Jessie Burton

Jessie Burton (1982) debuteerde met Het huis aan de Gouden Bocht, waarvan meer dan een miljoen exemplaren werden verkocht. De roman is verschenen in bijna veertig landen. Hierna volgde het succesvolle De muze.

Alle artikelen van Jessie Burton

72 resultaten

  • Jessie Burton
    • Engels
    • Paperback
    • 9781447250937
    • Druk: 1
    • januari 2015
    • 448 pagina's

    The phenomenal number one bestseller and a major BBC TV series. Winner of the Specsavers National Book… Meer

    8 89
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,50

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789041713247
    • Druk: 1
    • juni 2019
    • 400 pagina's

    Een vermist schilderij wordt afgeleverd bij een galerie en een mysterie begint zich te ontrafelen… Jessie… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Jessie Burton
    • Engels
    • Paperback
    • 9781526637796
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 224 pagina's

    A dazzling, feminist retelling of Greek myth from the internationally bestselling author of The Miniaturist,… Meer

    17 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 28-10-2021.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024586295
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • 464 pagina's

    Het nieuwe boek van Jessie Burton. Een krachtige en diep ontroerende roman over geheimen en verhalen… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,29

    Ebook 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021016368
    • Druk: 1
    • juli 2015
    • 384 pagina's

    Ruim 20.000 exemplaren verkocht: nu voor slechts € 10,- Amsterdam, 1686. Nella Oortman trouwt met een… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,50

    Ebook 9,99

  • De muze Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024574711
    • Druk: 1
    • januari 2017
    • 354 pagina's
    • Adobe ePub

    Vier vrouwen die met elkaar verbonden zijn door een alles verstikkend geheim. Daarover gaat De muze,… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Boek & Overig item
    • 9789021809519
    • Druk: 1
    • juli 2014
    • 368 pagina's

    Het huis aan de Gouden Bocht Een betoverende historische roman van Jessie Burton geïnspireerd op het… Meer

    9 95
    Tweedehands vanaf 8,39

    Ebook 9,99

  • The Miniaturist Tweedehands
    Jessie Burton
    • Engels
    • Paperback
    • 9781447284666
    • Druk: Open Market
    • januari 2015
    • 448 pagina's

    There is nothing hidden that will not be revealed . . . On an autumn day in 1686, eighteen-year-old Nella… Meer

    8 95

    Ebook 7,99

    • Engels
    • E-book
    • 9781509886166
    • september 2019
    • Adobe ePub

    A Sunday Times bestseller and Richard and Judy Bookclub pick, The Confession is an absorbing tale of… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Jessie Burton
    • Engels
    • Paperback
    • 9781509845231
    • Druk: Open Market
    • mei 2017
    • 256 pagina's

    The Sunday Times Number One Bestseller A picture hides a thousand words . . . On a hot July day in 1967,… Meer

    11 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,89

    Ebook 9,99

  • A Novel
    • Engels
    • E-book
    • 9780062306838
    • augustus 2014
    • Adobe ePub

    Now a television miniseries, as seen on Masterpiece on PBS Set in seventeenth century Amsterdam—a city… Meer

    4 89
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Jessie Burton
    • Engels
    • Paperback
    • 9781509886180
    • Druk: 1
    • september 2020
    • 453 pagina's

    The powerful, moving and suspenseful new novel from the million-copy bestselling author of &i>The Miniaturist… Meer

    6 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • The Muse Ebook
    A Richard and Judy Book Club Selection
    • Engels
    • E-book
    • 9781447250951
    • juni 2016
    • Adobe ePub

    The Sunday Times Number One Bestseller and Richard and Judy Book Club selection. **Seductive, exhilarating… Meer

    6 59
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • in makkelijke taal
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789086962327
    • Druk: 1
    • augustus 2015
    • 104 pagina's

    HET HUIS AAN DE GOUDEN BOCHT in eenvoudige taal door Jet Doedel. Deze roman is geschreven door de Britse… Meer

    13 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789024593149
    • september 2020
    • Verteller: Lottie Hellingman
    • Speelduur: 13:28:26

    Het huis aan de Gouden Bocht Een betoverende historische roman van Jessie Burton geïnspireerd op het… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021809526
    • Druk: 1
    • juni 2014
    • 363 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Jessie Burton Het huis aan de Gouden Bocht Amsterdam, 1686. Nella Oortman trouwt met een vooraanstaand… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • A dazzling, feminist fairytale from the bestselling author of The Miniaturist
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781408886915
    • september 2018
    • 160 pagina's

    A dazzling, feminist fairytale from the bestselling author of The Miniaturist and The Muse. An essential… Meer

    20 -
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,95

    Ebook 8,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024586301
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • 369 pagina's
    • -13576

    Het nieuwe boek van Jessie Burton. Een krachtige en diep ontroerende roman over geheimen en verhalen… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9780062306845
    • Druk: 1
    • juni 2015
    • 432 pagina's

    Now a television miniseries, as seen on Masterpiece on PBS Set in seventeenth century Amsterdam—a city… Meer

    17 19
    Uiterlijk 29 oktober in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024574704
    • Druk: 1
    • januari 2017
    • 384 pagina's

    Vier vrouwen die met elkaar verbonden zijn door een alles verstikkend geheim. Daarover gaat De muze,… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95

    Ebook 9,99

  • The Muse Ebook
    A Novel
    • Engels
    • E-book
    • 9780062409942
    • Druk: Main Market Ed.
    • juli 2016
    • Adobe ePub

    From the #1 internationally bestselling author of The Miniaturist comes a captivating and brilliantly… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789024586318
    • januari 2020
    • Verteller: Esther Floor
    • Speelduur: 13:45:25

    In De bekentenis ontmoet Elise Morceau in 1980 de bijzondere Constance Holden. Ze is meteen diep onder… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781447250975
    • Druk: 1
    • juni 2017
    • 464 pagina's

    The Sunday Times Number One Bestseller and Richard and Judy Book Club selection. Seductive, exhilarating… Meer

    12 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • TV Tie-In Edition
    • Engels
    • E-book
    • 9781447250913
    • Druk: 1
    • juli 2014
    • 256 pagina's
    • Adobe ePub

    A sensational feat of storytelling for fans of Sarah Waters and Donna Tartt… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.