,49
    6 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 4,99

    Ebook € 4,49

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021417059
    • Druk: 4
    • februari 2019
    • 408 pagina's

    Björnstad is een Zweeds stadje dat zijn beste tijd heeft gehad. Zoals men daar zegt: je kunt er niet… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 5,49
    Paperback
    € 22,99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 5,49

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021401423
    • Druk: 1
    • mei 2016
    • 176 pagina's

    'Voor mijn zoon. Ik zeg nu al sorry tegen je. Voor alles wat ik fout ga doen. Voor alles wat ik niet… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,49
    15 -
    Uiterlijk 31 mei in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,99

    Ebook € 7,49

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021422572
    • Druk: 4
    • juni 2020
    • 436 pagina's

    Elsa is zeven jaar en een beetje apart. Haar oma is zevenenzeventig jaar, oud en gek. Zo schiet ze vanaf… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 37,21
    E-book
    € 7,49
    Paperback
    € 14,25
    12 99
    Uiterlijk 31 mei in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,35

    Ebook € 7,49

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021406411
    • Druk: 2
    • oktober 2018
    • 444 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In het Zweedse stadje Björnstad krijgen de bewoners in korte tijd veel te verduren. Veel spelers van… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021423531
    • Druk: 1
    • december 2021
    • 22 pagina's
    • Adobe ePub

    Van de internationale bestsellerauteur van de Een man die Ove heet en Angstige mensen. In deze korte,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 8,99
    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021400679
    • Druk: 1
    • oktober 2015
    • 352 pagina's

    Britt-Marie is een 63-jarige vrouw waarvan wordt gezegd dat ze een passief-agressieve zeurkous is. Ze… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,49
    22 50
    Uiterlijk 31 mei in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,10

    Ebook € 7,49

    • Engels
    • E-book
    • 9781473617223
    • mei 2016
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    The number 1 European bestseller by the author of New York Times bestseller and international phenomenon… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,49
    Hardcover
    € 45,45
    Paperback
    € 19,99
    Paperback
    € 32,94
    Digitaal luisterboek
    € 22,95
    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • From the New York Times bestselling author of A Man Called Ove and Anxious People
    • Engels
    • Paperback
    • 9781405930239
    • Druk: 1
    • mei 2019
    • 432 pagina's

    The captivating and moving follow-up to the international bestseller Beartown, from the 13 million copy… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 19,99
    Digitaal luisterboek
    € 22,03
    Digitaal luisterboek
    € 14,06
    E-book
    € 14,53
    9 89
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,53

  • Fredrik Backman
    • Engels
    • Paperback
    • 9780241534779
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 208 pagina's

    Things My Son Needs To Know About The World is a tender and funny series of letters from a new father… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,49
    Hardcover
    € 13,95
    Digitaal luisterboek
    € 10,54
    14 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,49

  • From the New York Times bestselling author of A Man Called Ove and Anxious People
    • Engels
    • E-book
    • 9781405930246
    • juni 2018

    The captivating and moving follow-up to the international bestseller Beartown, from the 13 million copy… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,89
    Paperback
    € 19,99
    Digitaal luisterboek
    € 22,03
    Digitaal luisterboek
    € 14,06
    E-book
    € 14,53
    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,53

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.