Julia Quinn

Julia Quinn

Julia Quinn (1970) studeerde kunstgeschiedenis aan Harvard en begon een maand na haar afstuderen aan haar eerste boek. Inmiddels is ze een gevierd New York Times-bestsellerauteur en lid van de prestigieuze Romance Writers of America Hall of Fame. Quinn woont met haar gezin in de Pacific Northwest.

Alle artikelen van Julia Quinn

550 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 05 juli 2022
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor de vele fans van de boekenserie Bridgerton en iedere romancelezer die deze nog niet kent! Deel 3… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 11 januari 2022
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    Vóór de Bridgertons waren er de Rokesby’s – een heerlijke nieuwe wegdroomserie over de buren van de Bridgertons,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 17,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 15 april 2021
    • 286 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 22 maart 2022
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Het tweede deel van Quinns heerlijke historische romance-serie over de buren van de Bridgertons, in de… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 1 van de Rokesby-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 11 januari 2022
    • 352 pagina's

    Billie Bridgerton zal ongetwijfeld een Rokesby trouwen, daar is iedereen het over eens. De vraag is alleen:… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    E-book
    € 9,99
    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,91

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 06 juli 2021
    • 275 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 1 van de Familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 18 januari 2021
    • 432 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 6,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

  • Deel 3 van de familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 10 maart 2020
    • 448 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,20

    Ebook € 9,99

  • Een Bridgerton-novelle
    • Nederlands
    • E-book
    • 22 maart 2022
    • 64 pagina's
    • Adobe ePub

    Wat er gebeurde vóór de geliefde serie Bridgerton, bekend van Netflix Als de negenjarige Violet Ledger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 4,99
    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 29 september 2021
    • 464 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 14 juli 2020
    • 464 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Deel 7 van de Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 06 juli 2021
    • 400 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Deel 5 van de Familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • E-book
    • 28 januari 2021
    • 272 pagina's
    • Adobe ePub

    Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley Acht boeken… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 25 februari 2020
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 05 juli 2022
    • 400 pagina's

    Voor de vele fans van de boekenserie Bridgerton en iedere romancelezer die deze nog niet kent! Deel 3… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,20

    Ebook € 9,99

  • Deel 2 van de Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 22 maart 2022
    • 448 pagina's

    Prachtige Netflix-editie met officieel seriebeeld ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    Paperback
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,40

    Ebook € 8,99

  • Deel 2 van de Rokesby's-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 22 maart 2022
    • 384 pagina's

    Met haar broer Thomas ver weg en gewond aan het front in de koloniën, kan wees Cecilia Harcourt kiezen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 14 juli 2020
    • 462 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • The Sunday Times bestselling inspiration for the Netflix Original Series Bridgerton
    • Engels
    • Paperback
    • 01 december 2020
    • 352 pagina's

    THE SUNDAY TIMES BESTSELLER 'A veritable treat' Daily Mail The first novel in Julia Quinn's worldwide… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,95
    Paperback
    € 11,89
    Paperback
    € 35,81
    Digitaal luisterboek
    € 22,88
    Hardcover
    € 28,99
    Hardcover
    € 358,77

    Bekijk alle varianten

    9 89
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
  • ook los te lezen
    • Nederlands
    • E-book
    • 09 april 2019
    • 303 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.