Marijke Vos

Marijke Vos (1985) woont en werkt in Brabant. Ze is maatschappelijk werker, freelancetekstschrijver en auteur. Eerder verschenen van haar hand de romans Ik kom je halen! en Van Chanel naar flanel. Naast dat ze passie heeft voor schrijven, houdt Marijke van boeken, schoenen en wijn. In willekeurige volgorde.

Alle artikelen van Marijke Vos

32 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402762112
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 283 pagina's
    • Adobe ePub

    Perfect voor fans van Sophie Kinsella, Jill Mansell en Charlotte de Monchy Debby haat files. En deadlines.… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402708240
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 336 pagina's

    Perfect voor fans van Sophie Kinsella, Jill Mansell en Charlotte de Monchy Debby haat files. En deadlines.… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402759808
    • Druk: 1
    • juni 2020
    • 302 pagina's
    • Adobe ePub

    De jonge, ambitieuze advocate Janna heeft er alles voor over om die felbegeerde promotie binnen te slepen,… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789047206675
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 337 pagina's
    • Adobe ePub

    De weddingplanner van Marijke Vos is een sprankelende feelgoodserie over Tessa, die de bijzonderste bruiloften… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789047204695
    • Druk: 1
    • november 2018
    • 185 pagina's
    • Adobe ePub

    In Van Chanel naar flanel van Marijke Vos laat Jennifer halsoverkop haar steenrijke verloofde achter… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789047204985
    • Druk: 1
    • juni 2019
    • EPUB met digitaal watermerk

    In Alles op alles van Marijke Vos besluit Nadja haar zojuist gestarte sabbatical door te brengen in het… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789047206002
    • Druk: 1
    • november 2020
    • 264 pagina's

    In Van Chanel naar flanel van Marijke Vos laat Jennifer halsoverkop haar steenrijke verloofde achter… Meer

    20 -
    Uiterlijk 24 september in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402705454
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 304 pagina's

    De jonge, ambitieuze advocate Janna heeft er alles voor over om die felbegeerde promotie binnen te slepen,… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,90

    Ebook 7,99

  • Een doldwaze spannende roadtrip dwars door Amerika, vol gekke en inspirerende personages gebaseerd op ware vriendschap.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789463676335
    • Druk: 1
    • juni 2018
    • 108 pagina's
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Het debuut van de auteur van onder andere Ik pleit voor jou!, De Weddingplanner en Van Chanel naar flanel.… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789047205111
    • Druk: 1
    • november 2019
    • 122 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De novelle Het staat in de sterren van Marijke Vos is de spin-off die verdergaat waar Van Chanel naar… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • SET Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 1230004240129
    • oktober 2020
    • Adobe ePub

    **In a split second is de wedstrijd bepaald… Free Falling - Marijke Vos** Hersenloze kleerkasten die… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761818
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 107 pagina's
    • Adobe ePub

    Liefde? Ha! Carol gelooft niet in de liefde. Tenzij ze er geld aan kan verdienen. Haar miljonairsmatchingbureau… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789047205272
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • -6200

    In deel 8 van De weddingplanner van Marijke Vos organiseren Tessa en Maartje een erg bijzonder feest:… Meer

    1 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De weddingplanner 1
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789047205142
    • januari 2020
    • Verteller: Sanne Bosman
    • Speelduur: 01:24:28

    De weddingplanner is de nieuwe feelgood-serie van Marijke Vos, auteur van Van Chanel naar flanel, Alles… Meer

    2 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Pijpenstelen en modderpoelen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789047205173
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 44 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In Pijpenstelen en modderpoelen, deel 3 van De weddingplanner van Marijke Vos, zijn Tessa en Maartje… Meer

    1 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Soms brengt de zoektocht naar jezelf je op de meest verrassende plekken...
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789047204701
    • december 2018
    • Verteller: Willemijn de Vries
    • Speelduur: 06:29:54

    Als Jennifer haar steenrijke verloofde Terence bij het altaar van hun miljoenenbruiloft laat staan, beseft… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

  • Een doldwaze roadtrip dwars door Amerika
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463676199
    • Druk: 1
    • juli 2018
    • 164 pagina's

    Lotte en Sophie zijn al beste vriendinnen zolang ze zich kunnen herinneren. Als Sophie voor haar werk… Meer

    14 40
    Uiterlijk 24 september in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789047205159
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • EPUB met digitaal watermerk

    In deel 2 van De weddingplanner is Tessa net begonnen als assistent-weddingplanner en ze duikt meteen… Meer

    Niet leverbaar

    Email mij eenmalig zodra dit artikel leverbaar is.

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789047205227
    • april 2020
    • Verteller: Sanne Bosman
    • Speelduur: 01:30:06

    De weddingplanner is de nieuwe feelgood-serie van Marijke Vos, auteur van Van Chanel naar flanel, Alles… Meer

    2 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789402760149
    • juni 2020
    • Verteller: Christel Schimmel
    • Speelduur: 08:26:26

    ♥♥♥♥♥ Chicklit De jonge, ambitieuze advocate Janna heeft er alles voor over om die felbegeerde promotie… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789047205128
    • januari 2020
    • Verteller: Christel Schimmel
    • Speelduur: 04:02:02

    ‘Het staat in de sterren’ is een aanstekelijke feelgoodroman over de rebelse Miranda, die haar zus Jennifer… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789402763256
    • juli 2021
    • Verteller: Christel Schimmel

    ❤❤❤❤ Chicklit Perfect voor fans van Sophie Kinsella, Jill Mansell en Charlotte de Monchy Debby haat files.… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789178614097
    • juli 2020
    • Verteller: Lotte Horlings
    • Speelduur: 04:24:20

    Lotte en Sophie zijn al beste vriendinnen zolang ze zich kunnen herinneren. Als Sophie voor haar werk… Meer

    9 95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789047205890
    • september 2020
    • Verteller: Sanne Bosman
    • Speelduur: 01:39:01

    De weddingplanner is de nieuwe feelgood-serie van Marijke Vos, auteur van Van Chanel naar flanel, Alles… Meer

    2 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • 1
  • 2
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.