Alle artikelen van Holly Jackson

36 resultaten

    • Engels
    • Paperback
    • 9781405293181
    • mei 2019
    • 448 pagina's

    The New York Times No.1 bestselling YA crime thriller that everyone is talking about! THE WINNER OF THE… Meer

    7 19
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf 7,00

    Ebook 9,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781984896391
    • januari 2021
    • 400 pagina's

    THE INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER! For readers of Kara Thomas and Karen McManus, an addictive, twisty… Meer

    7 69
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781405297752
    • april 2020
    • 432 pagina's

    The New York Times best-selling, brilliantly crafted crime-thriller sequel to the no.1 debut of 2019,… Meer

    6 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,59

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021422435
    • Druk: 1
    • augustus 2020
    • 448 pagina's

    ZAAK GESLOTEN Iedereen in Little Kilton kent het verhaal: de knappe en populaire eindexamenscholiere… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,49

    • Engels
    • Hardcover
    • 9781984896360
    • februari 2020
    • 400 pagina's

    THE INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER! For readers of Kara Thomas and Karen McManus, an addictive, twisty… Meer

    11 19
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Engels
    • E-book
    • 9781405298612
    • augustus 2021
    • Adobe ePub

    THE THIRD AND FINAL THRILLING BOOK IN THE BESTSELLING AND AWARD-WINNING A GOOD GIRL’S GUIDE TO MURDER… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The Finale to A Good Girl's Guide to Murder
    • Engels
    • Paperback
    • 9780593584019
    • Druk: Large type / large print edition
    • oktober 2021
    • 656 pagina's
    17 18
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 26-10-2021.

    Ebook 7,99

  • The Sequel to A Good Girl's Guide to Murder
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781984896407
    • maart 2021
    • 416 pagina's

    The highly anticipated sequel to the instant New York Times bestseller, A Good Girl's Guide to Murder!… Meer

    15 29
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,59

    • Engels
    • E-book
    • 9781405293846
    • mei 2019
    • Adobe ePub

    The New York Times No.1 bestselling YA crime thriller that everyone is talking about! THE WINNER OF THE… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The Finale to A Good Girl's Guide to Murder
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780593379851
    • september 2021
    • 464 pagina's

    In this electrifying conclusion to the addictive A Good Girl’s Guide to Murder series, Pip must play… Meer

    19 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 28-09-2021.

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021425368
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 480 pagina's

    Iemand wordt vermist. Niemand praat erover. Maar dit keer luistert IEDEREEN mee… Pip Fitz-Amobi is geen… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,49

    • Engels
    • Paperback
    • 6090538229237
    • Druk: One
    • augustus 2021
    • 365 pagina's

    The highly anticipated, edge-of-your-seat conclusion to the addictive A Good Girl's Guide to Murder series… Meer

    23 99
    Uiterlijk 27 september in huis
    • Engels
    • E-book
    • 9781405297776
    • april 2020
    • Adobe ePub

    The New York Times best-selling, brilliantly crafted crime-thriller sequel to the no.1 debut of 2019,… Meer

    5 59
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021422442
    • Druk: 2
    • augustus 2020
    • 448 pagina's
    • Adobe ePub

    ZAAK GESLOTEN Iedereen in Little Kilton kent het verhaal: de knappe en populaire eindexamenscholiere… Meer

    9 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • The Sequel to A Good Girl's Guide to Murder
    • Engels
    • Paperback
    • 9780593340486
    • Druk: Large type / large print edition
    • maart 2021
    • 528 pagina's

    The highly anticipated sequel to the instant New York Times bestseller, A Good Girl's Guide to Murder!… Meer

    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,59

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021425955
    • Druk: 2
    • februari 2021
    • 428 pagina's
    • Adobe ePub

    Iemand wordt vermist. Niemand praat erover. Maar dit keer luistert IEDEREEN mee… Pip Fitz-Amobi is geen… Meer

    9 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9780008505363
    • augustus 2021

    The New York Times No.1 bestselling YA crime thriller that everyone is talking about! THE WINNER OF THE… Meer

    18 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783732578528
    • december 2019
    • Adobe ePub

    Eigentlich ist der Fall abgeschlossen: Vor fünf Jahren wurde die Schülerin Andie Bell von ihrem Freund… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9780008487485
    • maart 2021
    • Verteller: Kristin Atherton

    A thrilling prequel story to the bestselling, award-winning A Good Girl's Guide to Murder! A GOOD GIRL'S… Meer

    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The Finale to A Good Girl's Guide to Murder
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780593379868
    • september 2021
    • 464 pagina's

    In this electrifying conclusion to the addictive A Good Girl’s Guide to Murder series, Pip must play… Meer

    29 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 28-09-2021.

    Ebook 7,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780593340479
    • Druk: Large type / large print edition
    • mei 2020
    • 592 pagina's

    THE INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER! For readers of Kara Thomas and Karen McManus, an addictive, twisty… Meer

    18 89
    Uiterlijk 2 oktober in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Engels
    • Luisterboek
    • 9780008505370
    • augustus 2021

    The New York Times best-selling, brilliantly crafted crime-thriller sequel to the no.1 debut of 2019,… Meer

    16 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,59

    • Engels
    • Luisterboek
    • 9780755504343
    • augustus 2021

    THE THIRD AND FINAL THRILLING BOOK IN THE BESTSELLING AND AWARD-WINNING A GOOD GIRL’S GUIDE TO MURDER… Meer

    22 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Engels
    • Hardcover
    • 9783846600870
    • 480 pagina's
    15 99
    Uiterlijk 25 september in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • 1
  • 2
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.