Alle artikelen van Igor Znidarsic

8 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 20 april 2020
    • 320 pagina's

    Op klaarlichte dag wordt in de Achterhoek een vrouw van haar fiets gesleurd en ontvoerd. Een dag later… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    12 99
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, woensdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,35

    Ebook € 9,99

  • Diepgevroren makrelen Tweedehands
    roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 01 mei 2011
    • 198 pagina's

    Diepgevroren makrelen is een ¿kroniek van het laatste jaar van een dromer¿. Hoofdpersoon Milan, die worstelt… Meer

    29 99
    • Nederlands
    • E-book
    • 23 mei 2018
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    Van de auteur van De blindganger, genomineerd voor De Gouden Strop én de Hebban Thrillerdebuutprijs Hij… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,75
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 15 maart 2017
    • 320 pagina's

    IJzingwekkende noir-thriller voor de lezers van Stieg Larsson en Jo Nesbø Op een dag verdwijnt Lodewijk… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    E-book
    € 9,99
    15 -
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, woensdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,35

    Ebook € 9,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.