Door drukte kan de reactie van de klantenservice of partner langer duren. Bekijk je track & trace voor de laatste status van je bestelling

Katherine Arden

Katherine Arden studeerde in Moskou en specialiseerde zich later in Franse en Russische literatuur. De Beer en de Nachtegaal is haar debuutroman. Het vervolg, Het meisje in de toren, is eind 2018 verschenen.

Alle artikelen van Katherine Arden

62 resultaten

  • (Winternight Trilogy)
    • Engels
    • Paperback
    • 9781785031052
    • Druk: 1
    • oktober 2017
    • 464 pagina's

    _____________________________ Beware the evil in the woods... In a village at the edge of the wilderness… Meer

    8 79
    Uiterlijk 11 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,49

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024590582
    • Druk: 1
    • december 2019
    • 352 pagina's

    De Beer en de Nachtegaal van Katherine Arden is een magisch sprookje. Sfeervol en betoverend, met in… Meer

    24 99
    Uiterlijk 8 december in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024577972
    • Druk: 1
    • oktober 2018
    • 384 pagina's

    Het Meisje in de Toren is het sprookjesachtige vervolg op Katherine Ardens De Beer en de Nachtegaal Het… Meer

    24 99
    Uiterlijk 8 december in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 18,99

    Ebook € 9,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781785039737
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 384 pagina's

    A magical and captivating coming of age novel set in medieval Russia - perfect for fans of Erin Morgensterns… Meer

    12 39
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,49

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024577996
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 448 pagina's

    Het lot van de mensheid en de magische wezens die haar omringen, ligt in de handen van Vasya in dit laatste… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • (Winternight Trilogy)
    • Engels
    • Paperback
    • 9781785031076
    • augustus 2018
    • 384 pagina's

    For a young woman in medieval Russia, the choices are stark: marriage or life in a convent. Vasya will… Meer

    8 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,49

  • een duister en magisch sprookje voor volwassenen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024577965
    • Druk: 1
    • oktober 2017
    • 306 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De Beer en de Nachtegaal van Katherine Arden is een magisch sprookje. Sfeervol en betoverend, met in… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9781101885956
    • juni 2017
    • 368 pagina's

    Katherine Arden&;s bestselling debut novel spins an irresistible spell as it announces the arrival of… Meer

    17 49
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024578009
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 444 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Het lot van de mensheid en de magische wezens die haar omringen, ligt in de handen van Vasya in dit laatste… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024577989
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 389 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Het Meisje in de Toren is het sprookjesachtige vervolg op Katherine Ardens De Beer en de Nachtegaal Het… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • E-book
    • 9781473582224
    • januari 2020
    • Adobe ePub

    A magical and captivating coming of age novel set in medieval Russia - perfect for fans of Erin Morgenstern's… Meer

    8 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • (Winternight Trilogy)
    • Engels
    • E-book
    • 9781473582231
    • januari 2020
    • Adobe ePub

    _____________________________ Beware the evil in the woods... In a village at the edge of the wilderness… Meer

    8 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • (Winternight Trilogy)
    • Engels
    • E-book
    • 9781473582248
    • januari 2020
    • Adobe ePub

    For a young woman in medieval Russia, the choices are stark: marriage or life in a convent. Vasya will… Meer

    8 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A Novel
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781101885932
    • Druk: 1
    • januari 2017
    • 336 pagina's

    Katherine Arden’s bestselling debut novel spins an irresistible spell as it announces the arrival of… Meer

    29 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780593109151
    • Druk: N
    • augustus 2021
    • 256 pagina's

    "Stuck on a mysterious island, Ollie, Coco, and Brian must band to together if they hope to escape the… Meer

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9781101886014
    • oktober 2019
    • 400 pagina's

    NEW YORK TIMES BESTSELLER • Following their adventures in The Bear and the Nightingale and The Girl in… Meer

    16 99
    3 - 4 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,49

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789024586493
    • december 2019
    • Verteller: Esther Floor
    • Speelduur: 14:48:30

    De winter van de heks is het magische slotdeel van Katherine Ardens Winternacht-trilogie over de dappere… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780525515043
    • juli 2019
    • 256 pagina's

    New York Times bestselling adult author of The Bear and the Nightingale makes her middle grade debut… Meer

    10 99
    3 - 4 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781785035234
    • Druk: 1
    • januari 2017
    • 336 pagina's

    'Frost-demons have no interest in mortal girls wed to mortal men. In the stories, they only come for… Meer

    46 17

    Ebook € 8,49

  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9781101885987
    • juni 2018
    • 400 pagina's

    A remarkable young woman blazes her own trail, from the backwoods of Russia to the court of Moscow, in… Meer

    16 49
    3 - 4 weken
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 8,80

    Ebook € 8,49

  • A Novel
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781101885994
    • januari 2019
    • 384 pagina's

    NEW YORK TIMES BESTSELLER ' Following their adventures in The Bear and the Nightingale and The Girl in… Meer

    13 99
    Uiterlijk 11 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,49

  • A Novel
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781101885963
    • Druk: 1
    • december 2017
    • 384 pagina's

    A remarkable young woman blazes her own trail, from the backwoods of Russia to the court of Moscow, in… Meer

    22 99
    Uiterlijk 17 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,49

    • Engels
    • Hardcover
    • 9780525515050
    • augustus 2019
    • 256 pagina's

    Having survived sinister scarecrows and the malevolent Smiling Man in Small Spaces, newly minted best… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780525515074
    • juni 2020
    • 272 pagina's

    Having survived sinister scarecrows and the malevolent smiling man in Small Spaces, newly minted best… Meer

    3 - 4 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.