Alle artikelen van Isabelle Arsenault

44 resultaten

  • The Woven Life of Louise Bourgeois
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781419718816
    • Druk: 1
    • maart 2016
    • 40 pagina's

    Louise Bourgeois (1911-2010) was a world-renowned modern artist noted for her sculptures made of wood,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 10,99
    14 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 10,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789059248953
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 40 pagina's

    Waarom is de zee blauw? Waarom worden de blaadjes van de bomen bruin? Waarom zijn er geen dino's meer?… Meer

    14 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 10,70
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789045121772
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 104 pagina's

    Hélène voelt zich helemaal alleen. Haar vriendinnen willen niets meer met haar te maken hebben en doen… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 17,50
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789021414881
    • Druk: 1
    • oktober 2018
    • 72 pagina's

    1917. Rosalie is vijf jaar. Ze mag achteraan in de klas tekenen, terwijl de oudere kinderen leren lezen.… Meer

    15 75
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Tweedehands vanaf € 11,99
    • Engels
    • Paperback
    • 9781406386219
    • augustus 2019
    • 104 pagina's

    An emotionally truthful and visually stunning graphic novel about solace and redemption. A superb, masterful… Meer

    17 99
    Uiterlijk 24 augustus in huis
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9781406386806
    • oktober 2019
    • 64 pagina's

    An evocative, beautifully imagined and incredibly moving wartime story by celebrated author Timothee… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 35,82
    Hardcover
    € 17,99
    11 99
    Uiterlijk 20 augustus in huis
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781481469975
    • juni 2018
    • 48 pagina's

    Buzz from flower to flower with a sweet honeybee in this timely, clever, and breathtakingly gorgeous… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,29
    15 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,29

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789462911284
    • Druk: 1
    • december 2015
    • 40 pagina's

    Het perfecte prentenboek voor een baaldag! Een fijnzinnige tekst en wondermooie illustraties. Op een… Meer

    11 95
    Adviesprijs 14,95

    Je bespaart 20%

    Op voorraad

    Nu besteld, woensdag in huis
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781536205206
    • juni 2019
    • 64 pagina's

    Timothée de Fombelle and Isabelle Arsenault capture the heart-wrenching cost of war for one small girl… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 35,82
    Paperback
    € 11,99
    17 99
    3 - 4 weken
    Verkoop door bol.com
  • The Children of Lir
    • Engels
    • Paperback
    • 9780198339830
    • september 2011
    • 32 pagina's

    The Children of Lir is an Irish legend of a wicked queen who wants the King to love her more than his… Meer

    10 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    • Spaanstalig
    • E-book
    • 9788416131945
    • juli 2020
    • Adobe ePub

    Una conmovedora novela gráfica en la que se abordan temas como el paso de la infancia a la edad adulta,… Meer

    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9781771380935
    • januari 2012

    When Virginia wakes up feeling "wolfish," her sister, Vanessa, tries to cheer her up. After treats, funny… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 15,99
    Hardcover
    € 15,99
    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781406361834
    • september 2015
    • 64 pagina's

    Discover the NATO phonetic alphabet - and find layers of connection in every letter - in an enchanting… Meer

    17 99
    Verwacht over 7 weken
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781101917626
    • mei 2019
    • 48 pagina's

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 10,99
    22 49
    1 - 2 weken

    Ebook € 10,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781771388054
    • Druk: 1
    • april 2017
    • 21 pagina's

    His mum is a spoon. His dad is a fork. And he's a bit of both. He's Spork! Spork sticks out in the regimented… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 5,99
    Hardcover
    € 15,99
    14 99
    Uiterlijk 24 augustus in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 5,99

    • Engels
    • E-book
    • 9780735267619
    • februari 2021
    • Adobe ePub

    Maya's imagination sets the stage for her friends to act out her feminist play. Can she make room in… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 20,99
    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • How Ruth Krauss Found Another Way to Tell a Tale
    • Engels
    • E-book
    • 9781647000806
    • oktober 2022

    The extraordinarily told, one-of-a-kind story of legendary author and children’s book icon Ruth Krauss… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 18,99
    10 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 11-10-2022.
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • E-book
    • 9781101917619
    • mei 2017

    A charming and funny story about navigating new places and friendships. Perfect for fans of Uni the Unicorn… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Just Because Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781536215342
    • september 2019
    • Adobe ePub

    Curious minds are rewarded with curious answers in a fantastical bedtime book by Mac Barnett and Isabelle… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 48,70
    Hardcover
    € 20,99
    Paperback
    € 11,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Das bunte Leben von Louise Bourgeois
    • Duitstalig
    • Hardcover
    • 9783865023803
    • Druk: 1
    • 40 pagina's
    16 99
    Uiterlijk 20 augustus in huis
    Verkoop door bol.com
  • 1
  • 2

Verder kijken?

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.