Lizzie Page

Lizzie Page is een Brits auteur, heeft een master in creatief schrijven behaald en werkte onder meer als journalist en docent. 'Wapenzusjes' werd lovend ontvangen in het Verenigd Koninkrijk en Amerika en is de eerste titel van Page die in het Nederlands verschenen is.

Alle artikelen van Lizzie Page

15 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789023958314
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • 400 pagina's

    Twee moedige frontverpleegsters vinden in hun vriendschap de kracht om vol te houden ‘Wapenzusjes’ van… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,90

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789023960034
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 322 pagina's
    • -20900

    ‘Ik hoor bij jou’ van Lizzie Page is een ontroerende oorlogsroman waarin een klein meisje en een getraumatiseerde… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789023960027
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 400 pagina's

    ‘Ik hoor bij jou’ van Lizzie Page is een ontroerende oorlogsroman waarin een klein meisje en een getraumatiseerde… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Wapenzusjes Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789023958321
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • 298 pagina's
    • Adobe ePub

    Twee moedige frontverpleegsters vinden in hun vriendschap de kracht om vol te houden ‘Wapenzusjes’ van… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A totally unputdownable World War 2 historical novel
    • Engels
    • E-book
    • 9781838882075
    • september 2020
    • -50251

    The Nazis are everywhere now. We must leave Vienna. It might be that soon our letters won’t get out anymore.… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789029729659
    • december 2019
    • Verteller: Ruby van Tongeren
    • Speelduur: 11:15:35

    Noord-Frankrijk, 1914. Terwijl de oorlog zijn tol eist, klampen de gewonde soldaten zich vast aan de… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • A gripping historical novel of love and sacrifice
    • Engels
    • E-book
    • 9781786813725
    • april 2018
    • Adobe ePub

    ‘A beautiful, heart-warming story of friendship and love... one of the best books set during the war… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A completely heartbreaking World War 2 historical novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9781838881283
    • februari 2020
    • 396 pagina's
    16 99
    2 - 4 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 3,99

  • Absolutely heartbreaking world war 2 historical fiction
    • Engels
    • Paperback
    • 9781786819499
    • april 2019
    • 358 pagina's
    14 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 3,99

  • A Moving Wartime Romance Saga Full of Heart
    • Engels
    • Paperback
    • 9781786813732
    • april 2018
    • 340 pagina's

    A lovely, warm-hearted wartime saga, perfect for anybody who loves reading Diney Costeloe, Soraya M.… Meer

    15 99
    2 - 4 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 3,99

  • Absolutely heartbreaking world war 2 historical fiction
    • Engels
    • E-book
    • 9781786819482
    • april 2019
    • Adobe ePub

    We stand in the back of the hall as the children troop in. Big ones, little ones. Straggly hair, cropped… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9781538703038
    • december 2020
    • 368 pagina's

    An emotional and unforgettable historical novel, perfect for fans of Natasha Lester and Lisa Wingate.… Meer

    17 99
    2 - 4 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 3,99

  • A totally unputdownable World War 2 historical novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9781838882082
    • september 2020
    • 324 pagina's
    15 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 3,99

    • E-book
    • 9789177713654
    • november 2020
    • Adobe ePub

    En varm och välskriven berättelse om förlorad kärlek och vänskap under två krig. Krig har brutit ut,… Meer

    6 16
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A completely heartbreaking World War 2 historical novel
    • Engels
    • E-book
    • 9781838881276
    • februari 2020
    • Adobe ePub

    It’s a photograph of two little girls, the camera catching the cold whiteness of their legs, the pretty… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com