Door drukte kan de reactie van de klantenservice of partner langer duren. Bekijk je track & trace voor de laatste status van je bestelling

Lucy Dillon

Lucy Dillon is een Britse bestsellerauteur. Ze is dol op boeken, honden en cake. Haar romans hebben meerdere prijzen gewonnen en worden in heel Europa vertaald en gelezen.

Alle artikelen van Lucy Dillon

71 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026150906
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • 416 pagina's

    Eva ontdekt na de dood van haar man hoeveel ze voor hem heeft opgegeven. Haar nichtje Nancy heeft na… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,24

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026142017
    • Druk: 1
    • juni 2017
    • 408 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Als Gina er na haar scheiding alleen voor staat, besluit ze haar leven en haar huis op te ruimen: alleen… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026145001
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 432 pagina's

    De grootste verandering begint met het kleinste gebaar. Als Libby een vrouw die na een ongeluk haar geheugen… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,89

    Ebook € 9,99

  • A gorgeous and uplifting summer read
    • Engels
    • E-book
    • 9781444727081
    • Druk: Unabridged ed
    • februari 2014
    • 544 pagina's
    • Adobe ePub

    'Bittersweet, lovely and ultimately redemptive; the kind of book that makes you want to live your own… Meer

    5 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The heartwarming Sunday Times bestseller
    • Engels
    • E-book
    • 9781473541795
    • december 2019
    • Adobe ePub

    'Real, heart-breaking - I loved it.' Katie Fforde 'My heart is smashed and repaired for reading this… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026145018
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 371 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De grootste verandering begint met het kleinste gebaar. Als Libby een vrouw die na een ongeluk haar geheugen… Meer

    9 99
    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 23%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026150913
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • 374 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Eva ontdekt na de dood van haar man hoeveel ze voor hem heeft opgegeven. Haar nichtje Nancy heeft na… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026149238
    • Druk: 3
    • januari 2019
    • 304 pagina's

    Als Gina er na haar scheiding alleen voor staat, besluit ze haar leven en haar huis op te ruimen: alleen… Meer

    14 99

    Ebook € 9,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781444790658
    • februari 2014
    • 400 pagina's

    Letters from the only man she's ever loved. A keepsake of the father she never knew. Or just a beautiful… Meer

    37 80

    Ebook € 5,49

    • Engels
    • E-book
    • 9781444727043
    • november 2011
    • 512 pagina's
    • Adobe ePub

    When story-lover Anna takes over Longhampton's bookshop, it's her dream come true. And not just because… Meer

    1 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The Sunday Times bestseller
    • Engels
    • Paperback
    • 9781784162092
    • augustus 2018
    • 464 pagina's

    'Lucy Dillon's books never fail to make me happy' Jenny Colgan 'Deeply moving' Sophie Kinsella Sometimes… Meer

    11 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

  • Leef je leven want je weet niet wat morgen brengt
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026142000
    • Druk: 1
    • juni 2017
    • 480 pagina's

    Als Gina er na haar scheiding alleen voor staat, besluit ze haar leven en haar huis op te ruimen: alleen… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 12,35

    Ebook € 9,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781444796049
    • Druk: 1
    • december 2016
    • 464 pagina's

    From the bestselling author of A Hundred Pieces of Me and One Small Act of Kindness comes a heartwarming,… Meer

    11 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 4,49

    • Engels
    • Paperback
    • 9781784162108
    • januari 2020
    • 416 pagina's

    'Real, heart-breaking - I loved it.' Katie Fforde 'My heart is smashed and repaired for reading this… Meer

    7 29
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

    • Engels
    • E-book
    • 9781444713923
    • december 2010
    • 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Juliet's been in hiding. From her family, from her life, but most of all from the fact that Ben's not… Meer

    2 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9781848945357
    • november 2009
    • 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Bestselling author Lucy Dillon's heartwarming tale of unconditional love. Perfect for fans of Jojo Moyes… Meer

    1 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026149245
    • Druk: 4
    • april 2019
    • 304 pagina's

    Als Gina er na haar scheiding alleen voor staat, besluit ze haar leven en haar huis op te ruimen: alleen… Meer

    12 15

    Ebook € 9,99

    • E-book
    • 9789137143064
    • april 2014
    • Adobe ePub

    Juliet har nyligen förlorat sin älskade man Ben. Endast trettioett år gammal och änka stannar livet för… Meer

    6 83
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789462538085
    • augustus 2018

    Honderd stukjes van mij (A Hundred Pieces of Me) van Lucy Dillon is een roman voor de fans van Jojo Moyes… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • A gorgeous and uplifting summer read
    • Engels
    • Paperback
    • 9781444727074
    • Druk: 1
    • februari 2014
    • 544 pagina's

    WINNER OF THE ROMANTIC NOVELISTS' ASSOCIATION CONTEMPORARY ROMANTIC NOVEL AWARD, 2015. As heart wrenching… Meer

    11 99
    Uiterlijk 11 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 5,49

    • E-book
    • 9789634523864
    • april 2020
    • Adobe ePub

    Lorna egyetlen dolgot biztosan tud: a bátorság egy pillanat alatt elillanhat. Főleg akkor, ha minden… Meer

    7 78
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9780340933954
    • Druk: 1
    • oktober 2008
    • 448 pagina's

    When three couples join a new ballroom class, they're all looking for some magic in their lives. Lauren… Meer

    12 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 2,49

    • Engels
    • E-book
    • 9781444796032
    • april 2015
    • Adobe ePub

    What can you do to make the world a better place? Libby and her husband Jason have moved back to his… Meer

    2 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Italiaanstalig
    • E-book
    • 9788811130130
    • december 2010
    • Adobe ePub

    Longhampton, Inghilterra. Tutto è pronto per la prima lezione. Angelica Henders, ex campionessa di ballo… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.