Alle artikelen van Marjet Schumacher

212 resultaten

  • Bol.com speciale edition van TikTok-sensatie 'The Love Hypothesis'
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044365917
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 384 pagina's

    Nu beschikbaar in gelimiteerde oplage, wees er snel bij! Sexy, romantisch en zo goed: dé TikTok-sensatie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 19,99
    E-book
    € 7,99
    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • vind je eigen inspiratie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400512696
    • Druk: 1
    • augustus 2020
    • 256 pagina's

    Creatieve blokkades opheffen door de beproefde methode van Julia Cameron’s everseller The Artist’s way.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044364866
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • Adobe ePub

    Promovendus Olive Smith gelooft in wetenschap, niet in iets onvoorspelbaars als liefde. Maar door een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,00
    Paperback
    € 19,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De opzienbarende nieuwe wetenschap die je leven zal veranderen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400514171
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 416 pagina's

    Hét boek over vrouwelijke seksualiteit herzien Eeuwenlang is er veel minder onderzoek gedaan naar de… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 18,40

    Ebook € 12,99

  • Drie zussen. Drie schepen. Een hartverscheurend verhaal.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402764406
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 282 pagina's
    • Adobe ePub

    Hartverscheurende roman over het schip dat niet kon zinken: de Titanic, voor lezers van Corina Bomann.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 19,99
    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Pas na vele jaren ontdekken twee zussen wat hun ouders overkwam in de Tweede Wereldoorlog
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315899
    • Druk: 1
    • november 2020
    • Adobe ePub

    Anya heeft nooit willen vertellen wat er tijdens de oorlog is gebeurd. Maar haar geheim is het enige… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,00
    Paperback
    € 17,95
    Paperback
    € 35,90
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Pas na vele jaren ontdekken twee zussen wat hun ouders overkwam in de Tweede Wereldoorlog
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022591895
    • Druk: 1
    • december 2020
    • 432 pagina's

    Anya heeft nooit willen vertellen wat er tijdens de oorlog is gebeurd. Maar haar geheim is het enige… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,95
    Paperback
    € 35,90
    E-book
    € 7,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    11 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Het geheim dat ze al sinds de oorlog delen, mag nooit uitkomen...
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402762150
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 458 pagina's
    • Adobe ePub

    Familiegeheimen en intriges spelen de hoofdrol in deze prachtige roman voor fans van Kate Morton en Lucinda… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    4 99
    Was 9,99 Tooltip

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Kijk uit voor nutribullsh*t & trap niet in de dieetvalkuil
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400514645
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 352 pagina's

    Het boek dat iedereen wakker moet schudden over waarom diëten niet werken, waarom je gezondheid niet… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

  • Het verleden vastleggen, het heden organiseren, de toekomst plannen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400510500
    • Druk: 1
    • november 2018
    • 256 pagina's

    Jarenlang probeerde Ryder Carroll steeds weer nieuwe productiviteitsmethodes, zowel online als offline,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,90

    Ebook € 12,99

  • De kunst van creatieve aandacht
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400512702
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 224 pagina's

    Julia Cameron, auteur van de klassieker The Artist's Way, over hoe we onze creativiteit kunnen vergroten… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 13,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

  • Een eenzaam kind... Is het te laat om haar het leven te geven dat ze verdient?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402306316
    • Druk: 1
    • oktober 2015
    • 362 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Dr. Julia Cates is een beroemde kinderpsychiater, tot een schandaal haar carrière ruïneert. In ongenade… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    Softcover
    € 18,90
    Paperback
    € 9,95
    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044359787
    • Druk: 1
    • augustus 2020
    • Adobe ePub

    Verkozen tot boek van de maand door Reese's Book Club, de online leesclub van Reese Witherspoon. Esme… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 26,99
    Paperback
    € 10,00
    4 99
    Was 9,99 Tooltip

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Witheet Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020539066
    • Druk: 1
    • april 2020
    • -343785

    Maak kennis met de wereld van de wachters en demonen in 'Witheet' van Jennifer L. Armentrout, het eerste… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Zomernacht Tweedehands
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044340013
    • Druk: 1
    • juni 2013
    • 432 pagina's

    Lexi en Mia worden hartsvriendinnen vanaf de dag dat ze elkaar op de middelbare school tegenkomen. Lexi… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 31,20
    Vanaf
    61 50
  • Bepaal je levenspad door te veranderen hoe je denkt
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400511453
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 304 pagina's

    De wetenschap achter The Secret, leer je hersenen herprogrammeren zodat de wet van aantrekkingskracht… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402764307
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 330 pagina's
    • Adobe ePub

    De Avalon-serie 4: Samen op het ijs Gerechtigheid voor iedereen, overal ter wereld... dat is waar juriste… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Pocket
    € 9,90
    4 99
    Was 7,99 Tooltip

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.

    New York, 1981. Amerika is getroffen door een dodelijke grieppandemie. Wanneer Frank besmet raakt, besluit… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    E-book
    € 9,99
    19 95
    Uiterlijk 5 juli in huis
    Tweedehands vanaf € 9,95

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044361742
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 336 pagina's

    Een hilarisch, hartverscheurend en herkenbaar verhaal voor iedereen die zich weleens verloren heeft gevoeld.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

  • Winter Ebook
    Zes jaar tussen de rendieren
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402762815
    • Druk: 1
    • november 2021
    • 249 pagina's
    • Adobe ePub

    Wat betekent het om ergens echt bij te horen? Het zoutpad meets Wild. Een DNA-test die suggereerde dat… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 19,99
    4 99
    Was 12,99 Tooltip

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Drie zussen. Drie schepen. Een hartverscheurend verhaal.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402709483
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 352 pagina's

    Hartverscheurende roman over het schip dat niet kon zinken: de Titanic, voor lezers van Corina Bomann.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,99

    Ebook € 4,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.