Jill Mansell

Jill Mansell

Jill Mansell is een absolute bestsellerauteur. Van haar feelgoodromans vol humor en romantiek zijn in Nederland en Vlaanderen al meer dan 2,5 miljoen exemplaren verkocht. Voordat Mansell besloot fulltime te gaan schrijven, werkte ze jarenlang in een ziekenhuis in Bristol. Na een avondcursus creatief schrijven – waarbij ze nog heel lang met pen en papier werkte – was het hek van de dam. Met inmiddels bijna 30 boeken op haar naam staat ze internationaal bekend om haar eigentijdse, vrolijke, sexy en romantische verhalen.

Alle artikelen van Jill Mansell

509 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024598557
    • april 2022
    • 314 pagina's
    • Adobe ePub

    Beleef de zomer van je leven met de nieuwe Jill! De zomer van je leven is de nieuwe zomerse feelgoodroman… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024598540
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 368 pagina's

    Beleef de zomer van je leven met de nieuwe Jill! De zomer van je leven is de nieuwe zomerse feelgoodroman… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024593118
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 317 pagina's
    • Adobe ePub

    Met de heerlijke nieuwe feelgood Tot aan de zon en terug van Jill Mansell is wegzwijmelen gegarandeerd!… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 21,99
    7 79
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024588527
    • Druk: 1
    • april 2020
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    Romantiek en geheimen. De onweerstaanbare nieuwe feelgoodroman van Jill Mansell. Wie heeft er ooit genoeg… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.

    Romantische verwikkelingen, misverstanden en zussenrivaliteit – een feelgood verhaal dat je niet weg… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 13,99
    Paperback
    € 14,00
    Paperback
    € 24,99
    Hardcover
    € 38,50
    Paperback
    € 22,95
    Paperback
    € 21,99

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789049806279
    • Druk: 1
    • maart 2018
    • 639 pagina's

    Cleo schrikt zich lam als ze op een begrafenis opeens oog in oog staat met haar vroegere klasgenoot Johnny.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Paperback
    € 21,99
    Paperback
    € 16,95
    Paperback
    € 9,95
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 6,00

    Bekijk alle varianten

    7 90
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021807096
    • Druk: 1
    • januari 2016
    • EPUB met digitaal watermerk

    Jill Mansell: daar word je vrolijk van! Wanneer Lara voor het eerst weer terug is in haar geboortestad,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Paperback
    € 29,00
    Paperback
    € 13,80
    Paperback
    € 9,99
    Hardcover
    € 22,80
    Digitaal luisterboek
    € 12,99

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024595563
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 646 pagina's

    Geniet van de nazomer met deze heerlijke, dikke en voordelige Jill Mansell-omnibus met de bestsellers… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,25
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024579716
    • Druk: 1
    • april 2018
    • Adobe ePub

    'Stuur me een berichtje' van Jill Mansell is een hartverwarmende en romantische feelgood over een vrouw… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 37,35
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 12,99
    Hardcover
    € 38,95
    Paperback
    € 16,99

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789041714138
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 400 pagina's

    Wanneer Mimi voor het eerst haar vaders nieuwe huis in de Cotswolds bezoekt, raakt ze verliefd op het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Paperback
    € 14,99
    Paperback
    € 15,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 15,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99

    Bekijk alle varianten

    9 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021806518
    • Druk: 1
    • januari 2012
    • 383 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Jill Mansell: daar word je vrolijk van! Geluk in het spel is een roman vol actie en Engelse humor. Een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,95
    Paperback
    € 18,50
    Pocket
    € 9,90
    Paperback
    € 14,00
    Paperback
    € 9,90
    Paperback
    € 21,99

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • E-book
    • 9780755351992
    • februari 2008
    • 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Jill Mansell's engaging and romantic bestseller MAKING YOUR MIND UP is perfect for readers of Jojo Moyes… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Losbladig
    € 11,49
    Digitaal luisterboek
    € 25,70
    Paperback
    € 10,20
    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021806563
    • Druk: 1
    • januari 2012
    • EPUB met digitaal watermerk

    Wanneer Millies vriend het uitmaakt, is een succesvolle romanschrijfster vastbesloten haar aan een nieuwe… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 7,75
    Paperback
    € 8,20
    Paperback
    € 7,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    € 22,80
    Paperback
    € 24,00

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024566075
    • Druk: 1
    • mei 2015
    • EPUB met digitaal watermerk

    Je bent geweldig van Jill Mansell is een heerlijke feelgoodroman om het voorjaar mee door te komen. Perfect… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 13,45
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 14,95
    Paperback
    € 15,00
    Paperback
    € 14,95
    Hardcover
    € 49,95

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Paperback
    • 9780755332632
    • Druk: New title
    • april 2007
    • 448 pagina's

    Two's company, but three's a calamity... TWO'S COMPANY is a funny, romantic novel from bestselling Jill… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 5,49
    Paperback
    € 9,94
    Paperback
    € 112,05
    Digitaal luisterboek
    € 25,70
    6 59
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 5,49

    • Engels
    • E-book
    • 9780755355976
    • februari 2012
    • 362 pagina's
    • Adobe ePub

    A WALK IN THE PARK is a Sunday Times bestseller by Jill Mansell, not to be missed by fans of Lucy Diamond… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 6,39
    Pocket
    € 39,99
    Digitaal luisterboek
    € 25,70
    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789024598564
    • mei 2022
    • Verteller: Lotte Horlings

    De zomer van je leven is de nieuwe zomerse feelgoodroman van bestsellerauteur Jill Mansell. Wanneer de… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.