Marelle Boersma

Marelle Boersma

Marelle Boersma (1957) heeft inmiddels een heel rijtje thrillers op haar naam staan, waaronder een aantal bestsellers zoals Ik volg je en Vals alarm (ruim 85.000 ex.). Vals alarm won de tweede prijs bij de Thrillerawards 2012 en stond ruim 6 weken in de Bestseller 60. Haar eerste thrillers gaan voornamelijk over actuele misstanden, vaak gebaseerd op waargebeurde verhalen van slachtoffers. Op dit moment schrijft Marelle aan een serie Vertrek-thrillers, waarvan de eerste, Chateau de Provence, in 2018 is uitgekomen. Ciao Sicilia volgde een jaar later en ook Enkele reis naar de Algarve kan aan het rijtje worden toegevoegd. Inmiddels zijn haar Vertrek-thrillers razend populair en voor maart 2020 staat de nieuwste gepland: Terug naar Cornwall. Het zijn verhalen waarin Nederlanders hun vertrouwde leven achter zich laten om zich in het buitenland te vestigen, met steeds een andere reden om te vertrekken. Door Marelles uitgebreide research in het land of de streek waar de hoofdpersonen naartoe gaan, geeft de couleur locale altijd iets extra’s. Marelle weet als geen ander hoe het is om elders een nieuw bestaan op te bouwen. Na een paar jaar in Portugal gewoond te hebben, vertrekt ze nu naar Frankrijk om daar te wonen, schrijven en samen met haar man Jan schrijfvakanties te organiseren.

Alle artikelen van Marelle Boersma

126 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461097019
    • 15 december 2009
    • 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Het is Sascha gelukt om haar twee passies te combineren: haar voorliefde voor Spanje en haar drijfveer… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 11,99
    4 99
    Direct beschikbaar
  • Vals alarm Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461090324
    • 15 december 2009
    • 304 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een scheiding komt in de beste families voor. Maar wat doe je als je kind inzet wordt van een wraakactie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,95
    Paperback
    € 9,95
    Paperback
    € 8,45
    Paperback
    € 44,90
    Paperback
    € 14,50
    Hardcover
    € 51,70

    Bekijk alle varianten

    4 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461096906
    • 01 september 2022
    • 300 pagina's

    Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Kiki van Dijk. In deze spannende Vertrekthriller… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Stil water Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461090362
    • 15 december 2009
    • 332 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Zeeland wordt geteisterd door een hittegolf. Fervent duikster, Rona van Baren, kampt met ademhalingsproblemen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,90
    Paperback
    € 19,95
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    Paperback
    € 19,35
    4 99
    Direct beschikbaar
  • Moederziel Ebook
    aan je familie valt niet te ontkomen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461090768
    • 15 december 2009
    • 259 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Josje is niet gecharmeerd van haar moeders nieuwe vriend. Ze trekt bij haar moeder in, om voor haar te… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,95
    Paperback
    € 16,95
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    4 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461093912
    • 12 juni 2019
    • 300 pagina's

    Het definitieve vertrek van Suus naar Portugal heeft fatale gevolgen... Het geluk lacht Suus toe als… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    Paperback
    € 13,99
    Paperback
    € 13,50
    Paperback
    € 9,95
    6 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Nobody Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461091680
    • 15 december 2009
    • 280 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Als je niemand meer hebt... Vivian maakt zich zorgen over een van haar leerlingen in 5 HAVO. De 17-jarige… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,10
    Paperback
    € 15,50
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    Paperback
    € 10,99
    4 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461094476
    • 15 december 2009
    • Adobe ePub

    De donkere dagen voor kerst waren nooit eerder zo spannend. Spanning van Hollandse bodem. De auteurs… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,50
    4 99
    Direct beschikbaar
  • Ik volg je Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461091246
    • 15 december 2009
    • 300 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Hij volgt je...overal Stel je voor: je woont samen met je vijfjarige dochter in een klein dorp waar niemand… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,00
    Paperback
    € 12,00
    Paperback
    € 12,50
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    Paperback
    € 12,90
    4 99
    Direct beschikbaar
  • Kort verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461094292
    • 15 december 2009
    • 83 pagina's
    • Adobe ePub

    Steeds opnieuw komt Lianne haar ex tegen in het kleine dorp waar ze woont. Ze besluit dat het tijd wordt… Meer

    2 49
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461093042
    • 19 februari 2018
    • 300 pagina's

    Na een moeilijke periode in hun huwelijk willen Julia en haar man Luuc een nieuwe start maken. Als Luuc… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    Paperback
    € 13,95
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    Paperback
    € 10,50
    Paperback
    € 17,70
    6 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461095114
    • 09 juni 2021
    • 352 pagina's

    Vlak na de dood van haar vader ontdekt Jill een raadselachtige notitie die hij voor haar achterliet.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    Digitaal luisterboek
    € 11,99
    6 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461094551
    • 30 mei 2019
    • 320 pagina's

    Op het moment dat Anne de envelop in een brievenbus laat vallen, weet ze dat ze nooit meer terug kan.… Meer

    18 95
    Uiterlijk 10 februari in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461095176
    • 22 september 2021
    • 352 pagina's

    In de Moezel wordt het levenloze lichaam van een jonge vrouw gevonden. Emma wil haar geluk beproeven… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    Hardcover
    € 36,00
    Digitaal luisterboek
    € 11,99
    19 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Spannende vertrekverhalen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461095121
    • 01 juni 2021
    • 300 pagina's

    De hoofdpersoon uit de Vertrekthrillers van Marelle Boersma vertrekt uit Nederland omdat ze een nieuw… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    6 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Blind date Tweedehands
    wie heeft het op Moons leven gemunt?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461092069
    • 01 februari 2017
    • 300 pagina's

    Moon is single en zoekt haar geluk in het datingcircuit. Ze houdt een blog bij met alles wat ze meemaakt.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 8,60
    E-book
    € 4,99
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    Paperback
    € 19,95
    Vanaf
    9 95
  • De babymakelaar Tweedehands
    de crime compagnie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461090898
    • 16 april 2013
    • 296 pagina's

    Een jonge vrouw vecht voor haar ongeboren kind Het leven van musicalster Femke van Dam is bijna volmaakt.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    Paperback
    € 24,99
    Vanaf
    9 40
  • Complex Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461090294
    • 15 december 2009
    • 280 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Wie mooi wil zijn.. Marjet, is al sinds haar jeugd ontevreden over haar uiterlijk. Als ze wordt geselecteerd… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    Paperback
    € 17,95
    Paperback
    € 17,95
    Softcover
    € 9,90
    4 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461090584
    • 15 december 2009
    • 301 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Atlete Maud zet alles opzij om de absolute top te bereiken. Vriendschap, werk en zelfs de liefde moet… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,00
    Paperback
    € 17,95
    Paperback
    € 11,75
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    4 99
    Direct beschikbaar
  • Verleiding Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461091048
    • 15 december 2009
    • 210 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    VERLEIDING Dubbele Spanning In navolging van de hype rondom de trilogie Vijftig Tinten Grijs, schrijven… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 8,80
    4 99
    Direct beschikbaar
  • Verrassing Ebook
    12 vrouwenthrillers
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461090416
    • 15 december 2009
    • 200 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In Verrassing! Vrouwenthrillers staan twaalf korte spannende verhalen over wraak, liefde, verdriet, zonde… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 8,85
    4 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461095015
    • 15 december 2009
    • 302 pagina's
    • Adobe ePub

    In de Moezel wordt het levenloze lichaam van een jonge vrouw gevonden. Een bewoner van het stadje Cochem… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 36,00
    Paperback
    € 19,95
    Digitaal luisterboek
    € 11,99
    4 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461092540
    • 15 december 2009
    • 264 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Het leven van musicalster Femke van Dam is bijna perfect. Ze is succesvol in haar werk en heeft een fijne… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 13,95
    Paperback
    € 14,95
    Paperback
    € 17,95
    4 99
    Direct beschikbaar
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.