Katie Cotugno

Alle artikelen van Katie Cotugno

57 resultaten

  • Some People You Are Destined to Meet
    • Engels
    • Paperback
    • Introductie: 2019-06-05
    • Blz.: 320 pagina's

    Now readers can indulge in their love of meet-cute moments with a YA short story collection from some… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 6,99
    13 99
    Uiterlijk 6 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • Introductie: 2022-04-26
    • Blz.: 288 pagina's

    "Exquisite and delicious...Katie Cotugno has outdone herself."--Taylor Jenkins Reid, author of Daisy… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 10,99
    Digitaal luisterboek
    € 25,06
    22 99
    Uiterlijk 6 december in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 20,56

    Ebook € 10,99

    • Engels
    • Paperback
    • Introductie: 2021-07-22
    • Blz.: 384 pagina's

    An addictive, irresistible YA novel about two teens from different worlds who fall for each other after… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 19,01
    E-book
    € 8,99
    Hardcover
    € 22,49
    Digitaal luisterboek
    € 25,06
    11 99
    Uiterlijk 9 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

    • Engels
    • Paperback
    • Blz.: 328 pagina's

    From the bestselling author of 99 Days and How to Love comes a contemporary YA story about a girl who… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Digitaal luisterboek
    € 25,06
    27 34
    Uiterlijk 8 december in huis

    Ebook € 11,99

  • Top Ten Ebook
    • Engels
    • E-book
    • Introductie: 2017-10-03
    • Adobe ePub

    The latest charming, smart contemporary realistic romance from the New York Times bestselling author… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 36,12
    Digitaal luisterboek
    € 25,06
    Paperback
    Niet leverbaar
    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • Introductie: 2018-05-01
    • Adobe ePub

    In this sequel to the New York Times bestseller 99 Days, perfect for fans of Jenny Han and Morgan Matson,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,99
    Digitaal luisterboek
    € 22,88
    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • How to love Ebook
    How to love
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2014-11-12
    • Blz.: 309 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Dit is het verhaal van Serena en Sawyer: hun verleden, hun korte romance en het gevolg daarvan. Ruim… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 9,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Paperback
    • Introductie: 2019-04-30
    • Blz.: 400 pagina's

    A long, hot summer is marked by a teen girl's strained relationships with a boy whose heart she broke… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 0,99
    Paperback
    € 11,99
    E-book
    € 6,99
    Hardcover
    € 45,72
    Digitaal luisterboek
    € 25,06
    Paperback
    € 35,85

    Bekijk alle varianten

    8 29
    Meestal 17,60

    Je bespaart 53%

    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

    • Engels
    • Paperback
    • Introductie: 2021-01-05
    • Blz.: 304 pagina's

    Candace Bushnell, the #1 New York Times bestselling author of Sex and the City, and Katie Cotugno, New… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    Luisterboek op CD
    € 36,99
    Paperback
    € 10,49
    E-book
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 22,88
    13 99
    3 - 4 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

    • Engels
    • Paperback
    • Introductie: 2013-10-03
    • Blz.: 400 pagina's

    This is a love story. But it's not what you think. This is not a first kiss, or a first date. This is… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 0,99
    Digitaal luisterboek
    € 25,06
    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 35,59
    10 49
    Uiterlijk 9 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 0,99

    • Duits
    • E-book
    • Introductie: 2020-09-22
    • Adobe ePub

    Macht Mädchen Mut, sie selbst zu sein Wie alle Mädchen ist Marin an ihrer Schule mit lauter ausgesprochenen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Onbekende bindwijze
    € 15,99
    13 56
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

Verder kijken?

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.