Door drukte kan de reactie van de klantenservice of partner langer duren. Bekijk je track & trace voor de laatste status van je bestelling

Alle artikelen van Laura Sebastian

48 resultaten

    • Engels
    • Paperback
    • 9781524767099
    • februari 2019
    • 464 pagina's

    The first book in the New York Times bestselling series ''made for fans of Victoria Aveyard and Sabaa… Meer

    9 09
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789492585967
    • Druk: 1
    • december 2021
    • 400 pagina's

    Prinses Theodosia werd omgedoopt tot asprinses en mishandeld door de Kaiser en zijn hofhouding. Maar… Meer

    19 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Ash Princess Ebook
    Als ik dit wil overleven, zal ik sterk moeten zijn. Sterk als een koningin.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789025874995
    • Druk: 2
    • augustus 2018
    • 296 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Eerste deel in een spannende fantasy-trilogie over moed, onmogelijke keuzes en verraad. Prinses. Gevangene.… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780593200513
    • juli 2021
    • 448 pagina's

    Elaine, the Lady of Shalott, learns of the ancient and tragic prophecies about her and her friends on… Meer

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

  • Ik zal alles doen om mijn volk te redden. Alles.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025877460
    • Druk: 1
    • november 2019
    • 432 pagina's

    Het spannende, zelfstandig te lezen vervolg op Ash Princess. VLUCHTELING. PIRAAT. HELDIN. KONINGIN. Theodosia… Meer

    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Ember Queen Ebook
    Ash Princess trilogie, #3
    • Nederlands
    • E-book
    • 9798201583262
    • december 2021
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Prinses Theodosia werd omgedoopt tot asprinses en mishandeld door de Kaiser en zijn hofhouding. Maar… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781524767068
    • april 2018
    • 448 pagina's

    The first book in the New York Times bestselling series "made for fans of Victoria Aveyard and Sabaa… Meer

    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Ash Princess 3
    • Engels
    • Paperback
    • 9781509855162
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 480 pagina's

    The Ash Princess is dead. Long live the Queen. Princess Theodosia was a prisoner in her own country for… Meer

    7 59
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,59

  • Lady Smoke Ebook
    Ik zal alles doen om mijn volk te redden. Alles.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789025877477
    • Druk: 2
    • november 2019
    • 296 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Het spannende, zelfstandig te lezen vervolg op Ash Princess. VLUCHTELING. PIRAAT. HELDIN. KONINGIN. Theodosia… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Paperback
    • 9781509855186
    • mei 2019
    • 512 pagina's

    A tale of love, revenge, power and betrayal, Lady Smoke is Laura Sebastian's epic fantasy sequel to the… Meer

    7 29
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Ash Princess Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781509855216
    • juni 2018
    • Adobe ePub

    From author Laura Sebastian comes Ash Princess, a nail-biting YA fantasy debut full of daring and vengeance.… Meer

    7 59
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781524767174
    • februari 2021
    • 480 pagina's

    The thrilling conclusion to the New York Times bestselling series "made for fans of Victoria Aveyard… Meer

    11 49
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,59

    • Engels
    • Hardcover
    • 9780593118160
    • februari 2022
    • 528 pagina's
    20 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 01-02-2022.
  • Ash Princess 2
    • Engels
    • Paperback
    • 9781524767136
    • januari 2020
    • 528 pagina's

    The second installment in the New York Times bestselling series "made for fans of Victoria Aveyard and… Meer

    11 49
    3 - 4 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Ember Queen Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781509855179
    • februari 2020
    • Adobe ePub

    The Ash Princess is dead. Long live the Queen. Princess Theodosia was a prisoner in her own country for… Meer

    7 59
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780593437025
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 448 pagina's

    Laura Sebastian is the next Madeline Miller. . . . a fierce, fresh, lyrical tale that will enthrall until… Meer

    15 99
    Uiterlijk 11 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781529373035
    • februari 2022

    Born to rule. Raised to deceive. A new trilogy from the New York Times bestselling author of Ash Princess.… Meer

    22 95
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 01-02-2022.
  • Lady Smoke Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781509855193
    • februari 2019
    • Adobe ePub

    A tale of love, revenge, power and betrayal, Lady Smoke is Laura Sebastian's epic fantasy sequel to the… Meer

    7 59
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Ember Queen Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781524767167
    • februari 2020
    • Adobe ePub

    The thrilling conclusion to the New York Times bestselling series "made for fans of Victoria Aveyard… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,59

  • Ash Princess Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781524767082
    • april 2018
    • Adobe ePub

    The first book in the New York Times bestselling series ''made for fans of Victoria Aveyard and Sabaa… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,59

  • Laura Sebastian
    • Engels
    • Paperback
    • 9781509855209
    • Druk: 1
    • juni 2018
    • 448 pagina's

    From author Laura Sebastian comes Ash Princess, a nail-biting YA fantasy debut full of daring and vengeance.… Meer

    11 49
    Uiterlijk 11 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Lady Smoke Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781524767129
    • februari 2019
    • Adobe ePub

    The second installment in the New York Times bestselling series "made for fans of Victoria Aveyard and… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,59

  • Ash Princess - tome 2
    • Franstalig
    • E-book
    • 9782226434814
    • mei 2019
    • Adobe ePub

    Le Kaiser a tué la mère de Theodosia quand celle-ci n'était encore qu'une enfant. Après dix ans de torture… Meer

    8 99
    Adviesprijs 14,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781524767143
    • februari 2020
    • 480 pagina's

    The thrilling conclusion to the New York Times bestselling series "made for fans of Victoria Aveyard… Meer

    21 89
    Uiterlijk 17 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,59

  • 1
  • 2
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.