Machteld Siegmann

Machteld Siegmann is neerlandica en werkt als redacteur, journalist en tekstschrijver. In 2020 won ze de Bronzen Uil met haar debuutroman De kaalvreter.

Alle artikelen van Machteld Siegmann

10 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026356551
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 376 pagina's

    De kaalvreter van Machteld Siegmann is een mozaïekroman over een ogenschijnlijk afgesloten verleden en… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026343100
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • EPUB met digitaal watermerk

    De kaalvreter van Machteld Siegmann is een mozaïekroman over een ogenschijnlijk afgesloten verleden en… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De kaalvreter Tweedehands
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026343094
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • 352 pagina's

    De kaalvreter van Machteld Siegmann is een mozaïekroman over een ogenschijnlijk afgesloten verleden en… Meer

    14 25

    Ebook 9,99

  • godsdienst voor het vmbo
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789006484601
    • Druk: 1
    • augustus 2011
    • 112 pagina's

    Bijbel als Basis / 2 VMBO / deel leerwerkboek 1e druk is een boek van Marius van Biert uitgegeven bij… Meer

    25 40
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 21,40
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026355516
    • december 2020
    • Verteller: Carly Wijs

    De kaalvreter van Machteld Siegmann is een overtuigende roman voor de lezers van Franca Treur, Marieke… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • godsdienst voor de onderbouw
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789006484540
    • Druk: 1
    • juli 2010
    • 128 pagina's

    Bijbel Als Basis / 1 VMBO-T/Havo/Vwo / Deel Leerwerkboek 1e druk is een boek van Marius van Biert uitgegeven… Meer

    25 40
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 21,40
  • godsdienst voor havo/vwo
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789006484687
    • Druk: 1
    • augustus 2012
    • 136 pagina's

    Bijbel als Basis / 3 Havo/vwo 1e druk is een boek uitgegeven bij ThiemeMeulenhoff bv. ISBN 9789006484687… Meer

    29 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 25,50
  • Godsdienst voor de onderbouw
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789006484618
    • Druk: 1
    • augustus 2011
    • 112 pagina's

    Bijbel als Basis / 2 VMBO-t/Havo/vwo / deel Leerwerkboek 1e druk is een boek van Marius van Biert uitgegeven… Meer

    25 40
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
  • godsdienst voor het vmbo
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789006484670
    • Druk: 1
    • augustus 2012
    • 200 pagina's

    Bijbel als Basis Deel 3/4 vmbo 1e druk is een boek uitgegeven bij ThiemeMeulenhoff bv. ISBN 9789006484670… Meer

    32 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 25,80
  • godsdienst voor het vmbo
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789006484533
    • Druk: 1
    • juni 2010
    • 112 pagina's

    Bijbel als Basis / Deel 1 VMBO 1e druk is een boek van Marius van Biert uitgegeven bij ThiemeMeulenhoff… Meer

    25 40
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 21,40
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.