Alle artikelen van Hien Montijn

89 resultaten

  • (met mij gaat alles goed)
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789023468257
    • Druk: 1
    • juni 2017
    • 318 pagina's
    • Adobe ePub

    Eleanor Oliphant heeft haar leven vrij goed onder controle. Ze draagt elke dag dezelfde kleren, eet elke… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789023443322
    • Druk: 1
    • oktober 2016
    • 80 pagina's

    In 2013 gaf Chimamanda Ngozi Adichie een TEDx-lezing over wat het betekent om vandaag de dag feminist… Meer

    6 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 1,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789403151212
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 88 pagina's

    ‘Rouw is een wreed soort leerproces. Je leert hoe rauw rouw kan zijn, doortrokken van woede. Hoe oppervlakkig… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789023455028
    • Druk: 1
    • oktober 2016
    • 508 pagina's

    Ifemelu en Obinze zijn hevig verliefd op elkaar. Hun geluk wordt wreed verstoord wanneer zij hun land… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403158204
    • Druk: 1
    • juni 2019
    • 528 pagina's

    New York, 1940. De negentienjarige Vivian Morris heeft het eerste jaar van de universiteit niet gehaald,… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789403131115
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 32 pagina's

    Een uniek boek om met kinderen over feminisme te praten Met We moeten allemaal feminist zijn schreef… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 1,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403115719
    • Druk: 2
    • oktober 2020
    • 400 pagina's

    Een boek om verliefd op te worden Eleanor Oliphant heeft haar leven vrij goed onder controle. Ze draagt… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403115214
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 304 pagina's

    Spectaculaire thriller voor fans van Joël Dicker en A.J.Finn Florence Darrow heeft een slechtbetaalde… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,50

    Ebook 9,99

  • Het verhaal van de zus van Jane Austen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403106915
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 352 pagina's

    Het verhaal van de zus van Jane Austen Drieëntwintig jaar na de dood van haar beroemde zus keert Cassandra… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,50

    Ebook 15,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403164700
    • Druk: 1
    • juni 2019
    • 528 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    ew York, 1940. De negentienjarige Vivian Morris heeft het eerste jaar van de universiteit niet gehaald,… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789023466215
    • Druk: 1
    • maart 2017
    • 85 pagina's

    Een paar jaar geleden ontving Chimamanda Ngozi Adichie een brief van een goede vriendin waarin deze haar… Meer

    13 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,45
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403186801
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 352 pagina's

    Wat zou er gebeuren als je aan een wildvreemde de waarheid over jezelf vertelt? Iedereen liegt over zijn… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,20

    Ebook 11,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789023456414
    • Druk: 2
    • november 2016
    • 254 pagina's
    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789023456339
    • oktober 2016
    • EPUB met digitaal watermerk

    In een sierlijke stijl en met een groot inlevingsvermogen schrijft de Nigeriaanse auteur Chimamanda Ngozi… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403158402
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 368 pagina's

    In de zomer van 1983 gaan zeven schoolvrienden kamperen in een bos. De jongste van het stel is Aurora… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,85

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789023476252
    • Druk: 1
    • september 2012
    • 272 pagina's

    Londen, 2010. Catherine Gehrig, een restaurator in een museum, hoort dat een collega plotseling is overleden.… Meer

    10 50
    Uiterlijk 27 oktober in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,45
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403103105
    • Druk: 1
    • maart 2018
    • 352 pagina's

    Het is 1954. Irene Bobs is een onafhankelijke vrouw zonder enige angst. Boven alles houdt ze van hard… Meer

    9 90
    Adviesprijs 24,99

    Je bespaart 60%

    Uiterlijk 29 oktober in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403117010
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 352 pagina's

    Geheimen en gekte in een mysterieus Engels landhuis Augustus 1939. Vanwege het uitbreken van de oorlog… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,75

    Ebook 11,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403177601
    • Druk: 7
    • december 2020
    • 416 pagina's

    Niets is wat het lijkt in deze psychologische thriller Anna Fox woont alleen, ze verlaat haar huis in… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Amerikanah Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789023486725
    • Druk: Heruitgave
    • oktober 2013
    • EPUB met digitaal watermerk

    Ifemelu en Obinze zijn hevig verliefd op elkaar. Hun geluk wordt wreed verstoord wanneer zij hun land… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De Mythe Van Iphis
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789023427209
    • Druk: 1. Amsterdam, De Bezige Bij, 2008.
    • februari 2008
    • 159 pagina's

    Een meisje ontmoet een jongen. Het is het oudste verhaal van de wereld. Maar wat gebeurt er als een oud… Meer

    22 95
    Uiterlijk 28 oktober in huis
    Tweedehands vanaf 11,50
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403156019
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 88 pagina's
    • Adobe ePub

    Een hartverscheurend essay over verlies en verdriet ‘Rouw is een wreed soort leerproces. Je leert hoe… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403173702
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 368 pagina's

    Aan het einde van de Tweede Wereldoorlog lukt het Cyril Conroy door een slimme investering een groot… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 11,99

  • The Sunday Times Bestseller
    • Engels
    • Paperback
    • 9780008318987
    • november 2018
    • 160 pagina's

    'Little Black Book is THE book of the year for working women with drive' Refinery 29 The essential career… Meer

    10 59
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.