Julia Quinn

Julia Quinn

Julia Quinn (1970) studeerde kunstgeschiedenis aan Harvard en begon een maand na haar afstuderen aan haar eerste boek. Inmiddels is ze een gevierd New York Times-bestsellerauteur en lid van de prestigieuze Romance Writers of America Hall of Fame. Quinn woont met haar gezin in de Pacific Northwest.

Alle artikelen van Julia Quinn

420 resultaten

  • Deel 8 van de Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022593660
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 464 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317015
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 275 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    4 99
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316322
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 286 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    4 99
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 5 van de Familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315493
    • Druk: 1
    • januari 2021
    • 272 pagina's
    • Adobe ePub

    Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley Acht boeken… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 1 van de Familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022593639
    • Druk: 2
    • januari 2021
    • 432 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

  • Deel 7 van de Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022593455
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 400 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315363
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 462 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 3 van de familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022586884
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • 448 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022590881
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 464 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Deel 2 van de Familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022586877
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 448 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 8,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313031
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 314 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • ook los te lezen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402312775
    • Druk: 1
    • april 2019
    • 303 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313048
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 6 van de Familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022592601
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 416 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

  • Deel 5 van de Familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022590898
    • Druk: 1
    • januari 2021
    • 416 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • The Sunday Times bestselling inspiration for the Netflix Original Series Bridgerton
    • Engels
    • Paperback
    • 9780349429793
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 384 pagina's

    THE SUNDAY TIMES BESTSELLER 'A veritable treat' Daily Mail The second book in the beloved and globally… Meer

    8 59
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com
  • Deel 1 van de Rokesby-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022594520
    • Druk: 1
    • 400 pagina's

    Vóór de Bridgertons waren er de Rokesby’s – een heerlijke nieuwe wegdroomserie over de buren van de Bridgertons,… Meer

    17 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 11-01-2022.
  • The Sunday Times bestselling inspiration for the Netflix Original Series Bridgerton
    • Engels
    • Paperback
    • 9780349429212
    • Druk: 1
    • december 2020
    • 352 pagina's

    THE SUNDAY TIMES BESTSELLER 'A veritable treat' Daily Mail The first novel in Julia Quinn's worldwide… Meer

    8 79
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Inspiration for the Netflix Original Series Bridgerton
    • Engels
    • Paperback
    • 9780349429441
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 384 pagina's

    'A veritable treat' Daily Mail The third novel in the beloved Regency-set world of Julia Quinn's charming,… Meer

    8 59
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,39

  • Inspiration for the Netflix Original Series Bridgerton
    • Engels
    • Paperback
    • 9780349429472
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 384 pagina's

    'A veritable treat' Daily Mail The sixth novel in Julia Quinn's globally beloved and bestselling Bridgerton… Meer

    7 89
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 3,29

  • Inspiration for the Netflix Original Series Bridgerton: Penelope and Colin's story
    • Engels
    • E-book
    • 9780748115716
    • december 2009
    • Adobe ePub

    'A veritable treat' Daily Mail The fourth book in Julia Quinn's globally bestselling, Regency-set, Bridgerton… Meer

    1 11
    Adviesprijs 4,99

    Je bespaart 78%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Eloise's story
    • Engels
    • Paperback
    • 9780349429465
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 384 pagina's

    'A veritable treat' Daily Mail The fifth novel in Julia Quinn's globally beloved and bestselling Bridgerton… Meer

    8 59
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,49

  • Penelope and Colin's story
    • Engels
    • Paperback
    • 9780349429458
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 384 pagina's

    'A veritable treat' Daily Mail The fourth book in Julia Quinn's globally bestselling, Regency-set, Bridgerton… Meer

    8 59
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 1,11

  • Bridgerton
    • Engels
    • E-book
    • 9780062424112
    • januari 2017
    • Adobe ePub

    A New York Times Bestseller From #1 New York Times bestselling author Julia Quinn comes the story of… Meer

    3 29
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.