Jan Pott

Alle artikelen van Jan Pott

226 resultaten

  • David ontsnapt uit de gevangenis met maar één missie: zijn zoon redden en zijn eigen naam zuiveren
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022593721
    • 22 maart 2023
    • 384 pagina's

    In deze adembenemende thriller zet de meester van het hedendaagse thrillergenre zijn traditie van ongekende… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 13,99
    22 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 22-03-2023.
  • Zal Wilde het mysterie rondom zijn verleden eindelijk oplossen?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022593714
    • 22 maart 2022
    • 400 pagina's

    In deze nieuwe nagelbijter zet de meester van het hedendaagse thrillergenre zijn traditie van ongekende… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022588666
    • 03 oktober 2019
    • 400 pagina's

    IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 28,16
    11 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022595206
    • 06 mei 2022
    • 400 pagina's

    Een ijzingwekkend spannende standalone-thriller van de meester van de domestic suspense ‘Geweldig. Ik… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789041714572
    • 08 juni 2022
    • 392 pagina's

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Paperback
    € 13,00
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 16,99
    9 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Moord zit in de familie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402314038
    • 03 oktober 2019
    • 546 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 2 van de Sam Porter-serie, nu als voordelig geprijsde editie Het is vier maanden geleden dat detective… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 37,49
    Paperback
    € 13,94
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    8 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024591954
    • 27 oktober 2020
    • 416 pagina's
    • Adobe ePub

    De wachtpost is de 25ste Jack Reacher-thriller van bestsellerauteur Lee Child. Hij schreef het samen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789041714244
    • 18 oktober 2021
    • 416 pagina's

    Jack Reacher vindt een kleine damesring van de academie West Point. Wie zou van zoiets afstand doen?… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,05
    E-book
    € 12,99
    Paperback
    € 18,99
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    Paperback
    € 24,99
    Paperback
    € 24,99

    Bekijk alle varianten

    9 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789041713599
    • 05 maart 2020
    • 352 pagina's

    Op klaarlichte dag worden in een Amerikaanse stad vijf mensen doodgeschoten. Al enkele uren na de zinloze… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Pocket
    € 12,90
    Paperback
    € 22,99
    Paperback
    € 11,00
    Paperback
    € 15,00
    Paperback
    € 9,90

    Bekijk alle varianten

    9 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • De zoektocht naar hun vermiste dochter legt meer bloot dan ze lief is
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402312492
    • 12 maart 2019
    • 315 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    ‘Geweldig. Ik ben jaloers.’ Stephen King Als zijn dochter Paige aan de drugs raakt en van huis wegloopt,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 40,50
    Paperback
    € 37,35
    8 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024586165
    • 29 oktober 2019
    • 360 pagina's

    In dit nieuwe deel in Lee Childs veelgeprezen suspense-serie schiet Jack Reacher een bejaard echtpaar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Jack Reacher deel 16
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024537082
    • 23 september 2011
    • 384 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een klein stadje. Een middernachtelijke goederentrein. Een legerbasis die een top secret eenheid herbergt.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,20
    Paperback
    € 23,90
    Paperback
    € 22,99
    Paperback
    € 16,95
    Paperback
    € 18,95
    Digitaal luisterboek
    € 12,99

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Direct beschikbaar
  • Win Ebook
    Win Lockwoods nichtje Patricia werd twintig jaar geleden ontvoerd. Nu is hij eindelijk de dader op het spoor.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402314663
    • 06 april 2021
    • 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Het eerste boek met het geliefde personage Windsor Horne Lockwood III – ‘Win’ – in de hoofdrol Ruim twintig… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Direct beschikbaar
  • Jack Reacher deel 17
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024558773
    • 12 september 2012
    • EPUB met digitaal watermerk

    Stephen King over Jack Reacher: `De coolste hoofdpersoon van dit moment. Nebraska, een koude winteravond.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 14,85
    Paperback
    € 22,99
    Paperback
    € 13,10
    Paperback
    € 19,99

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Direct beschikbaar
  • Jack Reacher deel 19
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024565498
    • 26 september 2014
    • 351 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Lee Child Persoonlijk Jack Reacher deel 19 Ex-militair Jack Reacher is in Seattle als hij een bericht… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,99
    Paperback
    € 13,99
    Paperback
    € 13,00
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 22,99
    Paperback
    € 18,00

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Direct beschikbaar
  • Jack Reacher deel 11
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024541003
    • 22 september 2011
    • 400 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In deze elfde Jack Reacher-thriller van Lee Child begint ex-militair Jack Reacher aan een levensgevaarlijke… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    Paperback
    € 9,95
    Paperback
    € 18,75
    Paperback
    € 24,95
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 15,00

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Direct beschikbaar
  • Daag me uit Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024568871
    • 08 september 2015
    • 365 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Lee Child, Daag me uit, Jack Reacher 20 Jack Reacher hoeft nergens heen en heeft alle tijd van de wereld.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,70
    Paperback
    € 22,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 21,25
    Paperback
    € 15,31
    Paperback
    € 24,99

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Direct beschikbaar
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.