Alle artikelen van Jan Pott

206 resultaten

  • Win
    Win Lockwoods nichtje Patricia werd twintig jaar geleden ontvoerd. Nu is hij eindelijk de dader op het spoor.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022580660
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 384 pagina's

    Het eerste boek met het geliefde personage Windsor Horne Lockwood III – ‘Win’ – in de hoofdrol Ruim twintig… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,90

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022588666
    • Druk: 2
    • oktober 2019
    • Verteller: Bart Oomen
    • 400 pagina's

    IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge… Meer

    11 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • De wachtpost Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024591954
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 416 pagina's
    • Adobe ePub

    De wachtpost is de 25ste Jack Reacher-thriller van bestsellerauteur Lee Child. Hij schreef het samen… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789041714244
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 416 pagina's

    Jack Reacher vindt een kleine damesring van de academie West Point. Wie zou van zoiets afstand doen?… Meer

    9 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Moord zit in de familie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022592724
    • Druk: 7
    • mei 2021
    • 528 pagina's

    Deel 2 van de Sam Porter-serie, nu als voordelig geprijsde editie Het is vier maanden geleden dat detective… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

  • Moord zit in de familie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402314038
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 546 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 2 van de Sam Porter-serie, nu als voordelig geprijsde editie Het is vier maanden geleden dat detective… Meer

    8 99
    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 25%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De zoektocht naar hun vermiste dochter legt meer bloot dan ze lief is
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022585924
    • Druk: 5
    • juli 2021
    • 416 pagina's

    ‘Cobens thrillers staan op eenzame hoogte.’ Algemeen Dagblad Simon en Ingrid zijn wanhopig op zoek naar… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024586172
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 392 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In dit nieuwe deel in Lee Childs veelgeprezen suspense-serie schiet Jack Reacher een bejaard echtpaar… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789041713599
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • 352 pagina's

    Op klaarlichte dag worden in een Amerikaanse stad vijf mensen doodgeschoten. Al enkele uren na de zinloze… Meer

    9 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402311846
    • Druk: 1
    • januari 2019
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Win Ebook
    Win Lockwoods nichtje Patricia werd twintig jaar geleden ontvoerd. Nu is hij eindelijk de dader op het spoor.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402314663
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Het eerste boek met het geliefde personage Windsor Horne Lockwood III – ‘Win’ – in de hoofdrol Ruim twintig… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De rekening Ebook
    Jack Reacher deel 11
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024541003
    • Druk: 5
    • september 2011
    • 400 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    11 Jack Reacher Californië, de woestijn. Een van Jack Reachers oude maten is in de val gelokt en vermoord.… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024577200
    • Druk: 1
    • november 2018
    • 352 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Reacher start in deze 23e Jack Reacher-thriller van Lee Child een avontuurlijke zoektocht naar zijn verleden…… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Vijftien jaar geleden raakte Nap Dumas zijn broer kwijt. De geheimen van toen lijken nu pas boven water te komen.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022585207
    • Druk: 4
    • oktober 2018
    • 352 pagina's

    De nieuwe standalone van Harlan Coben Vijftien jaar geleden werden er twee tieners dood gevonden naast… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,95

    Ebook € 9,99

  • van de Griekse tragedies tot Robin Hood en James bond
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024589241
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 80 pagina's

    Hoe herkennen we een held? Lee Child is dé persoon om deze vraag te beantwoorden. Zijn eigen expertise… Meer

    7 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 4,99

  • Jack Reacher deel 16
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024537082
    • Druk: 1
    • september 2011
    • 384 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een klein stadje. Een middernachtelijke goederentrein. Een legerbasis die een top secret eenheid herbergt.… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • 19 Jack Reacher
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021024752
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 352 pagina's

    Ex-militair Jack Reacher is in Seattle als hij een bericht aantreft in de krant: zijn oude collega’s… Meer

    11 99
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, woensdag in huis

    Ebook € 9,99

  • De zoektocht naar hun vermiste dochter legt meer bloot dan ze lief is
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402312492
    • Druk: 1
    • maart 2019
    • 315 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Geweldig. Ik ben jaloers.’ Stephen King Simon en Ingrid zijn wanhopig op zoek naar hun dochter Paige,… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Teheran, 1943. De geallieerden ontmoeten elkaar voor een vredesonderhandeling. Wat ze niet weten, is dat Heinrich Himmler intussen een aanslag op de conferentie voorbereidt.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022592762
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 496 pagina's

    Een ijzingwekkende thriller vol politieke intriges, historische details en grote verbeeldingskracht Herfst… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 17,20

    Ebook € 12,99

  • Dertig jaar geleden werd er een kind gevonden in het bos. Nu moet hij de verdwijning van een ander kind oplossen.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022590034
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • Verteller: Jurjen van Loon
    • 400 pagina's

    Een ijzingwekkend spannende standalone-thriller van de meester van de domestic suspense "Geweldig. Ik… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,25

    Ebook € 11,99

  • Op doorreis Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024582228
    • Druk: 1
    • juni 2018
    • 290 pagina's
    • Adobe ePub

    Op doorreis van Lee Child is een bundel van twaalf spannende verhalen over Jack Reacher. Op doorreis… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Jack Reacher thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024578559
    • Druk: 1
    • november 2017
    • 376 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In deze tweeëntwintigste Jack Reacher-thriller van Lee Child komt Reacher een kostbaar sieraad tegen… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Jack Reacher deel 13
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024541270
    • Druk: 6
    • januari 2016
    • 400 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    13 Jack Reacher Zelfmoordterroristen pik je er zo uit. Om te beginnen zijn ze nerveus: het is tenslotte… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Jack Reacher deel 17
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024558773
    • Druk: 1
    • september 2012
    • EPUB met digitaal watermerk

    Stephen King over Jack Reacher: `De coolste hoofdpersoon van dit moment. Nebraska, een koude winteravond.… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.